Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 1.12.19 | 15:00 | ZAK | Sokol Vysočany B Callida CS | 11. | 1:3 |
Ne 17.11.19 | 20:00 | TEMPO | GP Rangers Sokol Vysočany B | 10. | 6:1 |
Ne 10.11.19 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Strážci Pomeranče | 9. | 0:3 |
Ne 3.11.19 | 20:00 | P2 | Atomovej brouk B Sokol Vysočany B | 8. | 6:0 |
Ne 20.10.19 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Sací komando Modřany | 7. | 0:2 |
Ne 13.10.19 | 18:45 | P2 | Habet Praha FŇ Sokol Vysočany B | 6. | 1:4 |
Ne 6.10.19 | 17:30 | ZAK | S.N.F. A Sokol Vysočany B | 5. | 3:1 |
Ne 29.9.19 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Výlov 0.FC | 4. | 1:1 |
Ne 22.9.19 | 14:45 | PLAM | Komety FC B Sokol Vysočany B | 3. | 2:1 |
Ne 15.9.19 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Splašený kozy TR | 2. | 2:1 |
Ne 8.9.19 | 16:15 | BECH | Fernet team Říčany Sokol Vysočany B | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GP Rangers | 11 | 8 | 1 | 2 | 48:23 | 17 |
2. | Atomovej brouk B | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:28 | 17 |
3. | Callida CS | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:20 | 17 |
4. | Strážci Pomeranče | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:29 | 16 |
5. | S.N.F. A | 11 | 7 | 0 | 4 | 39:38 | 14 |
6. | Fernet team Říčany | 11 | 5 | 3 | 3 | 38:22 | 13 |
7. | Sací komando Modřany | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:36 | 8 |
8. | Splašený kozy TR | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:40 | 8 |
9. | Výlov 0.FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:35 | 7 |
10. | Habet Praha FŇ | 11 | 2 | 2 | 7 | 30:47 | 6 |
11. | Sokol Vysočany B | 11 | 2 | 2 | 7 | 13:30 | 6 |
12. | Komety FC B | 11 | 1 | 1 | 9 | 14:36 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 16.10.19 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Indiana Team VET (VL4C) |
St 16.10.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A BongoBongo AC (HL4C) |
St 16.10.19 | 20:30 | ZAK | Hlavonožci na niti FC Deportivo Estudiantil FC B (HL5E) |
St 23.10.19 | 18:00 | ZAK | Jacobs Hlavonožci na niti FC (HL5E) |
St 23.10.19 | 19:15 | ZAK | Inter Bubeneč GFC Regent A (HL4C) |
St 23.10.19 | 20:30 | ZAK | Řežem to United Efficenza AC (HL3D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Horčík Michal | 11 | 4 |
Kadlec Antonín | 8 | 2 |
Kracman Matěj | 4 | 1 |
Kracman Ondřej | 8 | 0 |
Kracmanová Hedvika | 10 | 0 |
Kreitl Tomáš | 6 | 2 |
Novotná Jana | 9 | 3 |
Pekárek Jan | 11 | 0 |
Richetský Ondřej | 1 | 0 |
Šťastný David | 7 | 0 |
Vostřez Daniel | 2 | 0 |
Žádný Marek | 11 | 1 |