Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 17.6.20 | 18:15 | BECH | Nebeský bastardi Gólostroje FC | 11. | 0:0 |
Pá 5.6.20 | 19:30 | KBELY | Cerveza 18.FC Nebeský bastardi | 10. | 0:0 |
Pá 29.5.20 | 19:30 | HOSTI | Nebeský bastardi Batalion 91 A | 9. | 0:0 |
Čt 21.5.20 | 19:15 | STER2 | Kluci z Vršovic Nebeský bastardi | 8. | 0:0 |
St 13.5.20 | 19:00 | P1 | Nebeský bastardi Spirit bar FC B | 7. | 0:0 |
St 29.4.20 | 20:15 | METE1 | Sparta Pivaři AC Nebeský bastardi | 6. | 0:0 |
Pá 24.4.20 | 19:30 | HOSTI | Nebeský bastardi Unreal Students FC | 5. | 0:0 |
St 15.4.20 | 19:15 | HRAB1 | Opatovští kanonýři FC Nebeský bastardi | 4. | 0:0 |
St 1.4.20 | 19:30 | LITVI | AC Tylen Nebeský bastardi | 3. | 0:0 |
St 25.3.20 | 20:45 | TEMPO | Nebeský bastardi Alibi | 2. | 0:0 |
Pá 20.3.20 | 19:15 | MALES | Gumídci Méďové FC Nebeský bastardi | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gumídci Méďové FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Unreal Students FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Nebeský bastardi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Alibi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | AC Tylen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Gólostroje FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Sparta Pivaři AC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Opatovští kanonýři FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Batalion 91 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Spirit bar FC B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Cerveza 18.FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Kluci z Vršovic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 31.3.20 | 19:15 | MOTO1 | Absinth Torpedo Ohrobec SKA (HL3B) |
Út 31.3.20 | 20:30 | MOTO1 | Felix club Serval KPKS (HL4B) |
Ne 10.5.20 | 19:00 | STOD | Čanda bůráků Puk PFC (HL6L) |
Ne 10.5.20 | 20:15 | STOD | Sporting Luka Ross Crock (HL7J) |
Po 15.6.20 | 19:30 | CESMI | PFC Kodymka B Galantní jeleni (HL8B) |
Po 15.6.20 | 20:45 | CESMI | Typos FC Břewnow boys KMK (HL2A) |