Čt 30.5.19 20:15 MIKU3 Tatarský biftek VET Bajern Měšičáci 9. 3:4
Út 21.5.19 19:30 HOSTI Trenhos VET Tatarský biftek VET 8. 3:2
Čt 16.5.19 20:15 P3 Tatarský biftek VET Traktor Praha VET 7. 0:1
Čt 2.5.19 18:15 HOSTI Zachovalí Tatarský biftek VET 5. 2:3
Čt 25.4.19 17:45 MIKU4 Tatarský biftek VET Ministerstvo obrany VET 4. 2:4
Čt 11.4.19 17:45 MIKU4 Metro AFK VET Tatarský biftek VET 3. 1:6
Čt 4.4.19 20:30 MOTO1 Tatarský biftek VET Hojivý typy 2. 3:3
Čt 28.3.19 19:15 MOTO1 Indiana Team VET Tatarský biftek VET 1. 1:3
Tatarský biftek VET 6. 0:0

1. Trenhos VET 10 6 3 1 39:30 15
2. Bajern Měšičáci 10 6 1 3 37:26 13
3. Metro AFK VET 10 6 1 3 31:29 13
4. Ministerstvo obrany VET 10 5 2 3 34:27 12
11. Indiana Team VET 10 1 1 8 20:30 3

St 20.3.19 19:00 P1 Autobazar Duo VET Po Útlumu 06   (VL2B)
St 20.3.19 20:15 P1 Malostranský SK Šrot FC VET   (VL3C)
Po 15.4.19 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci B Sanitka AS   (HL8A)
Po 15.4.19 20:30 TEMPO Inter Lotyšák A Smutný potapěči   (HL2A)
St 12.6.19 18:15 HOSTI Double United Sebranka FC VET   (VL4B)
St 12.6.19 19:30 HOSTI Autobazar Duo VET Queen´s park club VET   (VL2B)

20. 6. 19 17:45 MIKU3 Tatarský biftek VET FC Střešovice 11. 7:2 (4:1)
Jasná záležitost v podání domácích, hráno velmi slušně v poklidném tempu. Michal Janoška, Tomáš Němec
Tatarský biftek VET FC Střešovice
Tomáš Pechar – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Milan Ludvík, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský
52. Stanislav Bruder
4. 6. 19 19:30 CESMI Dejvický expres VET Tatarský biftek VET 10. 0:3 (0:1)
První půle mírná převaha hostů, ale až ve 21. minutě vstřelili gól. Domácí se snažili, ale střeleckou smůlu neprolomili. Druhá půle přinesla jenom góly hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Janča
Dejvický expres VET Tatarský biftek VET
Tomáš Axler – Aleš Breburda, Martin Dvořák, Petr Honka, Norbert Rúček, Petr Šmejkal, Lukáš Švec vs Tomáš Pechar – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima
21., 36. Martin Lukšík
60. Vladimír Kopecký
30. 5. 19 20:15 MIKU3 Tatarský biftek VET Bajern Měšičáci 9. 3:4 (0:3)
Kvalitní zápas. Vyhráli hosté. Trnka
Tatarský biftek VET Bajern Měšičáci
Vladimír Kopecký – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima vs Michal Svítil – Jan Černý, Robert Doležal, Jiří Kříž, Pavel Sedlmajer, Václav Svoboda, Martin Tichý, Roman Toms
37. Karel Hartig
42., 57. Zdeněk Koutník
10., 52. Roman Toms
17. Pavel Sedlmajer
23. Martin Tichý
21. 5. 19 19:30 HOSTI Trenhos VET Tatarský biftek VET 8. 3:2 (2:1)
Ve vyrovnaném zápase využili domácí více šancí.
Trenhos VET Tatarský biftek VET
Tomáš Kůstka – Robert Charousek, Jaroslav Dvořáček, Václav Kočárek, Tomáš Noll, Václav Novák, Petr Procházka vs Tomáš Pechar – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima
3., 40. Václav Novák
8. Tomáš Noll
2. Martin Lukšík
33. Karel Hartig
16. 5. 19 20:15 P3 Tatarský biftek VET Traktor Praha VET 7. 0:1 (0:1)
Celý zápas byl velice bojovný z obou stran.
Tatarský biftek VET Traktor Praha VET
Tomáš Pechar – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Luděk Tobola
42 Vladimír Kopecký
49 Tomáš Procházka
8. Jiří Malaník
2. 5. 19 18:15 HOSTI Zachovalí Tatarský biftek VET 5. 2:3 (1:2)
Obě mužstva se snažily o kombinační fotbal, ale nedařilo se jim držet míč na zemi. Hosté byli přeci jen lépe organizovaní a proto zvládli eliminovat individuální hru soupeře. Filip Matoušek, Radek Matoušek
Zachovalí Tatarský biftek VET
Jan Slameň – Milan Durdík, Marcel Hrubant, Miroslav Ľachký, Martin Pačanda, Jaroslav Rett, Marek Vondra vs Tomáš Pechar – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima
28. Marcel Hrubant
43. Milan Durdík
6. Martin Lukšík
16. Karel Hartig
40. Vladimír Kopecký
25. 4. 19 17:45 MIKU4 Tatarský biftek VET Ministerstvo obrany VET 4. 2:4 (0:2)
Vyrovnaná hra. Lepší koncovku měli hosté. Antonín Tikovský, Václav Vaněček
Tatarský biftek VET Ministerstvo obrany VET
Tomáš Pechar – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima vs Jan Tajbl – Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Martin Hendrych, Patrik Herrmann, Pavel Poláček, Marek Sobota
50. Tomáš Procházka
56. Vladimír Kopecký
15. OG
27. Marek Sobota
45., 60. Tomáš Fuňka
11. 4. 19 17:45 MIKU4 Metro AFK VET Tatarský biftek VET 3. 1:6 (0:3)
Velmi jednoznačné utkání. Hosté byli fotbalovější i techničtější. Tatranský biftek si zaslouženě dokráčel pro dva body.
Metro AFK VET Tatarský biftek VET
Karel KozelTomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Petr Fexa, Petr Jahoda, Dušan Kratochvíl, Vít Melichar, Petr Popelka, Josef Šimek vs Tomáš Pechar – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka
40. Petr Popelka 23., 28., 59. Vladimír Kopecký
24., 47. Vladimír Burian
34. OG
4. 4. 19 20:30 MOTO1 Tatarský biftek VET Hojivý typy 2. 3:3 (3:2)
Vyrovnané, bojovné utkání.
Tatarský biftek VET Hojivý typy
Tomáš Pechar – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima vs Jiří Borovička – Radek Bouša, Jan Chudárek, Pavel Kakačka, Petr Křikava, Rudolf Rubáš, Miloš Šemnický, Karel Šturma, Ivo Uhlík
6. Martin Zima
12. Martin Lukšík
26. Zdeněk Koutník
53 Martin Lukšík 24., 28., 35. Rudolf Rubáš
28. 3. 19 19:15 MOTO1 Indiana Team VET Tatarský biftek VET 1. 1:3 (1:0)
Podprůměrné utkání, kde se ujali vedení domácí, ale ve druhém poločase ho ztratili a už nenašli odpověď na efektivnější hru hostů. Mlynařík