Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.11.19 | 19:15 | KORAB | Kikina bar 1.FC VET Zlatý krysy FC | 11. | 1:1 |
Út 12.11.19 | 20:15 | MIKU3 | Folprecht 1.FC VET Kikina bar 1.FC VET | 10. | 6:2 |
Po 4.11.19 | 20:15 | MIKU3 | Kikina bar 1.FC VET Ferri FC VET | 9. | 1:1 |
Út 22.10.19 | 18:00 | KORAB | Estudiantes VET B Kikina bar 1.FC VET | 8. | 0:4 |
Po 14.10.19 | 19:15 | TEMPO | Kikina bar 1.FC VET Dřevosprint SC | 7. | 6:2 |
Po 7.10.19 | 19:00 | METE2 | Ďáblická klička Kikina bar 1.FC VET | 6. | 6:0 k. |
Po 30.9.19 | 19:15 | MOTO1 | Kikina bar 1.FC VET Věčná žízeň FC VET | 5. | 1:4 |
Út 24.9.19 | 17:00 | HANSP | Tamu Pua 1.FC VET Kikina bar 1.FC VET | 4. | 4:5 |
Út 17.9.19 | 17:45 | MIKU4 | Kikina bar 1.FC VET PFC Kodymka | 3. | 1:1 |
Po 9.9.19 | 17:45 | MIKU3 | Miminka AC VET Kikina bar 1.FC VET | 2. | 5:0 |
Út 3.9.19 | 18:15 | BECH | Kikina bar 1.FC VET Kulišáci CF VET | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ferri FC VET | 11 | 10 | 1 | 0 | 48:15 | 21 |
2. | Ďáblická klička | 11 | 8 | 0 | 3 | 65:27 | 16 |
3. | Věčná žízeň FC VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 36:27 | 15 |
4. | Folprecht 1.FC VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:40 | 12 |
5. | PFC Kodymka | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:24 | 12 |
6. | Zlatý krysy FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:26 | 10 |
7. | Kikina bar 1.FC VET | 11 | 3 | 4 | 4 | 23:32 | 10 |
8. | Miminka AC VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 27:29 | 9 |
9. | Estudiantes VET B | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:38 | 9 |
10. | Kulišáci CF VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 33:50 | 9 |
11. | Tamu Pua 1.FC VET | 11 | 2 | 2 | 7 | 36:47 | 6 |
12. | Dřevosprint SC | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:52 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 22.9.19 | 16:15 | LITVI | Opat Praha FC Příkopy FC (HL8O) |
Ne 22.9.19 | 17:30 | LITVI | Lužinýýý Boys Ukradený širáci (HL5G) |
Po 21.10.19 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Javorák plus (SVL2A) |
Po 21.10.19 | 19:30 | HANSP | A.Č.A.B. FC Orgasmico L.S.D. (HL6B) |
Po 21.10.19 | 20:45 | HANSP | Weekend Warriors FC Milenium Praha FC (HL4A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chval František | 2 | 0 |
Jílek Tomáš | 4 | 0 |
Klein Pavel | 4 | 0 |
Koukal Jan | 10 | 14 |
Král Ladislav | 1 | 0 |
Kupera Jaromír | 7 | 0 |
Maštalýř Michal | 8 | 2 |
Mlýnek Martin | 8 | 2 |
Pilař Karel | 1 | 0 |
Rys Jindřich | 4 | 2 |
Šantroch Jan | 9 | 0 |
Sedlák Pavel | 10 | 0 |
Straširybka Michal | 9 | 0 |
Svátek Jan | 8 | 3 |