Pražský svaz malého fotbalu
Hanspaulská liga
Veteránská liga
Superveteránská liga
Ultraveteránská liga
Futsal
Turnaje PSMF
Ligový pohár
Futsal ženy
Futsal pohár
Futsal veteráni
Vyhledat
Aktuality
Vývěska
Dokumenty
STDK a ORK
Soutěže
Ostatní
Hřiště
Hanspaulská liga
Veteránská liga
Superveteránská liga
Ultraveteránská liga
Futsal
Turnaje PSMF
Ligový pohár
Futsal ženy
Futsal pohár
Futsal veteráni
Pískání, Futsal, 2B
Úvod
Soutěže
Futsal
I. třída
B
Pískání
Rozpis pískání
Datum
Začátky
Hřiště
Tým
Čt 31.3.22
20:00
HAJE2
CFC Jack Daniels L. B
Čt 31.3.22
20:00
HAJE1
Konflikt FC
Čt 31.3.22
21:00
ASTR1
Kodymka Bumble bees
Čt 31.3.22
21:00
HAJE2
Sokol Krhanice TJ
Čt 31.3.22
21:00
HAJE1
Oranjes Praha FC
Pá 1.4.22
18:00
ASTR1
Salvator A
Čt 7.4.22
20:00
HAJE1
Sokol Zvole VSB
Čt 7.4.22
20:00
ASTR2
Montana A
Čt 7.4.22
20:00
HAJE2
Akta-Rez
Čt 7.4.22
20:00
ASTR1
Real team Praha FC
Čt 7.4.22
21:00
ASTR1
Kodymka Bumble bees
Čt 7.4.22
21:00
HAJE2
Oranjes Praha FC
Čt 21.4.22
20:00
HAJE2
Konflikt FC
Čt 21.4.22
20:00
HAJE1
Sokol Krhanice TJ
Čt 21.4.22
20:00
ASTR2
TJ Bohemians Praha B
Čt 21.4.22
20:00
ASTR1
Salvator A
Čt 21.4.22
21:00
HAJE2
CFC Jack Daniels L. B
Čt 21.4.22
21:00
ASTR1
Tlející dřevo
Čt 28.4.22
20:00
HAJE1
Real team Praha FC
Čt 28.4.22
20:00
ASTR1
CFC Jack Daniels L. B
Čt 28.4.22
20:00
HAJE2
Akta-Rez
Čt 28.4.22
20:00
ASTR2
Montana A
Čt 28.4.22
21:00
ASTR1
Oranjes Praha FC
Čt 28.4.22
21:00
HAJE2
Sokol Zvole VSB
Čt 5.5.22
20:00
ASTR1
Tlející dřevo
Čt 5.5.22
20:00
HAJE1
Konflikt FC
Čt 5.5.22
21:00
HAJE2
TJ Bohemians Praha B
Čt 5.5.22
21:00
HAJE1
Sokol Krhanice TJ
Čt 5.5.22
21:00
ASTR1
Kodymka Bumble bees
Pá 6.5.22
18:00
ASTR1
Salvator A
Čt 12.5.22
20:00
ASTR1
Salvator A
Čt 12.5.22
20:00
HAJE1
Akta-Rez
Čt 12.5.22
20:00
ASTR2
Montana A
Čt 12.5.22
20:00
HAJE2
CFC Jack Daniels L. B
Čt 12.5.22
21:00
HAJE2
Real team Praha FC
Čt 12.5.22
21:00
HAJE1
Oranjes Praha FC
Čt 19.5.22
20:00
ASTR2
Sokol Zvole VSB
Čt 19.5.22
20:00
HAJE1
Tlející dřevo
Čt 19.5.22
20:00
ASTR1
TJ Bohemians Praha B
Čt 19.5.22
21:00
HAJE2
Konflikt FC
Čt 19.5.22
21:00
ASTR1
Kodymka Bumble bees
Čt 19.5.22
21:00
HAJE1
Sokol Krhanice TJ
Čt 26.5.22
20:00
ASTR1
Oranjes Praha FC
Čt 26.5.22
20:00
HAJE1
Sokol Krhanice TJ
Čt 26.5.22
21:00
HAJE2
CFC Jack Daniels L. B
Čt 26.5.22
21:00
ASTR1
Akta-Rez
Čt 26.5.22
21:00
HAJE1
Real team Praha FC
Pá 27.5.22
18:00
ASTR1
Salvator A
St 1.6.22
21:00
HAJE1
Tlející dřevo
Čt 2.6.22
20:00
HAJE2
Sokol Zvole VSB
Čt 2.6.22
21:00
HAJE1
TJ Bohemians Praha B
Čt 2.6.22
21:00
ASTR1
Kodymka Bumble bees
Čt 2.6.22
21:00
HAJE2
Konflikt FC
Pá 3.6.22
18:00
ASTR1
Montana A
Čt 9.6.22
20:00
HAJE1
Sokol Krhanice TJ
Čt 9.6.22
20:00
ASTR2
Akta-Rez
Čt 9.6.22
20:00
ASTR1
Salvator A
Čt 9.6.22
20:00
HAJE2
Sokol Zvole VSB
Čt 9.6.22
21:00
HAJE1
Real team Praha FC
Čt 9.6.22
21:00
HAJE2
TJ Bohemians Praha B
Čt 16.6.22
20:00
ASTR2
Montana A
Čt 16.6.22
20:00
HAJE1
Tlející dřevo
Čt 16.6.22
20:00
ASTR1
Sokol Zvole VSB
Čt 16.6.22
20:00
HAJE2
Real team Praha FC
Čt 16.6.22
21:00
ASTR1
Kodymka Bumble bees
Čt 16.6.22
21:00
HAJE2
Konflikt FC
Asociace malého fotbalu
Superliga malého fotbalu
Hlavní město Praha
Praha sportovní
Staropramen
Macron