Futsal I. třída B

jaro 2021 / 2022

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Čt 19.5.22 21:00 HAJE1 Tlející dřevo Akta-Rez 7. 2:4
Čt 19.5.22 21:00 ASTR2 Sokol Zvole VSB Montana A 7.
Čt 19.5.22 21:00 ASTR1 TJ Bohemians Praha B Salvator A 7.
Čt 19.5.22 20:00 HAJE2 Konflikt FC CFC Jack Daniels L. B 7.
Čt 19.5.22 20:00 ASTR1 Kodymka Bumble bees Real team Praha FC 7. 4:2
Čt 19.5.22 20:00 HAJE1 Sokol Krhanice TJ Oranjes Praha FC 7. 6:4
Další výsledky

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Salvator A 17 14 1 2 127:64 43
2. Sokol Krhanice TJ 18 12 1 5 104:82 37
3. Kodymka Bumble bees 17 11 3 3 116:63 36
4. Real team Praha FC 17 12 0 5 115:75 36
5. TJ Bohemians Praha B 17 8 4 5 96:71 28
6. Tlející dřevo 18 7 4 7 72:77 25
7. Oranjes Praha FC 18 7 2 9 88:91 23
8. Akta-Rez 18 7 1 10 69:92 22
9. Sokol Zvole VSB 17 6 3 8 89:101 21
10. Konflikt FC 17 5 1 11 79:101 16
11. Montana A 17 5 0 12 54:107 15
12. CFC Jack Daniels L. B 17 0 0 17 0:85 0

Utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo
Čt 26.5.22 20:00 ASTR1 Akta-Rez Kodymka Bumble bees 8.
Čt 26.5.22 20:00 HAJE2 CFC Jack Daniels L. B Tlející dřevo 8.
Čt 26.5.22 20:00 HAJE1 Real team Praha FC Sokol Zvole VSB 8.
Čt 26.5.22 21:00 ASTR1 Oranjes Praha FC Montana A 8.
Čt 26.5.22 21:00 HAJE1 Sokol Krhanice TJ TJ Bohemians Praha B 8.
Pá 27.5.22 19:00 ASTR1 Salvator A Konflikt FC 8.
St 1.6.22 20:00 HAJE1 Tlející dřevo Salvator A 9.
Čt 2.6.22 20:00 ASTR1 Kodymka Bumble bees CFC Jack Daniels L. B 9.
Čt 2.6.22 20:00 HAJE2 Konflikt FC Sokol Krhanice TJ 9.
Čt 2.6.22 20:00 HAJE1 TJ Bohemians Praha B Oranjes Praha FC 9.
Čt 2.6.22 21:00 HAJE2 Sokol Zvole VSB Akta-Rez 9.
Pá 3.6.22 19:00 ASTR1 Montana A Real team Praha FC 9.
Další utkání Barva dresů

Rozpis pískání

Datum Začátky Hřiště Tým
Čt 26.5.22 20:00 ASTR1 Oranjes Praha FC
Čt 26.5.22 20:00 HAJE1 Sokol Krhanice TJ
Čt 26.5.22 21:00 ASTR1 Akta-Rez
Čt 26.5.22 21:00 HAJE2 CFC Jack Daniels L. B
Čt 26.5.22 21:00 HAJE1 Real team Praha FC
Pá 27.5.22 18:00 ASTR1 Salvator A
St 1.6.22 21:00 HAJE1 Tlející dřevo
Čt 2.6.22 20:00 HAJE2 Sokol Zvole VSB
Čt 2.6.22 21:00 HAJE1 TJ Bohemians Praha B
Čt 2.6.22 21:00 ASTR1 Kodymka Bumble bees
Čt 2.6.22 21:00 HAJE2 Konflikt FC
Pá 3.6.22 18:00 ASTR1 Montana A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Statistika skupiny za jaro

Poslední aktualizace 20. 5. 22, 22:35