St 23.9.20 18:00 STER2 Fermé Prokaryota FZ   (HL7F)
St 23.9.20 19:15 STER2 Virtus Praha FK Praetorians FC A   (HL8G)
St 23.9.20 20:30 STER2 Atlético Cerveza Serus AC   (HL7A)
Út 8.12.20 17:00 BECH Horno Porno Pražská eS   (HL8H)
Út 8.12.20 18:15 BECH Liviroff SC Klamovská skvadra   (HL8F)

25. 6. 21 18:15 DEKAN Klucy PFS Hells Bells 1.FC 11. 9:1 (3:0)
Pěkné utkání. První poločas se Hells Bells snažili útočit, ale domácí skórovali z brejků. Druhý poločas jasné ovládli domácí a zvítězili vysoko 9:1.
Klucy PFS Hells Bells 1.FC
Tomáš Vrňák – Lukáš Kalenda, Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Ondřej Malíček, Tomáš Novák, Tomáš Pachl vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Vojtěch Gracík, Jan Matoušek, Daniel Neustadt, Marek Novotný
11., 44., 54., 58., 59. Lukáš Kalenda
26., 28., 50., 57. Ondřej Malíček
43. Jiří Javůrek
18. 6. 21 19:15 P2 Žlutá křídla Klucy PFS 10. 6:4 (1:2)
Klucy se přesvědčili, jak je důležité mít možnost dostatečně střídat hráče. Dreksler
Žlutá křídla Klucy PFS
Václav Musil – Josef Dub, Jakub Fajfr, Lukáš Hlaváček, Oldřich Petránek, Michal Šmíd, Jan Vácha, Martin Vágner, Martin Vondráček, Jakub Wágner vs Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Ondřej Malíček, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander
12., 41., 41. Jan Vácha
40. Josef Dub
52. Jakub Wágner
56. Lukáš Hlaváček
10., 16., 38. Ondřej Malíček
32. Tomáš Kalenda
11. 6. 21 20:30 ZAK Klucy PFS GoGo 1.NC 9. 4:2 (1:1)
Domácí byli individuálně lepší. Dvořák
Klucy PFS GoGo 1.NC
Tomáš Vrňák – Lukáš Kalenda, Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Ondřej Malíček, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander vs Jiří Brožík – Michal Douděra, Michal Kolek, Daniel Kopic, Radovan Král, Ondřej Kratochvíl, Petr Orlowski
3., 46., 48. Lukáš Kalenda
45. Tomáš Pachl
17. Daniel Kopic
38. Michal Douděra
2. 6. 21 19:00 ZABEH GJS FK Klucy PFS 8. 2:4 (1:1)
Utkání průměrné úrovně. Domácí byli sice lepším týmem, ale trápení v koncovce je připravilo o dva body. Kučera
GJS FK Klucy PFS
Daniel Andrisák – Filip Čmejla, Pavel Kvapil, Oskar Plechatý, Šimon Pokorný, Petr Šebek, Adam Večeřa, Viktor Záruba vs Daniel Pospíšil – Lukáš Kalenda, Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Ondřej Malíček, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Tomáš Vrňák
16. Pavel Kvapil
44. Viktor Záruba
50 Daniel Andrisák 4. Tomáš Kalenda
32., 58. Lukáš Kalenda
53. Tomáš Vrňák
28. 5. 21 19:00 ZABEH Klucy PFS Real Hagrid CF 7. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání. Čapla
Klucy PFS Real Hagrid CF
Tomáš Vrňák – Lukáš Kalenda, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Ondřej Malíček, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil vs František Fiala – Jakub Heřmánek, Lukáš Matera, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Ondřej Pavelka, Vít Pavelka, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka
24. Jakub Kučera
26., 50. Lukáš Kalenda
4. Michal Novák
47., 55. Vít Pavelka
11. 12. 20 20:45 STOD Brazzers Praha FC A Klucy PFS 6. 5:2 (2:0)
Utkání bylo vyrovnané, ale domácí hráči byli efektivnější v proměňování šancí i přes to, že oba brankáři se zaskvěli řadou zákroků.
Brazzers Praha FC A Klucy PFS
Tomáš Vlček – František Drábek, Petr Fifka, Tomáš Kochman, Šimon Souček, Daniel Štěpánek, Ondřej Štěpánek, Vojtěch Štěpánek, Patrik Velek vs Tomáš Pachl – Jakub Hradec, Lukáš Kalenda, Jakub Kučera, Tomáš Novák, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Tomáš Vrňák
26., 44. Petr Fifka
29. Daniel Štěpánek
53. Tomáš Kochman
55. František Drábek
35., 44. Lukáš Kalenda 57. Antonín Sander
9. 10. 20 19:00 ZABEH Klucy PFS Zde je místo ... 5. 7:2 (3:2)
Jednoznačná záležitost a až na jeden incident čistý, byť tvrdý boj. Stěhule
Klucy PFS Zde je místo ...
Tomáš Vrňák – Lukáš Kalenda, Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Ondřej Malíček, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander vs Jakub Tylš – Ondřej Chmelař, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad
55. Jakub Tylš
2. 10. 20 18:15 HANSP Tohle není hokej? Klucy PFS 4. 3:3 (2:0)
Bojovné utkání, ve kterém domácí vedli o poločase o dvě branky. Ve druhé půli však byli hosté lepší a podařilo se jim vyrovnat.
Tohle není hokej? Klucy PFS
Jan Bláha – Filip Buriánek, Petr Czinege, Luboš Hanus, Martin Hašpl, Filip Hornát, Petr Klusák, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Petr Varvařovský vs Tomáš Vrňák – Lukáš Kalenda, Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Ondřej Malíček, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander
5. OG
19. Filip Hornát
35. Martin Hašpl
31., 43. Lukáš Kalenda
40. David Melíšek
21. 9. 20 19:30 DEKAN Klucy PFS Los Bimbananos 1. 7:2 (2:2)
Velice emotivní utkání ze strany hostů. Domácí byli kompaktnější a v druhém poločase rozhodli o svém vítězství.
Klucy PFS Los Bimbananos
Daniel Pospíšil – Lukáš Kalenda, Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Ondřej Malíček, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Tomáš Vrňák vs Václav Balous – Jiří Bureš, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Jakub Synek, Jan Zavadil
7., 56., 59. Lukáš Kalenda
8., 42., 50. Tomáš Kalenda
38. Jakub Kučera
32 Tomáš Novák 24., 29. Jan Kuchař 22. Štěpán Kotoun
45. Jakub Synek
46. Jan Kuchař
18. 9. 20 20:45 BECH Klucy PFS Dropa FC B 3. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, kterému by spíš slušela remíza.
Klucy PFS Dropa FC B
Tomáš Novák – Lukáš Kalenda, Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Ondřej Malíček, David Melíšek, Tomáš Pachl vs Vojtěch Hejma – Tomáš Krkavec, Tomáš Kučera, Petr Novák, Adam Pešek, Martin Pešek, David Rubeš, Ota Rychtr, Jakub Sádlo, Michal Sedláček
40. David Melíšek 38. Martin Pešek
39. David Rubeš
11. 9. 20 20:15 ZABEH Mamissero Klucy PFS 2. 1:6 (0:3)
V první půli se prosadili pouze Klucy, a to hned třikrát. Ve druhé půli se konečně trefili i hráči Mamissero, ale Klucy přidali další tři branky a zaslouženě vyhráli.
Mamissero Klucy PFS
Huy Dinh Hoang – Dan Buchta, Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Lev Seidl, Adam Suchomel, David Zubrycký vs Jakub Hradec – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Tomáš Vrňák