Pá 11.6.21 18:15 DEKAN Kumpáni VET Demoliční četa VET   (VL4D)
Pá 11.6.21 19:30 DEKAN Past FC Emergency   (HL8L)

27. 6. 21 17:30 MIKU1 Posílej FC Améby AFC B 11. 3:5 (1:1)
Michal Kubiče – Jáchym Fales, Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Jan Beneš – Richard Adamec, Lukáš Buchvaldek, František Kroužil, Petr Maxa, Daniel Souček
27., 32. Daniel Souček
31. Lukáš Buchvaldek
39., 53. František Kroužil
20. 6. 21 17:30 MIKU4 Xichties FC Posílej FC 10. 1:8 (1:2)
Poměrně vyrovnaná hra vydržela až do stavu 3:1 ve prospěch hostů. Poté domácí ve snaze o korekci skóre otevřeli hru, výsledkem bylo ale jen dalších pět gólů v jejich síti. Andrle
Xichties FC Posílej FC
Roman Pytlíček – Martin Bílek, Václav Heřmánek, Jakub Horáček, Vít Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík vs Michal Kubiče – Jáchym Fales, Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček
15. David Kremlík 17., 46. Martin Žáček
29., 48., 58. Nikola Šolaja
41., 55. Hynek Janiš
46. Petr Novák
13. 6. 21 18:45 MIKU3 ZAHR 1.FC Posílej FC 9. 0:9 (0:2)
Jednoznačný výsledek. Procházka
ZAHR 1.FC Posílej FC
Marek Vodrážka – Petr Benda, Ondřej Bendík, Richard Branald, David Dvořák, Jaroslav Leština, Bohuslav Mach vs Michal Kubiče – Jáchym Fales, Viktor Janiš, Petr Novák, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček
8., 19., 31., 49., 56. Nikola Šolaja
36., 46., 50. Martin Žáček
60. Viktor Janiš
6. 6. 21 15:00 ZAK Posílej FC Sokol V.-Notorax B 8. 3:3 (1:1)
Tento zápas byl od začátku velmi energický. Oba týmy se postupně prosazovaly, zasloužená remíza. Dvořák
Posílej FC Sokol V.-Notorax B
Nikola Šolaja – Jáchym Fales, Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Matěj Pokorný, Šimon Procházka vs Vladimír Kuna – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Martin Kříž, Petr Kuna, Marek Surovčík, Petr Wied
23., 41. Hynek Janiš
47. Jáchym Fales
30. Marek Surovčík
35. Václav Horejsek
57. Petr Kuna
30. 5. 21 17:30 P3 Drsný šrouby Posílej FC 7. 4:3 (1:0)
Emotivní duel, kdy závěrečná desetiminutovka přinesla vítězství pro domácí. Nathan Kračunov
Drsný šrouby Posílej FC
Jiří Franěk – Michal Balcárek, Radek Fól, Jiří Kozler, Michal Roubal, Adam Šimáček, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Michal Kubiče – Jáchym Fales, Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček
30. Adam Šimáček
32. Michal Zlatoš
50., 58. Michal Roubal
35., 37. Martin Žáček
58. Hynek Janiš
11. 10. 20 17:30 HANSP Horsis heads Posílej FC 5. 0:13 (0:4)
Jednoznačná záležitost Posílej FC, který byl ve všech směrech lepším týmem. Husák
Horsis heads Posílej FC
Jiří Medlín – Jan Burda, Ondřej Havel, Jan Havelka, Jakub Havlín, Zdeněk Kricner, Štěpán Prodanec, David Žabenský vs Michal Kubiče – Jakub Hrabě, Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Nikola Šolaja, Martin Žáček
10., 44., 45., 45. Nikola Šolaja
11., 22., 49., 52. Martin Žáček
19. Petr Novák
43., 49., 56., 60. Jakub Hrabě
4. 10. 20 16:15 HANSP Posílej FC Šotgani 4. 1:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro Šotgany. Janča
Posílej FC Šotgani
Michal Kubiče – Jakub Hrabě, Hynek Janiš, Petr Novák, Matěj Pokorný, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs David Böhm – Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
48. Martin Žáček 2., 56. David Böhm
42. Dušan Drličiak
28. 9. 20 17:30 ZAK Athletico Spořilov Posílej FC 1. 0:4 (0:2)
Domácí prohrávali po dvou chybách 0:2 v první půli. I druhý poločas tahali hráči domácích za kratší konec a dvakrát inkasovali. Jasná výhra hostů. Jambor
Athletico Spořilov Posílej FC
Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Jan Bartoň, Daniel Černý, Jan Fulín, Petr Písař, Martin Šabat, Zdeněk Šabat vs Michal Kubiče – Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček
1., 45. Martin Žáček
17. Matěj Pokorný
37. Hynek Janiš
20. 9. 20 15:00 HANSP Bruchos HFC Posílej FC 3. 2:6 (2:4)
Utkání rozhodli rychle hráči týmu Posílej. Měli více ze hry a využili šance, které měli. Domácí měli pár šancí, které chytil gólman. Klidné utkání.
Bruchos HFC Posílej FC
Dominik Fujera – Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Jan Macík ml., Jan Macík st., Jan Makarský, Martin Medřický, Petr Mezei vs Martin Žáček – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja
11. Jan Macík ml.
29. Martin Macháček
1., 17. Jáchym Fales
5., 43. Matěj Pokorný
8., 35. Hynek Janiš
13. 9. 20 15:00 HANSP Posílej FC Avengers FC 2. 5:2 (2:1)
Vyrovnaný první poločas se spoustou nevyužitých šancí. V druhé půli hostům docházely síly, domácí navýšili skóre a v klidu vyhráli. Petr
Posílej FC Avengers FC
Michal Kubiče – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Hynek Janiš, Viktor Janiš, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Dominik Spěšný – Daniel Černý, Alexandru C. Cocuz, Mykyta Lipskyi, Martin Šefr, Filip Spousta, Daniel Svoboda