Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 24.6.20 | 18:00 | ZAK | Torpedo Barrandov Steaua FC | 11. | 0:0 |
Čt 11.6.20 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK Torpedo Barrandov | 10. | 0:0 |
Pá 5.6.20 | 18:00 | P2 | Torpedo Barrandov Balbín FC | 9. | 0:0 |
Pá 29.5.20 | 18:15 | HOSTI | Youngsters FC Torpedo Barrandov | 6. | 0:0 |
Čt 21.5.20 | 18:00 | KORAB | UTS Vršovice Torpedo Barrandov | 8. | 0:0 |
St 13.5.20 | 20:15 | MIKU4 | Torpedo Barrandov Saens 1.FC A | 7. | 0:0 |
Pá 24.4.20 | 18:00 | P2 | Erko Kbely Torpedo Barrandov | 5. | 0:0 |
Čt 16.4.20 | 19:30 | DEKAN | Torpedo Barrandov Real TIDE XXL | 4. | 0:0 |
Čt 2.4.20 | 19:00 | ZABEH | Pneuservis-Bartoušek Torpedo Barrandov | 3. | 0:0 |
Čt 26.3.20 | 20:15 | P3 | Torpedo Barrandov Morová rána 1.FC | 2. | 0:0 |
Čt 19.3.20 | 19:00 | MIKU1 | Inter Ohradní Torpedo Barrandov | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morová rána 1.FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Torpedo Barrandov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Erko Kbely | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Pneuservis-Bartoušek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Real TIDE XXL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Inter Ohradní | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Saens 1.FC A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Youngsters FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Dynamo UK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | UTS Vršovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Steaua FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Balbín FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 1.4.20 | 18:00 | STER2 | GFC Sváteční mančaft (HL6F) |
St 1.4.20 | 19:15 | STER2 | Lemplíci FC Virtus Praha FK (HL8G) |
St 1.4.20 | 20:30 | STER2 | Sipral Stars D.G.Team (HL6C) |
Po 22.6.20 | 17:45 | MIKU3 | Ruchadlo Praha FC Žádný soupeř (HL8A) |
Po 22.6.20 | 19:00 | MIKU3 | Papíráci CF Kehar Club FC (HL5B) |
Po 22.6.20 | 20:15 | MIKU3 | Red Leads Nottoric Forest (HL7B) |