Po 21.9.20 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI GoGo 1.NC
Po 21.9.20 18:15, 19:30, 20:45 CESMI Zde je místo ...
St 23.9.20 18:00, 19:15, 20:30 STER2 Klucy PFS
Ne 11.10.20 17:30, 18:45, 20:00 ZABEH Brazzers Praha FC A
Čt 10.12.20 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Los Bimbananos
Po 14.12.20 18:15, 19:30 ARIT GJS FK
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Covidem hojně poznamenaná, dvakrát přerušená a historicky nejdelší 96. sezóna Hanspaulky skončila. Soutěž trvala s přestávkami od loňského srpna až do letošního července a z různých důvodů ji nedokončilo rekordních více než 110 týmů. To však není případ této skupiny, která celou sezonu odehrála v kompletní sestavě. Nováček v podobě béčka Dropy potvrdil roli ambiciózního favorita, šestku zdolal jako po másle a opět postupuje z prvního místa. Druhým šťastlivcem je Mamissero, které si postup vydobylo v posledním kole díky výhře nad GoGo, a vrací se tak zpět do pětky. Přímý postup jen těsně unikl Realu Hagrid, který na závěr pouze remizoval. Bude tak muset čekat a doufat v odhlášení některých týmů z vyšších soutěží. Z posledního místa do sedmičky padá Zde je místo…, které během celé rozvleklé sezony uhrálo jen jedno vítězství, a to nad Los Bimbananos, kteří sestupují společně s ním. Trojici týmů, kterým šestá liga v této sezoně nesedla, uzavírají Žlutá křídla s jednou výhrou a třemi remízami. Nováček GSJ se nakonec rozkoukal poměrně slušně a Hells Bells, kteří šestku hráli po sedmi lety, se také těsně zachránili. Králem střelců byl s 22 góly Lukáš Kalenda z Kluků, nejlepším brankářem pak Jiří Brožík z GoGo, který udržel nulu po dobu 255 minut.

25. 6. 21 19:15 MALES Los Bimbananos Žlutá křídla 11. 3:3 (2:0)
Tvrdá hra bez slitování. Nakonec po důrazné domluvě oba týmy dohrály bez červených karet. Janča
Los Bimbananos Žlutá křídla
Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Jakub Synek, Jan Zavadil vs Václav Musil – Jakub Fajfr, Lukáš Hlaváček, Jakub Pečánka, Michal Šmíd, Jan Vácha, Martin Vágner, Jakub Wágner