Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 17.6.20 | 20:15 | ZABEH | Pětapůl TJ Executors United | 11. | 0:0 |
St 3.6.20 | 18:00 | HRAB2 | Reage boys Pětapůl TJ | 10. | 0:0 |
St 27.5.20 | 19:30 | CESMI | Pětapůl TJ 64! FC Kobylisy A | 9. | 0:0 |
St 20.5.20 | 20:30 | ZAK | Hlavonožci na niti FC Pětapůl TJ | 8. | 0:0 |
St 13.5.20 | 20:45 | CESMI | Pětapůl TJ Velký špatný | 7. | 0:0 |
St 29.4.20 | 18:45 | BIHOR | Yellow Dildos B Pětapůl TJ | 6. | 0:0 |
St 22.4.20 | 18:15 | LITVI | Champions FC Pětapůl TJ | 5. | 0:0 |
St 15.4.20 | 19:15 | STER2 | Pětapůl TJ Athletico KMF | 4. | 0:0 |
St 1.4.20 | 18:00 | STER1 | Gambrinus VH Pětapůl TJ | 3. | 0:0 |
St 25.3.20 | 20:15 | P3 | Pětapůl TJ Fotbaloví bozi | 2. | 0:0 |
St 18.3.20 | 18:00 | HRAB3 | Exilová šatna Pětapůl TJ | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fotbaloví bozi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Pětapůl TJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Champions FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Gambrinus VH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Athletico KMF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Exilová šatna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Velký špatný | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Yellow Dildos B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Reage boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Hlavonožci na niti FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Executors United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | 64! FC Kobylisy A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 16.3.20 | 18:15 | HOSTI | Le Jardin Legends are back (HL6B) |
Po 16.3.20 | 19:30 | HOSTI | Běchovičtí sršni B The Penguins 6:5 XXL (VL3D) |
Čt 30.4.20 | 19:15 | MOTO4 | Podolka FC SUP Real Prd SUP (SVL3C) |
Čt 30.4.20 | 20:30 | MOTO4 | Midget Skleňák AC (HL8E) |
Po 25.5.20 | 18:15 | BECH | Křídla Ďáblic VET A Nemesis VET (VL3A) |
Po 25.5.20 | 19:30 | BECH | Premiéra TV - Nowatron Ugandská ťava VET (VL4A) |