23. 6. 21 19:00 MIKU1 4077 DUCKS Santa Tranta PC C 10. 4:3 (2:2)
Slušně hrané, vyrovnané utkání, ve kterém měli v závěru víc štěstí domácí.
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Tomáš Faltýnek, Petr Hakl, Lukáš Hromada, Jiří Karafiát, David Žampach vs Michal Petráš – Jan Bernard, Karel Hnátek, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Petr Kubík, Tomáš Platil, Jiří Řemenář, Marek Šebák
58. David Žampach
5. Jiří Řemenář
9., 45. Marek Šebák
16. 6. 21 19:15 SANC2 Vokra VV 4077 DUCKS 9. 4:10 (1:5)
Hosté s méně početnou lavičkou předvedli velmi aktivní útočný fotbal v obou poločasech. Promyšlená taktika a dobrá fyzická výdrž jim zajistila vysoké vítězství.
Vokra VV 4077 DUCKS
Radek Činovec – Petr Dejnožka, Ladislav Kovács, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Jakub Válek, Tomáš Vejvoda vs Tomáš Faltýnek – Michal Borovan, Jan Doležal, Petr Drábek, Petr Hakl, Lukáš Hromada, Václav Karafiát
26., 45., 58. Pavel Krejzar
32. Jakub Válek
9., 12., 42. Petr Drábek
13., 22. Jan Doležal
18., 35. Václav Karafiát
39., 56., 60. Michal Borovan
10. 6. 21 19:30 HOSTI 4077 DUCKS Bakera 8. 2:1 (2:0)
Utkání, ve kterém si oba týmy vytvořily poměrně dost šancí, ane nedokázali je proměňovat. Hosté se v druhé půli vrhli do útoku, víc než na snížení to ale nestačilo. Košťál
4077 DUCKS Bakera
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Petr Hakl, Jiří Karafiát, Zdeněk Vácha vs Marián Pašiak – Miroslav Fritz, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Michal Jalovecký, Miroslav Kubiš, Jiří Kuděj, Ondřej Mareš, Tomáš Němec
18. Petr Hakl
30. Jiří Karafiát
31. Miroslav Kubiš
17. 12. 20 19:00 P1 Trops 1.SK 4077 DUCKS 7. 3:2 (2:1)
Trops 1.SK 4077 DUCKS
Jaroslav Procházka – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, Lukáš Kotrba, František Koubek, Robin Procházka, Vladimír Zeman vs Michal Borovan – Filip Černý, Jan Doležal, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, Lukáš Hromada, Jiří Karafiát, Zdeněk Vácha
3. František Koubek
27. Robin Procházka
51. Jakub Bezděk
5. Lukáš Hakl
48. Lukáš Hromada
9. 12. 20 19:30 PRKOP 4077 DUCKS PAPE Dejvice 6. 2:5 (0:2)
První poločas se hrál svižný fotbal. Dejvice byly přesnější v kombinaci i koncovce a zajistily si dvoubrankové vedení, které mohlo být i vyšší. Ducks se chytili až v závěru a na zvrat neměli. Husák
4077 DUCKS PAPE Dejvice
Jiří Karafiát – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, Lukáš Hromada, David Žampach vs Josef Vaněk – Martin Bělčický, Jiří Broda, Petr Hartman, Dominik Kadaně, Tomáš Vostrovský
45. Michal Borovan
60. Filip Černý
6., 49., 60. Petr Hartman
9., 55. Jiří Broda
9. 10. 20 18:15 PRKOP Pajzovna FC 4077 DUCKS 5. 2:2 (1:0)
Napínavý souboj až do konce. Pajzovna měla lehce navrch a v poločase vedla 2:0. V závěru ale domácím došli síly a utkání skončilo remízou. Petr Najman
Pajzovna FC 4077 DUCKS
Marek Kouba – Petr Jarolímek, Matyáš Petr, Jan Šebesta, David Světlík, Tomáš Vodsloň vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hromada, Jiří Karafiát, Václav Karafiát, David Žampach
19. Petr Jarolímek
41. Tomáš Vodsloň
53. Tomáš Faltýnek
55. David Žampach
30. 9. 20 20:45 HOSTI 4077 DUCKS The Penguins 6:5 B 4. 1:6 (0:3)
Velmi rychlé, dynamické utkání rozhodly dva góly do šatny. Ducks neměli svůj den a jedinkrát skórovali prakticky až za rozhodnutého stavu. Stanislav Roček, Roman Švejstil
4077 DUCKS The Penguins 6:5 B
Jiří Karafiát – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, Lukáš Hromada vs Milan Dvonč – Milan Boubín ml., Stanislav Griscenko, Aleš Hořický, Lukáš Kratochvíl, Jan Olah, Patrik Veselý
49. Filip Černý 17. Aleš Hořický
29. Milan Boubín ml.
29., 36., 60. Jan Olah
53. Stanislav Griscenko
24. 9. 20 19:15 STER1 Dvacítka 4077 DUCKS 3. 2:2 (2:0)
Krásné utkání plné šancí skončilo zaslouženou remízou. Melíšek
Dvacítka 4077 DUCKS
Petr Chalupa – Petr Chlad, Benjamin Činčila, Patrik Ledvinka, Ondřej Staněk, Tomáš Vanča, Vojtěch Veselý, Petr Vymetal vs Jan Doležal – Michal Borovan, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, Lukáš Hromada, Jiří Karafiát, Václav Karafiát
3. Tomáš Vanča
13. Ondřej Staněk
33. Jan Doležal
59. Tomáš Faltýnek
16. 9. 20 20:15 MIKU2 4077 DUCKS AC SK FC 2. 7:3 (2:1)
Velmi pěkné utkání. Hosté dokázali stáhnout dvoubrankové manko a ještě šest minut před koncem drželi nerozhodný výsledek. Konec byl ale pro ně hodně krutý. Filip Donát, Václav Adolf
4077 DUCKS AC SK FC
Michal Borovan – Filip Černý, Jan Doležal, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hromada, Jiří Karafiát, Václav Karafiát vs Jan Doležal – Petr Filip, Jakub Kyselka, Michael Mácha, Pavel Málek, Petr Morávek, Jakub Sýkora, Ondřej Sýkora
9., 10., 54., 56. Tomáš Faltýnek
43. Jan Doležal
55. Lukáš Hromada
57. Václav Karafiát
21., 37. Michael Mácha
41. Petr Morávek
9. 9. 20 19:15 KORAB 4077 DUCKS Holosmetky FC B 1. 2:4 (0:0)
Utkání výborné úrovně hrané ve vysokém tempu. Hosté byli lepší, v prvním poločase ale neproměňovali šance. Nakonec ale zaslouženě vyhráli.
4077 DUCKS Holosmetky FC B
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, Lukáš Hromada, Jiří Karafiát vs Lukáš Augustýn – David Bareš, Václav Bellada, Jakub Čihák, Stanislav Haluška, Filip Laštovka, Tomáš Poláček, František Presl, Tomáš Rosenvald, Josef Tomášek, Jan Turínek