Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 25.6.23 | 15:00 | ZAK | Taggart Hattrick Prosek FC | 11. | 0:1 |
So 10.6.23 | 11:15 | MALES | SAS fans Taggart | 10. | 4:1 |
Ne 4.6.23 | 12:30 | HANSP | Taggart Bruchos HFC | 9. | 3:3 |
Ne 28.5.23 | 16:15 | ZAK | Tus Pelotas Taggart | 8. | 5:1 |
Ne 21.5.23 | 13:30 | KORAB | Sigma Churpos TJ Taggart | 7. | 2:1 |
Ne 14.5.23 | 18:45 | P2 | Taggart Sananim FC A | 6. | 4:1 |
Po 8.5.23 | 15:00 | P3 | Pogo Praha FC Taggart | 5. | 6:0 k. |
Ne 23.4.23 | 19:45 | MIKU4 | Taggart Lesser Side FC | 4. | 3:4 |
Ne 16.4.23 | 10:00 | STOD | Deportivo bez Coruna B Taggart | 3. | 4:2 |
Ne 2.4.23 | 17:30 | ZABEH | Taggart Rychlá rota | 2. | 1:2 |
Ne 26.3.23 | 20:15 | STOD | Sporting Luka Taggart | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lesser Side FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 39:23 | 17 |
2. | Sigma Churpos TJ | 11 | 7 | 2 | 2 | 40:16 | 16 |
3. | Hattrick Prosek FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 27:44 | 14 |
4. | Bruchos HFC | 11 | 5 | 3 | 3 | 50:28 | 13 |
5. | Tus Pelotas | 11 | 4 | 5 | 2 | 33:25 | 13 |
6. | Rychlá rota | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:32 | 12 |
7. | Sporting Luka | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:21 | 10 |
8. | Pogo Praha FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:30 | 10 |
9. | Deportivo bez Coruna B | 11 | 4 | 1 | 6 | 40:43 | 9 |
10. | SAS fans | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:31 | 9 |
11. | Taggart | 11 | 2 | 1 | 8 | 20:35 | 5 |
12. | Sananim FC A | 11 | 1 | 2 | 8 | 16:37 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 20.5.23 | 08:45 | CZU | Sporting GCL Prague United ČZU (HL7K) |
So 20.5.23 | 10:00 | CZU | Boží bojovníci Sudetská blokáda FC (HL8K) |
Ne 11.6.23 | 18:30 | MIKU1 | Kanálpucers PL Karambola FC (HL7L) |
Ne 11.6.23 | 19:45 | MIKU1 | S.T.R.U.P. Sokol Vysočany B (HL5I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Belov Pavel | 5 | 3 |
Gorozhankin Iurii | 1 | 0 |
Iarema Roman | 10 | 2 |
Iarema Vasyl | 9 | 6 |
Ineshin Stanislav | 6 | 0 |
Khandecký Pavel | 10 | 1 |
Makarenko Konstantin | 8 | 0 |
Matrosau Yuri | 9 | 1 |
Razagov Hajimurad | 9 | 2 |
Ruszin András | 8 | 5 |