13. 6. 21 18:45 ZAK Sokol Vysočany C Hypochondři 9. 14:2 (7:0)
Jednoznačné utkání v režii domácích. Dvořák
Petr Jambor – Martin Dvořák, Tomáš Havlíček, Martin Hulej, Lukáš Jandovský, Patrik Kamp, Ivan Mykytyuk, Tomáš Pavlata, Ondřej Ryšlavý vs Robert Sýkora – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jiří Mack, Jaroslav Šmejkal, Pavel Velkov
54. Ivan Mykytyuk
48. Michal Hejč
60. Jiří Mack
6. 6. 21 17:30 HANSP Mestek 97 FC Sokol Vysočany C 8. 2:5 (1:1)
Sokol byl jednoznačným favoritem, kdy jeho útočná řada Hulej - Kamp - Coňk měla jednak velmi kvalitní fotbalové myšlení, jednak přesné přihrávky a střelbu z každé pozice.
Mestek 97 FC Sokol Vysočany C
Oldřich Šára – Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Tomáš Kubala, Jakub Maršík, Matěj Toman vs Petr Jambor – Matyáš Coňk, Martin Dvořák, Tomáš Havlíček, Martin Hulej, Patrik Kamp, Ivan Mykytyuk, Ondřej Ryšlavý
29. Jiří Čížek
35. Matěj Toman
9. Matyáš Coňk
36. Martin Hulej
41., 46., 55. Patrik Kamp
13. 12. 20 18:45 ZAK Talent Praha FC Sokol Vysočany C 6. 1:3 (0:3)
V pěkném a přátelském zápase se hráči obou týmů vydali ze všech sil. Sokol byl lepší v závěru první půle a vedl 3:0. Nástup do druhé půle vyšel lépe Talentům. Sokol pak byl i nadále více na balónu, ale gólu jsme se již nedočkali. Vyhrál lepší tým, i když taktika domácích nebyla špatná.
Talent Praha FC Sokol Vysočany C
Jakub Kopáč – Martin Beránek, Tomáš Bruder, Jaroslav Hojer, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Štěpán Ungvari vs Petr Jambor – Matyáš Coňk, Stanislav Coňk, Martin Dvořák, Tomáš Havlíček, Martin Hulej, Lukáš Jandovský, Patrik Kamp, Ivan Mykytyuk, Ondřej Ryšlavý
31. Tomáš Bruder 21. Matyáš Coňk
23. Lukáš Jandovský
26. Patrik Kamp
11. 10. 20 18:45 ZAK Sokol Vysočany C Sporting GCL 5. 5:3 (3:1)
Pěkné, rychlé utkání, kde obě mužstva prokázala solidní fyzickou kondici a i úroveň fotbalové kombinace.
Sokol Vysočany C Sporting GCL
Petr Jambor – Matyáš Coňk, Stanislav Coňk, Martin Dvořák, Tomáš Havlíček, Martin Hulej, Lukáš Jandovský, Ivan Mykytyuk, Tomáš Pavlata, Ondřej Ryšlavý vs Ondřej Svoboda – Milan Badal, Michal Bohatý, Jakub Elouchefoun, Jan Ernée, Ondřej Komín, Matěj Kozdera, Matthias Moder, Matěj Šarboch, Matěj Vimr, Jakub Vojíř
5., 6., 51. Tomáš Pavlata
12. Matyáš Coňk
59. Tomáš Havlíček
16., 48., 54. Matthias Moder
4. 10. 20 15:00 P1 Černý pumy Sokol Vysočany C 4. 2:5 (0:1)
Ve vyrovnaném utkání byli hosté lepší v zakončení. Kohout
Černý pumy Sokol Vysočany C
Lukáš Bebr – Jan Furo, Petr Jandourek, Filip Kinkor, Tomáš Malina, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Tomáš Urbánek vs Petr Jambor – Stanislav Coňk, Martin Dvořák, Tomáš Havlíček, Lukáš Jandovský, Patrik Kamp, Tomáš Pavlata
38. Tomáš Urbánek
45. Martin Smetana
28. Lukáš Jandovský
33., 60. Stanislav Coňk
39. Tomáš Havlíček
50. Patrik Kamp
20. 9. 20 18:45 ZAK Sever 1.FC Sokol Vysočany C 3. 0:6 k.
Nástup Severu byl více než dobrý a dlouho se úspěšně bránil. Až závěr první půle vyzněl lépe pro Sokol a ten otočili skóre na 2:3. Druhá půle již byla jasně ve prospěch vítězů, kteří navyšovali skóre. Sever nemohl střídal a docházely mu síly.
Sever 1.FC Sokol Vysočany C
Jan Linhart – Yevhen Dereniuk, Pavel Drinka, Zdeněk Genčev, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Mykhaylo Ravlyuk, Petr Vydra vs Petr Jambor – Stanislav Coňk, Martin Dvořák, Tomáš Havlíček, Martin Hulej, Lukáš Jandovský, Patrik Kamp, Ivan Mykytyuk, Ondřej Ryšlavý