Ne 29.9.19 17:30, 18:45, 20:00 MIKU4 Brazzers Praha FC A
St 2.10.19 17:00, 18:15 DEKAN Ol´school Fellas BK
Čt 3.10.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU2 Los Bimbananos
Ne 6.10.19 13:45, 15:00 P2 Valícíse Kojoti
Ne 6.10.19 13:45, 15:00 ZAK Real Hagrid CF
St 9.10.19 18:00, 19:15, 20:30 STER2 Žlutá křídla
Čt 10.10.19 17:00, 18:15 DEKAN Velký klády FC
Po 14.10.19 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Brazzers Praha FC A
Čt 17.10.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU3 GoGo 1.NC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Na zdraví p. Macháčka je příkladem toho, jak může první kolo mást. Tým, který vyhrál tabulku a opanoval statistiku s nejlepší obranou, odstartoval sezonu prohrou s Hagridem. Ta se dodatečně zvýšila v kontumační. Pak už však Macháčka dokázaly porazit jen Velký klády. Přestože tým se do postupové skupiny dostal v pátém kole, první místo získal až v posledním kole drtivou porážkou Rasta Velbloudů. Regio Team měl v posledním kole postup také jistý, takže si troufnul proti GoGo nastoupit v pěti, což se mu vymstilo a postupuje "až" z druhého místa. Těsně před branou zůstaly Legendy, k postupu jim chyběl bod. Mohou být ale i tak spokojeny, vzhledem k tomu, že ještě nedávno stabilně kempovaly v osmičce. Valící se Kojoti si v posledním kole připsali pěknou výhru nad Hagridem, nicméně pomohla jim jen k vylepšení pozice v rámci sestupové skupiny. Směrem dolů je doprovodí Rasta Velbloudi a Ol’school Fellas, přičemž oba týmy se vrací zpátky. Velbloudi se svých prvních bodů dočkali až v sedmém kole, víceméně náhodným gólem do brány GoGo. Pak sice další dvě výhry přidali, ale jinak výkony nic moc. Ještě hůř jsou na tom Fellas, kteří za celou dobu zvládli porazit právě jen Rasta Velbloudy. Nejlepší ofenzívu ve skupině po celou dobu předváděli Los Bimbananos, kteří góly rozhodně nešetřili, Velkým kládám jich dokonce vstřelili 12, nicméně stačilo to jen na umístění ve středu tabulky.

29. 11. 19 20:00 TEMPO Rasta Velbloudi Na zdraví p.Macháčka 11. 3:11 (1:6)
Jednoznačné utkání pro hosty. Jiří Babica, Libor Martinček
Rasta Velbloudi Na zdraví p.Macháčka
Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Marek Vaculík vs Jakub Jílovec – David Balun, Lukáš Horna, Robert Keil, Jáchym Lukeš, David Martínek, Michal Nehasil, Josef Záhlava
36., 53. Lukáš Horna
29. 11. 19 19:30 STOD Legendy FC Los Bimbananos 11. 7:5 (4:1)
Utkání plné pěkných akcí i zakončení. Zvítězil tým Legendy. Trnka
Legendy FC Los Bimbananos
Tomáš Havlín – Jan Bartůněk, Jakub Klucký, Pavel Macák, Martin Ondra, Tomáš Rejlek, Ondřej Šmejc, David Zamrzla vs Václav Balous – Jan Cettl, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Jakub Synek, Jan Zavadil
60. Jan Zavadil
29. 11. 19 19:15 P1 Ol´school Fellas BK Velký klády FC 11. 2:3 (0:2)
V prvním poločase se gólově prosadili hosté, kteří krátce po sobě vstřelili dva góly, přestože byli herně lepší domácí. V průběhu druhého poločasu se rozstříleli i domácí, nicméně konec zápasu patřil nejlepšímu hráči hostů, který vstřelil v 55. minutě vítězný gól.
Ol´school Fellas BK Velký klády FC
Ondřej Kolář – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Matěj Voda vs Tomáš Maceška – Michal Bureš, Ondřej Bureš, Martin Kopecký, Jan Koza, Daniel Novotný, Michael Nový, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč
44. Lukáš Doffek
45. Ondřej Kolář
26., 29., 55. Michael Nový
29. 11. 19 19:15 P2 Žlutá křídla Brazzers Praha FC A 11. 2:2 (1:1)
Vyrovnané bojovné utkání. Martin Hajný, Jiří Studený
Žlutá křídla Brazzers Praha FC A
Jakub Fajfr – Josef Dub, Filip Kozák, Oldřich Petránek, Francois Planet, David Rousek, Jan Vácha vs Tomáš Vlček – František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Šimon Souček, Daniel Štěpánek, Ondřej Štěpánek
5. OG
35. Jan Vácha
17. Ondřej Štěpánek
37. František Drábek
29. 11. 19 19:15 ZAK Regio Team GoGo 1.NC 11. 3:9 (1:5)
Regio Team se držel do poloviny první půle, ale pak se přece jen projevila převaha hostů, kteří měli v poli o jednoho hráče více.
Regio Team GoGo 1.NC
Petr Maštalíř – Richard Hanzelka, Jan Kozák, Jan Paroubek, Tomáš Pergl vs Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Radovan Král, Lukáš Kratochvíl, Ondřej Kratochvíl, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal
17., 45., 58. Tomáš Pergl 3. Jan Douděra
16., 19., 42., 46. Michal Douděra
24., 48. Radovan Král
29. OG
52. Petr Orlowski
29. 11. 19 19:00 ZABEH Real Hagrid CF Valícíse Kojoti 11. 2:5 (1:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém se více prosadil tým Vaĺícíse kojoti. Zasloužená výhra. Jambor
Real Hagrid CF Valícíse Kojoti
Antonín Vydra – Richard Bandžak, František Fiala, Jan Frauknecht, Jakub Heřmánek, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Ondřej Pavelka, Jakub Záruba, Tomáš Žatečka vs Daniel Hrdlička – Ondřej Charvát, Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský