Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 17.6.20 | 20:45 | CESMI | Sebranka FC VET Dřevosprint SC | 11. | 0:0 |
St 3.6.20 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Sebranka FC VET | 10. | 0:0 |
St 27.5.20 | 19:15 | STER1 | Sebranka FC VET Běchovičtí sršni A | 9. | 0:0 |
St 20.5.20 | 19:15 | STER1 | Bajern Měšičáci Sebranka FC VET | 8. | 0:0 |
St 13.5.20 | 19:15 | STER3 | Sebranka FC VET Turman VET | 7. | 0:0 |
St 22.4.20 | 19:00 | ZABEH | To mi stačí VET Sebranka FC VET | 6. | 0:0 |
St 15.4.20 | 19:15 | STER1 | Sebranka FC VET Tatarský biftek VET | 5. | 0:0 |
St 8.4.20 | 19:15 | STER1 | Viktoria Bítovská VET A Sebranka FC VET | 4. | 0:0 |
St 1.4.20 | 19:30 | DEKAN | Ohnivý koule FK Sebranka FC VET | 3. | 0:0 |
St 25.3.20 | 19:30 | STER1 | Sebranka FC VET Ministerstvo obrany VET | 2. | 0:0 |
St 18.3.20 | 19:30 | STER1 | Metro AFK VET Sebranka FC VET | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metro AFK VET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Tatarský biftek VET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Sebranka FC VET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Ministerstvo obrany VET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Ohnivý koule FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Dřevosprint SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | To mi stačí VET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Viktoria Bítovská VET A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Běchovičtí sršni A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Turman VET | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Bronx KKK VET B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Bajern Měšičáci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 30.3.20 | 18:00 | MALES | Celý Chodov tančí Zenit Buštěhrad (HL8B) |
Po 30.3.20 | 19:15 | MALES | Audi United FC Holosmetky FC A (HL1A) |
Po 30.3.20 | 20:30 | MALES | Lucián FC A MFK (HL1A) |
Čt 4.6.20 | 19:15 | MOTO4 | Namo FC WRP (HL6H) |
Čt 4.6.20 | 20:30 | MOTO4 | Bad Boys FC Zavináč FC (HL7G) |