St 10.4.19 18:00 KORAB UTS Vršovice Koberce Trend ARG   (HL2B)
St 10.4.19 19:15 KORAB Viktoria Bítovská A Papaya Royal Club   (HL8G)
Po 13.5.19 19:15 TEMPO Šméčka Blesk VK A   (HL4B)
Po 13.5.19 20:30 TEMPO Smutný potapěči Tatra 04   (HL2A)

20. 6. 19 17:45 ZABEH Pražačka seniors B Trops 1.SK SUP 11. 4:1 (3:0)
Chvilkami hezké utkání. Hostující brankář zachránil svůj tým od většího debaklu. Šaróka
Pražačka seniors B Trops 1.SK SUP
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Jan Severa – Pavel Galyaš, Petr Krča, Igor Minařík, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Miloslav Štván
6. Michal Gabík
13. Martin Frejlach
17., 40. Jan Syrovátka
51. Pavel Galyaš
6. 6. 19 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP SuperNova L.F.C. 10. 3:1 (2:0)
Trops byli aktivnějším týmem a zaslouženě berou oba body. Voldán
Trops 1.SK SUP SuperNova L.F.C.
Jan Severa – Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Igor Minařík, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Radek Škarda, Miloslav Štván vs Tomáš Mládek – Tomáš Brányik, Martin Hůla, Jan Kroj, Luboš Navrátil, Jan Pouska, Jan Uhlíř st.
20. Jaroslav Hulvert
25. Jaroslav Procházka
50. Radek Škarda
52. Jan Kroj
30. 5. 19 19:00 P2 Lomíci Trops 1.SK SUP 9. 6:3 (2:2)
První poločas vyrovnaný zápas, v druhém rozhodla kvalita domácích. Miloš Zrnić, Njegoš Krajišnik
Lomíci Trops 1.SK SUP
Jaroslav Třešňák – Pavel Červený, Jan Chleboun, Marcel Královec, Josef Stehlík, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek vs Jan Severa – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Igor Minařík, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Radek Škarda
48. Pavel Galyaš
23. 5. 19 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP Stará Garda SUP 8. 1:1 (0:0)
Trops 1.SK SUP Stará Garda SUP
Jan Severa – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Michal Moučka, Radek Škarda, Miloslav Štván vs František Dražan – Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Miroslav Šimůnek
35. OG 45. Václav Kedlický
16. 5. 19 17:45 ZABEH Klika CFA SUP Trops 1.SK SUP 7. 3:4 (2:3)
Poklidné utkání, ve kterém těsně zvítězil tým Trops. Trnka
Klika CFA SUP Trops 1.SK SUP
Josef Kubr – Patrik Benda, Jindřich Joo, Pavel Kůrka, Radek Špaček vs Igor Minařík – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Jaroslav Procházka, Ondřej Rázga, Radek Škarda, Miloslav Štván
13., 59. Pavel Kůrka
21. Radek Špaček
4. Jaroslav Procházka
10., 57. Miloslav Štván
15. Pavel Galyaš
2. 5. 19 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP Sokol Vysočany SUP 6. 5:3 (3:0)
Zasloužené vítězství domácích. Tomáš Voldán
Trops 1.SK SUP Sokol Vysočany SUP
Jan Severa – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Igor Minařík, Jaroslav Procházka, Radek Škarda, Miloslav Štván vs Karel Chládek – Petr Hrabal, Jiří Hrnčíř, Daniel Mautska, Bohumil Prček, Petr Regal st.
21., 47. Radek Škarda
22. Igor Minařík
24. Petr Krča
33. Jaroslav Hulvert
34., 53. Petr Hrabal
39. Daniel Mautska
25. 4. 19 17:45 ZABEH Kbelák FC SUP Trops 1.SK SUP 5. 3:5 (3:3)
Kbelák dokázal zlikvidovat tříbrankové manko, na další góly hostů ale už nezareagoval. Voldán
Kbelák FC SUP Trops 1.SK SUP
Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Martin Boháč, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Veselý, Hynek Vlas vs Jan Severa – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Igor Minařík, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Radek Škarda, Miloslav Štván
59. Miloslav Štván
11. 4. 19 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP Sedm zbabělých SUP 4. 3:2 (1:1)
První poločas skončil nerozhodně, svoji herní převahu využili Trops až v závěru, kdy nakonec vyhráli 3:2. Hošek
Trops 1.SK SUP Sedm zbabělých SUP
Jan SeveraPavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Igor Minařík, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Radek Škarda, Miloslav Štván vs Jiří Bohuslav – Pavel Ježek, Miloslav Nergl, Robert Pojer, Tomáš Pospíšil, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Václav Stuchl
8. Jaroslav Hulvert
56. Pavel Galyaš
59. Radek Škarda
24. Aleš Skřivan
60. Robert Pojer
4. 4. 19 17:45 ZABEH Gold La Plate Trops 1.SK SUP 3. 5:0 (3:0)
Jednoznačné vítězství týmu Gold La Plate. Petr
Gold La Plate Trops 1.SK SUP
Dušan Melíšek – Patrik Dobiaš, Petr Havelka, Jaroslav Horel, Jiří Komers, Václav Krása, Jiří Pařízek, Jiří Rakovan, Michael Teplý, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek vs Jan Severa – Pavel Galyaš, Petr Krča, Igor Minařík, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Radek Škarda, Miloslav Štván
2., 9. Jiří Pařízek
13., 53. Petr Havelka
48. Jaroslav Horel
28. 3. 19 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP Real Prd SUP 2. 5:2 (3:0)
V první půli domácí diktovali tempo hry. Ve druhé půli hosté hru vyrovnali a zdramatizovali zápas, ale srovnat již nedokázali. Vostatek
Trops 1.SK SUP Real Prd SUP
Jan SeveraPavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Radek Škarda, Miloslav Štván vs Pavel Matoušek – Jan Bína, Pavel Drinka, Jan Enökl, Ladislav Jacko, Petr Janoušek, Petr Ošlejšek, Martin Plšek, Karel Šlapák, Jiří Tomášek
1. Pavel Galyaš
14., 57. Radek Škarda
28., 59. Miloslav Štván
31. Karel Šlapák
40. Jan Enökl
20. 3. 19 20:15 ZABEH Blesk VK SUP Trops 1.SK SUP 1. 2:7 (1:2)
Domácí nastoupili pouze ve čtyřech do pole, což bylo hned od začátku znát. I když se vedení ujal právě Blesk, postupně mu došly síly a Trops si bez problémů dokráčeli pro první vítězství v sezóně. Novotný
Blesk VK SUP Trops 1.SK SUP
Daniel Dvořák – Tomáš Andrle, Marcel Bumbalík, Jindřich Ludmila, Vladimír Příbramský vs Jan Severa – Pavel Galyaš, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Radek Škarda, Miloslav Štván