Út 15.10.19 19:00 METE2 Banana Chiquíta Gambrinus VH   (HL6C)
Út 15.10.19 20:15 METE2 Kříženeček plus Dirty Bastards VET   (VL2A)

3. 12. 19 18:15 HOSTI Trenhos VET Bajern Měšičáci 11. 5:1 (2:0)
I přes zvýšenou aktivitu hostů dokázali domácí zvítězit. Janča
Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Robert Charousek, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Václav Novák, Petr Procházka vs Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý, Roman Toms
44. Jaroslav Dvořáček
47. Petr Procházka
58. Jiří Kaplan
20. 11. 19 19:00 P1 Bajern Měšičáci Šrot FC VET 10. 3:4 (2:2)
Hosté dobře začali a vedli. Bajern se nevzdal a skóre dokázal otočit, ale poté zvrátili hosté vítězství na svou stranu. Kohout
Bajern Měšičáci Šrot FC VET
Michal Svítil – Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jiří Pelc, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý, Roman Toms vs Pavel Virt – Marek Adamec, Zbyněk Adamec, Petr Dubec, Josef Hudeček, Jiří Kurka, Pavel Šilhavý, Václav Tejml, Veaceslav Todorov
54. Pavel Šilhavý
13. 11. 19 18:15 BECH Šachta UK VET Bajern Měšičáci 9. 1:4 (1:2)
Šachta se ujala vedení šest minut před přestávkou. aby poločas ještě prohrála 1:2. Bajern zvládl i druhou půli lépe a zaslouženě vyhrál. Hošek
Šachta UK VET Bajern Měšičáci
David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý, Roman Toms
24. Martin Antošík 29. Dušan Lampart
30., 48. Pavel Sedlmajer
59. Roman Toms
30. 10. 19 19:00 METE2 Bajern Měšičáci Slawoj Břevnov 8. 3:6 (2:4)
V první půli vyrovnané utkání. V druhém dějství převzali otěže hosté a gólově se prosadili. Šimon Pokorný, Jakub Ročeň
Bajern Měšičáci Slawoj Břevnov
Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý, Roman Toms vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Jan Navrátil, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
14. Dušan Lampart
22., 33. Jaroslav Pešek
13., 43. Jaroslav Šamánek
16., 21., 28. Jan Klozar
43. Vladimír Lhota
23. 10. 19 19:00 P2 Po Útlumu 06 Bajern Měšičáci 7. 4:2 (1:1)
Úvod zápasu patřil Bajernu, ale v druhé půli si Útlum zajistil a udržel vítězství. Martin Bašta, Kryštof Petr
Po Útlumu 06 Bajern Měšičáci
Martin Zita – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Martin Novotný, Tomáš Peška, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Vladimír Vodák vs Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Roman Toms
21. Vojtěch Dostal
39. Vladimír Vodák
48. Miroslav Motl
56. Ondřej Ullrich
5. Pavel Sedlmajer
53. Roman Toms
9. 10. 19 19:15 STER2 Bajern Měšičáci Malostranský SK 6. 0:6 (0:2)
Domácí byli jednoznačně lepší, zasloužené vítězství. Novotný
Bajern Měšičáci Malostranský SK
Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý vs Milan Pokorný – Martin Braný, Pavel Čermák, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička
16 Jiří Pelc 12., 49. Tomáš Frankl
12. Martin Braný
36. Daniel Černý
59., 60. Tomáš Jůna
6. Milan Pokorný
2. 10. 19 20:30 STER2 Gente VET Bajern Měšičáci 5. 3:1 (1:1)
Hezký a důrazný fotbal. Jan Vimer, Petr Ovčáček
Gente VET Bajern Měšičáci
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Pavel Stárek vs Michal SvítilJan Černý, Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý, Roman Toms
18. Martin Hejný
32. Lukáš Benda
39. Pavel Stárek
2. Roman Toms
24. 9. 19 20:45 HOSTI Bajern Měšičáci Frankie 4. 2:6 (1:3)
Frankie i bez střídání mělo celý zápas pod kontrolou. Petr Bešta, Jan Šimek
Bajern Měšičáci Frankie
Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý vs Jan Pekárek – Václav Jiránek, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel
19. Jaroslav Pešek
60. Dušan Lampart
7., 17. Václav Jiránek
15., 45., 46. Tomáš Křivánek
55. Jan Páv
17. 9. 19 17:30 ZAK Bílý lev CF VET Bajern Měšičáci 3. 2:2 (0:2)
Průměrný zápas, kdy hosté v první půli soupeře přehrávali a šli do vedení. Ve druhé půli Bílý lev zabral a podařilo se mu vyrovnat. Novotný
Bílý lev CF VET Bajern Měšičáci
Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Zdeněk Pospíchal, Miroslav Rajchart, Jakub Slováček, Jiří Štička, Jakub Tománek vs Michal Svítil – Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý
42. Jakub Slováček
51. Miroslav Rajchart
4., 20. Jiří Kaplan
11. 9. 19 19:15 SCBEC Bajern Měšičáci Běchovičtí sršni A 2. 3:5 (2:2)
První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém už dominovali domácí a zaslouženě vyhráli. Jedlička
Bajern Měšičáci Běchovičtí sršni A
Michal Svítil – Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý, Roman Toms vs Pavel Kabourek – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Michal Fiantek, Jiří Klůna, Radek Taške