12. Ol´school Fellas BK 11 1 3 7 21:37 5

Čt 10.10.19 17:00 DEKAN Kliďas SFC Mamba club V   (VL3C)
Čt 10.10.19 18:15 DEKAN PFC Kodymka SUP A Stará Garda SUP   (SVL3C)
St 6.11.19 18:00 KORAB Klapzubova jedenáctka GFC   (HL6B)
St 6.11.19 19:15 KORAB Holosmetky FC B Raiffani   (HL3C)
Ne 1.12.19 13:45 TEMPO United clans Botič FC   (HL4F)
Ne 1.12.19 15:00 TEMPO Sací komando Modřany GP Rangers   (HL5I)

29. 11. 19 19:15 P1 Ol´school Fellas BK Velký klády FC 11. 2:3 (0:2)
V prvním poločase se gólově prosadili hosté, kteří krátce po sobě vstřelili dva góly, přestože byli herně lepší domácí. V průběhu druhého poločasu se rozstříleli i domácí, nicméně konec zápasu patřil nejlepšímu hráči hostů, který vstřelil v 55. minutě vítězný gól.
Ol´school Fellas BK Velký klády FC
Ondřej Kolář – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Matěj Voda vs Tomáš Maceška – Michal Bureš, Ondřej Bureš, Martin Kopecký, Jan Koza, Daniel Novotný, Michael Nový, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč
44. Lukáš Doffek
45. Ondřej Kolář
26., 29., 55. Michael Nový
22. 11. 19 18:00 ZAK GoGo 1.NC Velký klády FC 3. 1:1 (1:0)
Celé utkání se neslo ve znamení převahy domácích, kteří ale marně dobývali obranu hostů a hlavně velice dobře chytajícího brankaře. Hosté se k bodu probránili.
GoGo 1.NC Velký klády FC
Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Kolek, Daniel Kopic, Radovan Král, Petr Orlowski, Pavel Paszyc, Aleš Zmeškal vs Tomáš Maceška – Michal Bureš, Ondřej Bureš, Martin Kopecký, Jan Koza, Jakub Kuta, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč
5. Daniel Kopic 36. Pavel Tuč
15. 11. 19 18:00 P2 Velký klády FC Žlutá křídla 10. 2:0 (0:0)
Technické, kombinační utkání vyhráli domácí. Andrle
Velký klády FC Žlutá křídla
Tomáš Maceška – Michal Bureš, Ondřej Bureš, Martin Kopecký, Michael Nový, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč vs Václav Musil – Jakub Fajfr, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, Michal Šmíd, Jan Vácha, Martin Vágner, Jakub Wágner
47. Ondřej Bureš
59. Michael Nový
10. 11. 19 17:30 MIKU2 Na zdraví p.Macháčka Velký klády FC 9. 1:3 (1:1)
Tým Na zdraví hrál útočný fotbal a na gól se nadřel. Hosté dali dva góly jako přes kopírák a vyhráli. Janča
Na zdraví p.Macháčka Velký klády FC
Lukáš Horna – David Balun, Robert Keil, Tomáš Komoň, Jáchym Lukeš, David Martínek, David Randuška, Josef Záhlava vs Tomáš Maceška – Martin Kopecký, Jan Koza, Michael Nový, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč
30. Robert Keil 53 David Randuška 27., 41. Michael Nový
50. Tomáš Štěpánek
1. 11. 19 18:15 DEKAN Velký klády FC Regio Team 8. 2:2 (1:0)
Utkání bylo vyrovnané, ale větší aktivita byla na straně hostujícího Regio Teamu. Domácí ale několikrát fantasticky podržel gólman Maceška, takže nakonec dosáhli na remízu.
Velký klády FC Regio Team
Tomáš Maceška – Ondřej Bureš, Jakub Kuta, Michael Nový, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč vs Petr Maštalíř – Richard Hanzelka, Pavel Jahoda, Jan Kozák, Tomáš Matějek, Jakub Měšťánek, Jan Paroubek, Tomáš Pergl
20., 50. Michael Nový 37. Pavel Jahoda
46. Richard Hanzelka
20. 10. 19 15:00 P2 Valícíse Kojoti Velký klády FC 7. 6:3 (2:2)
Po vyrovnaném prvním poločase Kojoti přidali a zaslouženě zvítězili. Procházka
Valícíse Kojoti Velký klády FC
Ondřej Charvát – Ondřej Falber, Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Martin Váša, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička vs Daniel Novotný – Michal Bureš, Ondřej Bureš, Martin Kopecký, Jan Koza, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč
3., 33. Ondřej Voborský
27., 50., 57. Martin Váša
47. Ondřej Hrabě
13., 22., 55. Jan Koza
11. 10. 19 20:45 STOD Velký klády FC Legendy FC 6. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
4. 10. 19 20:00 TEMPO Los Bimbananos Velký klády FC 5. 12:2 (4:0)
Domácí byli velmi při chuti, jejich gólový účet se otevřel už ve druhé minutě a pokračoval krásnými gólovými zakončeními až do 60. minuty. Domácí pustili hosty do hry až v poslední čtvrthodince, a tak hosté vstřelili alespoň dva čestné góly.
Los Bimbananos Velký klády FC
Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Jan Zavadil vs Pavel Tuč – Michal Bureš, Ondřej Bureš, Jan Koza, Daniel Novotný, Michael Nový, Jan Stoklasa