Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 15.6.20 | 19:00 | P3 | Pražská legie 2000 Forejt FC | 11. | 0:0 |
Po 1.6.20 | 20:15 | MIKU2 | England United FC Pražská legie 2000 | 10. | 0:0 |
Po 25.5.20 | 20:15 | MIKU1 | Pražská legie 2000 Celý Chodov tančí | 9. | 0:0 |
Po 18.5.20 | 20:15 | MIKU4 | Boží bojovníci Pražská legie 2000 | 8. | 0:0 |
Po 11.5.20 | 20:15 | MIKU4 | Pražská legie 2000 Zelení študáci | 7. | 0:0 |
Po 27.4.20 | 20:15 | MIKU4 | VSK MFF UK Praha A Pražská legie 2000 | 6. | 0:0 |
Po 20.4.20 | 20:15 | MIKU4 | Pražská legie 2000 Senioři Praha A | 5. | 0:0 |
Po 6.4.20 | 20:15 | MIKU4 | Zenit Buštěhrad Pražská legie 2000 | 4. | 0:0 |
Po 30.3.20 | 17:45 | MIKU2 | PFC Kodymka B Pražská legie 2000 | 3. | 0:0 |
Po 23.3.20 | 19:00 | MIKU4 | Pražská legie 2000 Gastro Porno AC | 2. | 0:0 |
Po 16.3.20 | 20:15 | MIKU2 | Galantní jeleni Pražská legie 2000 | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Galantní jeleni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Senioři Praha A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Pražská legie 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Gastro Porno AC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | PFC Kodymka B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Forejt FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | VSK MFF UK Praha A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Zenit Buštěhrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Celý Chodov tančí | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Zelení študáci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | England United FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Boží bojovníci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 7.4.20 | 18:00 | HRAB3 | Dynamo R.U.M. B Napoleoni (HL8I) |
Út 7.4.20 | 19:15 | HRAB3 | Catchers SC Dynamo Prak (HL7C) |
Út 2.6.20 | 18:15 | HANSP | Víťazný február FK Warrior MAC (HL5C) |
Út 2.6.20 | 19:30 | HANSP | Petřiny 09 FC Footside (HL6D) |
Út 2.6.20 | 20:45 | HANSP | Pfefrs FC K.T.S. FC (HL4B) |