Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 25.11.21 | 20:00 | HAJE2 | Konflikt FC Oranjes Praha FC | 11. | 8:7 |
Čt 18.11.21 | 20:00 | HAJE1 | Oranjes Praha FC Real team Praha FC | 10. | 4:13 |
Čt 11.11.21 | 21:00 | ASTR2 | TJ Bohemians Praha B Oranjes Praha FC | 9. | 4:4 |
Čt 4.11.21 | 21:00 | ASTR1 | Oranjes Praha FC Montana A | 8. | 4:7 |
Čt 21.10.21 | 20:00 | HAJE1 | Sokol Krhanice TJ Oranjes Praha FC | 7. | 0:5 |
Čt 14.10.21 | 20:00 | HAJE1 | Oranjes Praha FC Sokol Zvole VSB | 6. | 3:8 |
Pá 8.10.21 | 19:00 | ASTR1 | Salvator A Oranjes Praha FC | 5. | 4:6 |
Čt 30.9.21 | 20:00 | ASTR1 | Oranjes Praha FC Kodymka Bumble bees | 4. | 5:9 |
Čt 23.9.21 | 20:00 | HAJE2 | CFC Jack Daniels L. B Oranjes Praha FC | 3. | 0:5 k. |
Čt 16.9.21 | 20:00 | HAJE1 | Oranjes Praha FC Tlející dřevo | 2. | 3:1 |
Čt 9.9.21 | 20:00 | HAJE1 | Akta-Rez Oranjes Praha FC | 1. | 0:5 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salvator A | 11 | 9 | 1 | 1 | 79:36 | 28 |
2. | Kodymka Bumble bees | 11 | 8 | 1 | 2 | 74:44 | 25 |
3. | Real team Praha FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 76:49 | 24 |
4. | Sokol Zvole VSB | 11 | 6 | 1 | 4 | 62:56 | 19 |
5. | Sokol Krhanice TJ | 11 | 6 | 1 | 4 | 58:58 | 19 |
6. | Oranjes Praha FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 51:54 | 16 |
7. | TJ Bohemians Praha B | 11 | 4 | 3 | 4 | 55:49 | 15 |
8. | Akta-Rez | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:48 | 13 |
9. | Montana A | 11 | 4 | 0 | 7 | 40:57 | 12 |
10. | Tlející dřevo | 11 | 3 | 2 | 6 | 42:51 | 11 |
11. | Konflikt FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 51:70 | 10 |
12. | CFC Jack Daniels L. B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:55 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 16.9.21 | 21:00 | HAJE1 | TJ Bohemians Praha C 1.PSKN (FF2A) |
Čt 30.9.21 | 21:00 | ASTR1 | CFC Jack Daniels L. B Salvator A (FF1B) |
Čt 14.10.21 | 21:00 | HAJE1 | Akta-Rez Konflikt FC (FF1B) |
Čt 4.11.21 | 20:00 | ASTR1 | Akta-Rez Kodymka Bumble bees (FF1B) |
Čt 11.11.21 | 20:00 | ASTR2 | Ičy-Skrečy Kontrola Pohody (FF2B) |
Čt 18.11.21 | 21:00 | HAJE1 | Sokol Krhanice TJ Tlející dřevo (FF1B) |