Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 30.6.21 | 19:00 | P3 | Vršáci VET Tyran Saens 1.FC VET B | 11. | 6:3 |
St 16.6.21 | 18:45 | ARIT | Tyran Saens 1.FC VET B Tuscarora VET | 10. | 0:6 k. |
Pá 11.6.21 | 18:00 | SANC2 | Kliďas SFC Tyran Saens 1.FC VET B | 9. | 0:6 k. |
St 16.12.20 | 19:00 | P3 | Tyran Saens 1.FC VET B Po Útlumu 06 | 8. | 2:2 |
Čt 10.12.20 | 19:30 | SANC2 | Mamba club V Tyran Saens 1.FC VET B | 7. | 1:3 |
Čt 8.10.20 | 20:45 | HOSTI | Tyran Saens 1.FC VET B Kehar club VET | 6. | 3:6 |
Čt 1.10.20 | 18:00 | SCBEC | Hvězda VAB F.C. Tyran Saens 1.FC VET B | 5. | 9:1 |
Čt 24.9.20 | 19:30 | HOSTI | Tyran Saens 1.FC VET B Hertha ZMZ VET | 4. | 1:6 |
Čt 17.9.20 | 19:00 | ZABEH | Gaučáci FC Tyran Saens 1.FC VET B | 3. | 10:1 |
Čt 10.9.20 | 19:15 | SCBEC | Tyran Saens 1.FC VET B Čechie 12° | 2. | 9:3 |
Čt 3.9.20 | 18:15 | HOSTI | Tyran Saens 1.FC VET B Zachovalí | 1. | 4:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gaučáci FC | 11 | 7 | 3 | 1 | 47:24 | 17 |
2. | Po Útlumu 06 | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:30 | 17 |
3. | Kehar club VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 52:37 | 14 |
4. | Hvězda VAB F.C. | 11 | 6 | 1 | 4 | 53:27 | 13 |
5. | Tuscarora VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:39 | 13 |
6. | Hertha ZMZ VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:30 | 10 |
7. | Kliďas SFC | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:34 | 10 |
8. | Vršáci VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 25:34 | 9 |
9. | Čechie 12° | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:41 | 9 |
10. | Mamba club V | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:37 | 8 |
11. | Tyran Saens 1.FC VET B | 11 | 3 | 2 | 6 | 33:53 | 8 |
12. | Zachovalí | 11 | 1 | 2 | 8 | 31:53 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 14.9.20 | 18:00 | STER3 | England United FC Zenit Buštěhrad (HL8B) |
Po 14.9.20 | 19:15 | STER3 | Sanitka AS Serus AC (HL7A) |
Po 14.9.20 | 20:30 | STER3 | New Jersey Devils B Primeira Equipe (HL7B) |
St 7.10.20 | 18:00 | STER3 | Pětka Viktoria Bítovská A (HL8F) |
St 7.10.20 | 19:15 | STER3 | Virtus Praha FK Alténa ST (HL8G) |
St 7.10.20 | 20:30 | STER3 | Atomový veverky A RAF Jinonice (HL7E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brožka Jiří | 9 | 0 |
Feigel Vratislav | 9 | 0 |
Greshnyakov Sergey | 9 | 5 |
Janáč Martin | 3 | 0 |
Kochman Petr | 6 | 2 |
Novák Petr | 8 | 3 |
Pantie Daniel | 4 | 3 |
Prosický Marek | 8 | 3 |
Škaloud Michal | 6 | 1 |
Šmejkal Alexandr | 2 | 1 |
Švejda Pavel | 1 | 0 |
Trojan Miroslav | 8 | 9 |