Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 1.7.21 | 19:30 | STER2 | Real Prd SUP Lomíci | 11. | 0:5 |
Čt 24.6.21 | 19:00 | P2 | Lomíci Podolka FC SUP | 10. | 6:0 k. |
Čt 17.6.21 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Lomíci | 9. | 0:3 |
Čt 10.6.21 | 19:00 | P1 | Lomíci PFC Kodymka SUP A | 8. | 8:5 |
Čt 8.10.20 | 19:00 | P1 | Lomíci Indus SUP B | 5. | 2:2 |
Čt 1.10.20 | 19:00 | P1 | Jawa-Suprtechno B Lomíci | 4. | 1:7 |
Čt 24.9.20 | 19:00 | P1 | Lomíci Trops 1.SK SUP | 3. | 2:1 |
Čt 10.9.20 | 19:00 | P2 | Tycho de Brahe SUP Lomíci | 2. | 3:3 |
Čt 3.9.20 | 19:00 | P2 | Lomíci Sedm zbabělých SUP | 1. | 5:2 |
Kapr tým SUP Lomíci | 6. | 0:6 k. | |||
Lomíci | 7. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tycho de Brahe SUP | 10 | 9 | 1 | 0 | 62:11 | 19 |
2. | Lomíci | 10 | 8 | 2 | 0 | 47:14 | 18 |
3. | Jawa-Suprtechno B | 10 | 7 | 1 | 2 | 39:18 | 15 |
4. | Indus SUP B | 10 | 5 | 1 | 4 | 52:31 | 11 |
5. | Podolka FC SUP | 10 | 3 | 3 | 4 | 31:34 | 9 |
6. | Sokol Vysočany SUP | 10 | 4 | 1 | 5 | 23:38 | 9 |
7. | Real Prd SUP | 10 | 4 | 0 | 6 | 22:29 | 8 |
8. | Trops 1.SK SUP | 10 | 3 | 2 | 5 | 20:33 | 8 |
9. | Sedm zbabělých SUP | 10 | 3 | 1 | 6 | 23:43 | 7 |
10. | PFC Kodymka SUP A | 10 | 3 | 0 | 7 | 33:41 | 6 |
11. | Kapr tým SUP | 10 | 0 | 0 | 10 | 0:60 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 16.9.20 | 18:00 | STER1 | Růžoví delfínci 97,2 Kluci bez budoucnosti (HL6F) |
St 16.9.20 | 19:15 | STER1 | Bro´s Athletico KMF (HL7F) |
St 16.9.20 | 20:30 | STER1 | Ramutant CF Torpédo Řepy (HL6B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Berovski Kiril | 1 | 0 |
Červený Pavel | 2 | 0 |
Chleboun Jan | 5 | 0 |
Fliegel Petr | 3 | 1 |
Hronek Miloslav | 1 | 1 |
Jiroušek Radek | 2 | 2 |
Královec Marcel | 7 | 3 |
Krejza Jaroslav | 8 | 4 |
Lauko Tomáš | 7 | 2 |
Strýhal Pavel | 7 | 2 |
Třešňák Jaroslav | 4 | 0 |
Tyl Jan | 4 | 1 |
Vondrát Zdeněk | 7 | 5 |
Voplatek Petr | 7 | 13 |