Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 28.11.19 | 19:00 | MIKU3 | Nebeský bastardi Flyers Jinonice FC | 11. | 1:10 |
Čt 14.11.19 | 19:15 | MOTO1 | Flyers Jinonice FC Modrý Svině A | 10. | 4:5 |
Čt 7.11.19 | 19:15 | MOTO1 | Lucián FC B Flyers Jinonice FC | 9. | 1:17 |
Čt 31.10.19 | 19:15 | MOTO1 | Flyers Jinonice FC Indus | 8. | 1:4 |
Čt 24.10.19 | 19:15 | MOTO1 | Gumídci Méďové FC Flyers Jinonice FC | 7. | 0:8 |
Čt 17.10.19 | 19:15 | MOTO1 | Flyers Jinonice FC Fugas CF A | 6. | 10:0 |
Čt 10.10.19 | 20:30 | MOTO1 | Flyers Jinonice FC Rum Zahořany HT | 1. | 7:2 |
Čt 3.10.19 | 19:15 | MOTO1 | Eden 1999 Flyers Jinonice FC | 5. | 2:6 |
Čt 26.9.19 | 19:15 | MOTO1 | Flyers Jinonice FC !nBev Tigers | 4. | 9:0 |
Čt 19.9.19 | 19:15 | MOTO1 | Flyers Jinonice FC Strašnická šlechta | 3. | 22:2 |
Čt 12.9.19 | 19:15 | MOTO1 | Ducksicks Flyers Jinonice FC | 2. | 2:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Indus | 11 | 10 | 0 | 1 | 78:20 | 20 |
2. | Flyers Jinonice FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 102:19 | 18 |
3. | Modrý Svině A | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:19 | 15 |
4. | Gumídci Méďové FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 38:31 | 14 |
5. | Eden 1999 | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:31 | 13 |
6. | Fugas CF A | 11 | 4 | 2 | 5 | 43:53 | 10 |
7. | !nBev Tigers | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:50 | 9 |
8. | Ducksicks | 11 | 4 | 0 | 7 | 43:47 | 8 |
9. | Nebeský bastardi | 11 | 3 | 2 | 6 | 36:76 | 8 |
10. | Strašnická šlechta | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:80 | 7 |
11. | Rum Zahořany HT | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:42 | 6 |
12. | Lucián FC B | 11 | 2 | 0 | 9 | 35:84 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 4.9.19 | 19:30 | TEMPO | Demínka A Viktor 1.FC (HL8F) |
St 4.9.19 | 20:45 | TEMPO | Alibi Penco FC (HL5D) |
Ne 29.9.19 | 10:00 | ZAK | Sporting GCL Krabice (HL7J) |
Ne 29.9.19 | 11:15 | ZAK | Past FC Sokol V.-Notorax B (HL8M) |
St 20.11.19 | 18:45 | ARIT | Hulla hulla FC Vibromax 1985 (HL7E) |
St 20.11.19 | 20:00 | ARIT | Rumpra Praha FC Pendula Bona AC (HL4D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Blažek Matěj | 10 | 15 |
Brávek Lukáš | 11 | 5 |
Kováč Radoslav | 5 | 6 |
Nachtigal Lukáš | 5 | 3 |
Nátr Dominik | 5 | 8 |
Oharek Martin | 8 | 8 |
Palečko Martin | 1 | 0 |
Podzemský Patrik | 8 | 0 |
Pusch Karel | 6 | 13 |
Rossmann Tomáš | 10 | 24 |
Svoboda Jakub | 11 | 17 |
Zýta Marcel | 7 | 0 |