8. Deportivo bez Coruna A 11 4 1 6 39:49 9

Čt 1.10.20 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP PFC Kodymka SUP A   (SVL3C)
Čt 1.10.20 19:00 ZABEH Indus SUP B Kapr tým SUP   (SVL3C)
Čt 1.10.20 20:15 ZABEH Torpedo Barrandov Pneuservis-Bartoušek   (HL2B)
Pá 11.6.21 18:15 PRKOP Tohle není hokej? Zde je místo ...   (HL6I)
Pá 11.6.21 19:30 PRKOP Mamissero Real Hagrid CF   (HL6I)

28. 6. 21 19:15 TEMPO Šrot FC Blesk VK A 11. 7:5 (3:2)
Zajímavý zápas, kde šance střídala šanci. Domácí hráli až moc na krásu a cestu za vítězstvím si sami zkomplikovali.
Šrot FC Blesk VK A
Lukáš Palla – Ervin Kuč, Luboš Petříček, Karel Petřina, Michal Rábl, František Sladký, Jiří Švec, Martin Vaš vs Martin Gallie – Šimon Fox, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
51. Matyáš Trankovský
21. 6. 21 18:00 SANC1 4 TD Ala Bundy A Šrot FC 10. 3:5 (1:3)
Vyrovnané utkání strhli na svou stranu hosté v samém závěru. Melíšek
4 TD Ala Bundy A Šrot FC
Jiří Šebesta – Filip Baštář, Peter Brťka, Ondřej Kotal, Martin Kukla, Radek Palkoska, Jan Ptáček, Pavel Votánek vs Lukáš Palla – Zbyněk Adamec, Jaroslav Nejepsa, René Pacák, Karel Petřina, Michal Rábl, František Sladký, Martin Vaš
9., 44. Pavel Votánek
40. Peter Brťka
10., 24., 58., 59. František Sladký
18. Martin Vaš
14. 6. 21 19:00 P2 Šrot FC Weekend Warriors FC 9. 6:13 (3:5)
Utkání v duchu fair play, mnoho krásných fotbalových momentů a spousta branek.
Šrot FC Weekend Warriors FC
Karel Petřina – Ervin Kuč, Lukáš Palla, Michal Rábl, František Sladký, Jiří Švec, Martin Vaš vs Jakub Žák – Pavel Chmelík, Dávid Gubo, Matěj Hanousek, Jakub Hanuš, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Libor Matejka, Filip Matoušek
38., 45., 54., 56. Libor Matejka
7. 6. 21 19:00 P2 Yellow Dildos A Šrot FC 8. 5:5 (1:1)
Velmi zajímavý a povedený zápas. Po vyrovnané první půli se střelecky utrhl hostující Sladký, Dildos ale vždycky vzápětí dokázali vyrovnat.
Yellow Dildos A Šrot FC
Daniel Mareš – Adam Fedrhanc, Marek Frank, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Michal Prouza vs Lukáš Palla – Ervin Kuč, Karel Petřina, Michal Rábl, Martin Silbernágl, Ondřej Silbernágl, František Sladký, Jiří Švec, Martin Vaš
20. Adam Fedrhanc
34., 60. Jan Janoušek
46. Dominik Kafka
54. OG
28., 33., 40., 53., 60. František Sladký
31. 5. 21 19:15 SANC2 Sean team A Šrot FC 7. 5:4 (2:4)
Vyrovnané utkání plné šancí, obě mužstva předvedla kvalitní výkon. Nakonec měli víc štěstí domácí. Lukáš Rojt, Štěpán Kulovaný
Sean team A Šrot FC
David Maršál – Jiří Dýnek, Vladislav Kejha, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Radek Zubatý vs Igor Tarhanič – Zbyněk Adamec, René Pacák, Karel Petřina, Michal Rábl, Martin Silbernágl, Ondřej Silbernágl, František Sladký, Jiří Švec, Martin Vaš
25. Jiří Švec
7. 12. 20 18:00 MALES Šrot FC Raiffani 6. 6:0 k.
