Út 15.6.21 20:15 P2 Sipral Stars Válcovny plechu MS FC   (HL6C)

28. 6. 21 19:00 P2 Nounejm Habet Praha FŇ 11. 3:5 (3:4)
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Michal Morong, Miloslav Sýkora, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Robert Jůza, Adam Piškula, Dominik Řehounek, Martin Škorík, Martin Tlustý, Martin Wszolek
4., 7. Dominik Řehounek
6., 25. Martin Tlustý
35. Martin Wszolek
14. 6. 21 20:15 ZABEH Green shock FC Nounejm 10. 0:6 (1:2)
Utkání ve vysokém tempu. Nounejm byl technicky lepším celkem, kdyby proměnil své šance, nemusel se až do konce bát o výsledek. Šance bojovných domácích srážela přemotivovanost. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Nounejmu pro start hráče v trestu v týmu Green shock. Martin Ořešník, Lukáš Halfar
Green shock FC Nounejm
Radek Kohák – Pavel Brychta, Dominik Jírovec, Jan Mareš, Jan Obermajer, Michal Šimák, Jiří Štecher, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
21., 51. Václav Vaněček
39. Jan Mareš
55 Václav Vaněček 3. David Krouský
14., 54. Jakub Kastner
35. Vladimír Vodička
7. 6. 21 20:30 SANC2 Nounejm F3N FC B 9. 3:1 (3:0)
Domácí tým dominoval od první minuty do konce zápasu. Hosté se nevzdávali a v 44. minutě po kombinaci skórovali, poté pokračovala nadvláda domácích.
Nounejm F3N FC B
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, David Krouský, Martin Labský, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Filip Kohoutek – Vít Ficl, Pavel Hodura, Jaroslav Klika, Martin Landa, Matěj Plachý, Lukáš Polák
10. Vladimír Vodička
14., 21. David Krouský
44. Martin Landa
31. 5. 21 18:15 HOSTI A.Č.A.B. FC Nounejm 8. 0:2 (0:1)
Začátek zápasu byl ve znamení menšího oťukávání. V 18. minutě se prosadil Labský a skóre bylo 0:1. Druhý poločas dominoval Nounejm, i když soupeř občas zazlobil. Dvořák
A.Č.A.B. FC Nounejm
David Hradečný – Telis Aliapulios, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Daniel Kováč, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Šimon Peterka, Filip Princ, Martin Sklenář vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
18. Martin Labský
35. Jan Syřínek
15. 12. 20 20:15 METE2 Nounejm Libeň SK A 7. 3:0 (1:0)
Slušný zápas. Nounejm od začátku utkání přitlačil soupeře a zaslouženě zvítězil.
Nounejm Libeň SK A
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Miloslav Sýkora, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, David Řezáč, Michal Vlk
20. Lukáš Gogolák
47. Vladimír Vodička
59. Miloslav Sýkora
7. 12. 20 19:00 ZABEH Tream Deam FC Nounejm 6. 1:3 (1:2)
Hosté vyhráli zaslouženě, protože skoro celý zápas kontrolovali hru. Tream Team se snažil těžit z brejkových situací, ale nastřelilo tyčku a břevno. Jen ke konci prvního poločasu se prosadil Jánský. Petr
Tream Deam FC Nounejm
Martin Ducháč – Petr Aksamít, Tomáš Bohdal, Ondřej Černík, Pavel Janský, Jiří Matuška vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, David Krouský, Martin Labský, Miloslav Sýkora, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
28. Pavel Janský 3., 18. Filip Zemančík
6. 10. 20 19:00 METE1 Nounejm Strašnická SK A 5. 2:6 (1:3)
Herně velmi vyrovnaný zápas, nicméně hráči Strašnic byli daleko přesnější v koncovce a tak si odváží vysoké vítězství. Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík
Nounejm Strašnická SK A
Jan Syřínek – Lukáš Gogolák, Martin Labský, Miloslav Sýkora, Vladimír Vodička, Martin Zelinka, Filip Zemančík vs René Kováč – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Patrik Jizba, Martin Pavlíček, Aleš Potěšil, Tomáš Vízek
26. Miloslav Sýkora
50. Vladimír Vodička
5. Martin Herold
8., 57., 60. Jiří Jadrníček
24. Tomáš Vízek
39. Patrik Jizba
22. 9. 20 19:15 MOTO1 Greenhorns FC Nounejm 4. 1:1 (1:0)
Utkání ve vysokém tempu s řadou šancí na obou stranách, úřadovali brankaři. Marek Lisý, Josef Vojáček
Greenhorns FC Nounejm
Ondřej Stoupa – Marek Lebduška, Jakub Melezínek, Adam Stoček, Tomáš Strnad, Oleksandr Voznyuk, Taras Voznyuk, Jiří Zeman vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, Martin Labský, Miloslav Sýkora, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
15. Jakub Melezínek 47. Vladimír Vodička 27. Lukáš Gogolák
14. 9. 20 20:30 SANC2 Limita Nounejm 3. 2:4 (0:2)
Zasloužené vítězství hráčů Nounejmu, kteří hráli organizovaněji s proměnili i některé ze svých šancí.
Limita Nounejm
Michal Hanzlík – Marek Klár, Filip Matoušek, Radek Matoušek, Michal Pešek, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, David Krouský, Martin Labský, Miloslav Sýkora, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
58. Marek Klár
60. Tomáš Zderadička
10. Miloslav Sýkora
17. Vladimír Vodička
40. David Krouský
45. Martin Labský
7. 9. 20 19:15 STER2 Nounejm Jardovi Hřebíci 2. 5:2 (3:1)
Dobrá úroveň zápasu, se spoustou šancí na obou stranách. Vyhráli domácí. Novotný
Nounejm Jardovi Hřebíci
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Miloslav Sýkora, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Jan Sedlář, Martin Šnajdr
11. Jakub Kastner
27. Filip Zemančík
30. Jan Syřínek
55. David Krouský
28. Vladimír Kuklík
44. Adam Rožánek
31. 8. 20 19:15 SANC2 Integrita Jinonice Nounejm 1. 4:7 (1:3)
Integrita se sice ujala vedení, ale Nounejm vyrovnal a do půle přidal ještě dva góly. Druhý poločas přidal Nounejm další branky a zaslouženě zvítězil. Husák