Ne 22.3.20 13:45, 15:00, 16:15 HANSP Alvarez D.C.
Ne 22.3.20 15:00, 16:15, 17:30 P3 Taggart
Ne 22.3.20 17:30, 18:45 MIKU1 Pogo Praha FC
Ne 29.3.20 16:15, 17:30, 18:45 ZABEH Well Done
Ne 29.3.20 17:30, 18:45, 20:00 MIKU1 Homogen 1.FC A
Ne 29.3.20 18:45, 20:00 P2 Deportivo bez Coruna B
Ne 5.4.20 17:30, 18:45, 20:00 MIKU3 Guaraní
Ne 5.4.20 17:45, 19:00 METE1 Tropa de Elite
Ne 19.4.20 16:15, 17:30 TEMPO Sananim FC A
Ne 19.4.20 17:30, 18:45, 20:00 MIKU3 Fiasko
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

SAS fans podle předpokladů z úvodu sezony usilovně pracovali na tom, aby se dostali zpátky do pětky. Vždyť šestku hráli naposledy před osmi lety, takže zahnízdit zde by byla docela potupa. Nečekaně je doprovodí dva nováčci. Před nebezpečím ze strany Crossed sausages jsme také před sezonou varovali a skutečně – tihle kluci co sezona, to postup. Navíc vynikají výborným střelcem (Ondřej Weczerek s 23 góly) i brankářem (Jaroslav Janda se 174 minutami), což je kombinace snů. Kromě hry s Alejí však jejich zápasy žádnou extrémní střeleckou exhibici nepřipomínaly. Ve skupině došlo i na dodatečný postup, a to pro VGIK, také nováčka, jak jsme zmínili. To se drželo po celou dobu v horní třetině tabulky a o postup si mohlo dělat naděje až po posledním kole. To nejenže porazilo Alej, ale dokonce dvouciferným skóre, což mu pomohlo k obsazení prvního místa ve statistikách útoku. Tus Pelotas, kteří také doufali v možný postup, mají bohužel smůlu, hráli v silné skupině. Na druhém konci tabulky mělo od druhé poloviny sezony trochu nahnáno Guaraní, v sestupové skupině se však pohybovalo tak dloho spíš kvůli tomu, že na dohrávku čekalo až do konce listopadu. Jasno o svém osudu měla poměrně rychle Alej, která získala jen dva body za výhru nad Taggartem. I přesto však není na posledním místě – to obsadili Avengers, kteří by sice spadli tak jako tak, nicméně svůj pád okořenili kontumací za nasazení "černocha" s následnou dvoubodovou penalizací. Naprosto vyrovnaný, leč gólově minimalistický výkon předvedlo Zde je místo…, které obsadilo střed tabulky s nejlepší obranou a současně druhým nejmenším počtem vstřelených gólů.
Poslední aktualizace 19. 4. 24, 15:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.