Drtivý tlak hostů vystřídalo mohutné dotahování Šrotu. Hosté v závěru těžili z brejků a vyhráli. Tomáš Kolařík, Michael Repetný
Šrot FC Raiffani
Lukáš Palla – René Pacák, Karel Petřina, Martin Silbernágl, Jiří Švec, Martin Vaš vs Petr Vlček – Michal Abraham, Michal Bajtler, Lukáš Bezvoda, Martin Piskorík, Vojtěch Štěpnička, Jozef Tulinský
21. Jiří Švec
28., 36. Martin Vaš
4. OG
7., 10., 55. Jozef Tulinský
18. Michal Abraham
50. Vojtěch Štěpnička
5. 10. 20 19:00 P2 Purple Team AFK Šrot FC 5. 3:1 (1:0)
Kvalitní obrana Purple Teamu toho soupeři mnoho nedovolila, hosté se prosadili až v závěru z penalty. Janda
Purple Team AFK Šrot FC
Radim Fulík – Mohamed Sofiane Djebar, Patrik Korger, Jan Páv ml., Martin Sadílek, Milan Trýb, Martin Vondra, Lukáš Voráček vs Lukáš Palla – Marek Baubín, Michal Rábl, Martin Silbernágl, Ondřej Silbernágl, Jiří Švec, Patrik Vágner, Martin Vaš
8. Mohamed Sofiane Djebar
43. Martin Sadílek
53. Lukáš Voráček
54. Martin Vaš
21. 9. 20 19:00 P2 Šrot FC Milenium Praha FC 4. 2:6 (2:3)
Pěkné utkání. Šrot vedl 2:0, hosté ale do poločasu otočili skóre a druhá půle už patřila jim. Hošek
Šrot FC Milenium Praha FC
Lukáš Palla – Zbyněk Adamec, Marek Baubín, Karel Petřina, Michal Rábl, Jiří Švec, Patrik Vágner, Martin Vaš vs Eduard Héč – Martin Hauft, Petr Hradecký, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Jiří Šmolík, Adam Vlasák
8., 15. Jiří Švec 21., 22., 48. Jiří Šmolík
30. Pavel Kasal
46. Adam Vlasák
55. Petr Hradecký
14. 9. 20 20:15 P2 Oratoř Kobylisy Šrot FC 3. 2:1 (1:1)
Pěkné, slušně odehrané utkání, kterému by slušela dělba bodů.
Oratoř Kobylisy Šrot FC
Petr Urban – Ivo Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Martin Novák, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta vs Lukáš Palla – Zbyněk Adamec, Marek Baubín, Karel Petřina, Michal Rábl, Jiří Švec, Patrik Vágner, Martin Vaš
29. Rostislav Přibyl
55. Ivo Bačo
4. Martin Vaš
7. 9. 20 19:00 P2 Šrot FC Havri Havri 2. 0:3 (0:1)
Pohledné utkání se spoustou šancí. Hosté některé dokázali využít a zaslouženě vyhráli.
Šrot FC Havri Havri
Lukáš Palla – Zbyněk Adamec, Tomáš Nágl, René Pacák, Karel Petřina, Michal Rábl, Jiří Švec vs Šimon Vobruba – Tomáš Kaliba, Jiří Kazimour, Ondřej Kycelt, Jiří Rédr, Tomáš Starý, Viliam Valúch
57 Jiří Švec 15. Jiří Rédr
53. Tomáš Kaliba
57. Ondřej Kycelt
29. Tomáš Kaliba
31. 8. 20 19:15 MOTO3 Deportivo bez Coruna A Šrot FC 1. 7:2 (3:1)
Vcelku vyrovnané utkání dvou technických týmů. Ve druhém poločase hosté přidali, proměnit ale dokázali jen dvě šance, zatímco Deportivo bylo mnohem produktivnější.
Deportivo bez Coruna A Šrot FC
Jakub Figr – Martin Hemerka, Michal Majer, Adam Mašek, Martin Pilc, Lukáš Rada, Michael Rytíř, Petr Sailer, Zdeněk Ševčík ml. vs Karel Petřina – Zbyněk Adamec, René Pacák, Michal Rábl, Jiří Švec, Patrik Vágner, Martin Vaš