Po 23.9.19 19:00 METE1 Santovi Sobi Přezletice SK RSC   (HL4A)
Po 23.9.19 20:15 METE1 Daltonové SUP Valník   (SVL3A)
Po 21.10.19 18:45 BIHOR Torpédo Řepy TBC Lachtan B   (HL6B)
Po 21.10.19 20:00 BIHOR Kapr tým SUP Berger club SUP   (SVL3A)
Po 11.11.19 18:45 BIHOR Veselá Kráva TJ Torpédo Řepy   (HL6B)
Po 11.11.19 20:00 BIHOR Rychlé pípy SUP Berger club SUP   (SVL3A)

27. 11. 19 17:45 ZABEH Hanspaulský beton Executors United 11. 4:6 (2:3)
Hosté měli celý zápas navrch a zaslouženě vyhráli. Čapla
Hanspaulský beton Executors United
Filip Nejedlý – Roman Kinský, Petr Matulík, David Pěšina, Matěj Setíkovský, Jan Stupka, Šimon Tittel, František Typovský vs Miloš Jíša – Jan Culka, Vítězslav Culka, Vladimír Gazárek, Pavel Nápravník, Jakub Pavel, Adam Žáček
33., 36. Vítězslav Culka
14. 11. 19 19:15 KORAB Ďáblice FK Hanspaulský beton 10. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla jediná branka. Boubín
Ďáblice FK Hanspaulský beton
Lukáš Kukla – Tomáš Kaňka, Antonín Mareš, Ondřej Nosek, Roman Samek, Jan Šmucr, Ladislav Sobotka, Michal Šušák vs Filip Nejedlý – Roman Kinský, Matěj Setíkovský, Jan Stupka, Šimon Tittel, František Typovský
50. Roman Samek
6. 11. 19 20:45 CESMI Hanspaulský beton Continental FC 9. 7:4 (3:3)
Herně ani jeden tým nevyčníval. Jen Betonu se podařilo dát víc gólů než Continentalu.
Hanspaulský beton Continental FC
Filip Nejedlý – Roman Kinský, David Pěšina, Matěj Setíkovský, Jan Stupka, Šimon Tittel, František Typovský, Tomáš Voves vs Michal Lupták – Jakub Andrle, Matúš Dargaj, Alexandru Darindau, Milan Frýdl, Michal Jankaj, Peter Mlynár, Jiří Štamfest, Jaromír Švaněk, Ján Tomáš
57. Michal Jankaj
23. 10. 19 18:00 HRAB3 Alkohol Tea FC Hanspaulský beton 8. 2:1 (1:1)
Velice vyrovnané utkání, šance byly na obou stranách. Domácí měli větší štěstí a zápas tak vyhráli.
Alkohol Tea FC Hanspaulský beton
Daniel Marek – Viktor Bobro, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Filip Vodička vs Šimon Tittel – Daniel Janoško, Roman Kinský, Filip Nejedlý, David Pěšina, Matěj Setíkovský, Jan Stupka, František Typovský
20. Viktor Bobro
48. Stanislav Slušný
30. Filip Nejedlý
16. 10. 19 19:30 LITVI Hanspaulský beton AC Tylen 7. 2:7 (0:3)
Rychlé utkání obou týmů, zejména Tylen hrál útočně s přesnou kombinací po celém hřišti. Hanspaulsky beton neměl svůj den a podlehl vysoko 2:7.
Hanspaulský beton AC Tylen
Šimon Tittel – Tomáš Keramidas, Roman Kinský, Filip Nejedlý, David Pěšina, Matěj Setíkovský, Jan Stupka, František Typovský vs Bohumil Válek – Filip Chaloupecký, Adam Fenton, Jakub Kříž, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Lukáš Semerád, Jakub Sinčák, František Vavruška
57. František Vavruška
9. 10. 19 17:45 MIKU2 Bába FC Hanspaulský beton 6. 1:5 (1:3)
Beton po celý zápas kombinačně lepší a rychlejší v přechodu do útočné fáze, což rozhodlo zápas. V první půli měli ještě domácí šanci na slušný výsledek, ale po přestávce už se neprosadili. Jambor
Bába FC Hanspaulský beton
Ivo Cenek – Zdeněk Blažek, Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Ondřej Husák, Tomáš Mertha, Petr Nekolný, Jan Pavelka, Vojtěch Říha vs Šimon Tittel – Daniel Janoško, Roman Kinský, Filip Nejedlý, David Pěšina, Matěj Setíkovský, Ondřej Strada, Jan Stupka, František Typovský
16. Petr Nekolný 11. Filip Nejedlý
12., 30. Matěj Setíkovský
56., 57. Daniel Janoško
2. 10. 19 19:30 LITVI Hanspaulský beton Rumburaci A 5. 7:3 (4:1)
Tým Betonu rozhodl o svém vítězství již v prvním poločase. Ve všech směrech byl lepším týmem a proto je jeho výhra zasloužená.
Hanspaulský beton Rumburaci A
Matěj Setíkovský – Petr Matulík, Filip Nejedlý, Jan Stupka, Šimon Tittel, František Typovský, Tomáš Voves vs Petr Čejka – Zdeněk Jungvirt, Jonáš Kasal, Petr Pechoušek, Jakub Rod, Vladislav Selivanenko, Jan Staš, Jiří Staš
11., 22., 52. Tomáš Voves
18. Filip Nejedlý
21., 50., 58. Šimon Tittel
24. Jonáš Kasal
32. Petr Pechoušek
54. Jakub Rod
26. 9. 19 19:30 ZAK One Team, One Dream Hanspaulský beton 4. 5:0 (4:0)
Hosté bez střídání hráli z zajištěné obrany a vyráželi do brejků, nicméně v koncovce selhávali. Domácí naproti tomu dominovali na míči. Trpělivě dobývali branku soupeře, postupně navyšovali skóre a dokráčeli si pro zasloužené vítězství.