Út 10.9.19 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Miminka AC VET
Ne 15.9.19 16:15, 17:30 BECH Dřevosprint SC
Ne 15.9.19 18:45, 20:00 ZABEH Ferri FC VET
Ne 22.9.19 16:15, 17:30 LITVI Kikina bar 1.FC VET
Ne 22.9.19 17:30, 18:45, 20:00 BECH PFC Kodymka
Út 24.9.19 19:00, 20:15 P3 Ďáblická klička
Ne 29.9.19 18:45, 20:00 P2 Zlatý krysy FC
Pá 4.10.19 18:15, 19:30 HANSP Ferri FC VET
St 9.10.19 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Folprecht 1.FC VET
St 9.10.19 18:15, 19:30, 20:45 CESMI Estudiantes VET B
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Žádné velké drama. Poměrně záhy se ukázalo, kdo že bude hlavním favoritem na postup. Ferri bylo naprosto dominantní, za celý podzim ztratilo jediný bod remízou s Kikinou a ukázalo, že i třetí liga pro něj byla jen krátkou zastávkou na cestě vzhůru. Druhou příčku v přímém souboji s Věčnou žízní vybojovala na závěr Ďáblická klička. Nejofenzivnější tým skupiny, který se ale občas nevyvaroval výpadku typu prohra 5:6 s nakonec sestupujícími Tamu Pua. Ale ani Klička, ani Věčná žízeň na suverénní Ferri prostě neměly. To boj o sestup byl výrazně zajímavější. Dřevosprint toho krom výhry nad Zlatými krysami příliš nepředvedl a odpadl poměrně brzy, Bezt naděje šli do posledního kola i Tamu Pua, kteří si aspoň na závěr proti Dřevosprintu zastříleli, když odvrátit sestup už nemohli. Zbývalo teda poslední místo. Kikina s Krysami se rozešly smírně v zápase, kde oběma body stačil. Kulišáci sice dostali nařezáno od Folprechtu, věděli ale, že pokud Miminka neoberou Ferri, tak jim nic nehrozí. Nebylo k tomu ale daleko, Miminka proti favoritovi, kterému už o nic nešlo, držela ještě minutu před koncem bezbrankovou remízu, v závěru ale inkasovala, a to se jim stalo osudným. Estudiantes totiž udolali Kodymku 3:2 a na poslední chvíli se před Miminka prosmýkli, když rozhodovala až minitabulka tří týmů.

25. 11. 19 19:30 BECH Kulišáci CF VET Folprecht 1.FC VET 11. 3:10 (2:3)
Jednoznačné utkání. David Březina
Kulišáci CF VET Folprecht 1.FC VET
David Kácl – Ján Farkaš, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka vs Jaroslav Láznička – Jan Balíček, Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Tomáš Kováč, Roman Schich
60. Josef Körner ml.
25. 11. 19 19:30 ARIT Tamu Pua 1.FC VET Dřevosprint SC 11. 11:2 (5:1)
Domácí v zápase dominovali, byl znát mladší věkový průměr a větší fyzická zdatnost. Ke cti hostů slouží, že se celou dobu snažili hrát fotbal. Filip Buriánek, Jan Bláha
Tamu Pua 1.FC VET Dřevosprint SC
Dušan Trnavský – Michal Andrlík, Michal Beneš, Jaromír Frühling, Pavel Holan, František Jílek, Karel Raděj, Michal Šich, Pavel Synek vs Pavel Bokůvka – Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Čestmír Novotný, Antonín Procházka, Zdeněk Šťastný, Zdeněk Studený, Roman Vaďura