Po 13.9.21 19:00 METE1 Celtic THK V.S.P.S.V.S.   (HL5A)
Po 13.9.21 20:15 METE1 Valník UVL Ladronka U70   (UVL2A)
Ne 14.11.21 16:15 ZABEH Athletico Spořilov Sturm JM   (HL6L)
Ne 14.11.21 17:30 ZABEH Rychlá rota S.T.R.U.P.   (HL7L)
Po 29.11.21 19:00 P3 Double United Nemesis VET   (VL3A)
Po 29.11.21 20:15 P3 Lucián FC A Santa Dominica   (HL1A)

1. 12. 21 17:45 MIKU3 4077 DUCKS AC SK FC 11. 3:3 (1:2)
Kvalitní utkání 3. ligy. Domácím trvalo delší dobu, než se dostali do tempa, pak ale na začátku druhé půle dokázali vyrovnat na 2:2 a totéž zopakovali i v závěru. Hosté byli techničtější, Ducks zas důraznější. Zasloužená remíza v pohledném utkání. Rataj
4077 DUCKS AC SK FC
Jiří Karafiát – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Miroslav Doležal, Lukáš Frank, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Lukáš Hromada, Kryštof Petr vs Ondřej Rylich – Petr Filip, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Ondřej Sýkora
24. Petr Hakl
32. Lukáš Hakl
56. Jan Doležal
20. Tomáš Linhart
22. Jakub Kyselka
50. Ondřej Sýkora
17. 11. 21 20:15 MIKU1 AC SK FC Speciál Bráník B 10. 5:0 (3:0)
Vyrovnané utkání, které mohlo klidně skončit remízou, ale Bráník naprosto selhal v koncovce. Petr
AC SK FC Speciál Bráník B
Jan Doležal – Lukáš Feňa, Petr Filip, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Štěpán Malý, Jakub Sýkora vs Jan Ropický – Jan Bednář, Jiří Kotáb, Vojtěch Luhan, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Pavel Tesař
17., 47. Tomáš Linhart
19. Jakub Sýkora
25. Michael Mácha
45. Lukáš Feňa
10. 11. 21 18:15 CESMI Dirty Bastards AC SK FC 9. 1:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, domácí dostali lekci z produktivity.
Dirty Bastards AC SK FC
Petr Šujan – Martin Císař, Ondřej Krampera, Josef Kurka, Jan Lanhaus, Václav Malčánek, Matteo Ranieri, Martin Špaček, Marek Zahořák vs Ondřej Rylich – Petr Filip, Jan Kutman, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Pavel Málek, Štěpán Malý, Jakub Sýkora
11. Marek Zahořák 5. Jakub Kyselka
9. Tomáš Linhart
3. 11. 21 20:15 MIKU1 AC SK FC Pivson a Pofel 8. 2:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas, vyhrál šťastnější tým.
AC SK FC Pivson a Pofel
Jan Doležal – Petr Filip, Jan Kutman, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Jakub Sýkora, Ondřej Sýkora vs Timon Svoboda – Matouš Bém, Martin Hrycej, Jiří Kolísko, Václav Pinkas, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
35. Ondřej Sýkora
37. Štěpán Malý
6., 39. Martin Hrycej
47. Jiří Kolísko
58. Martin Hrycej
27. 10. 21 20:15 MIKU3 AC SK FC Stará dáma 1. 3:5 (2:3)
Vypjatý zápas vyhrála Stará dáma.
AC SK FC Stará dáma
Jan Doležal – Petr Filip, Petr Homolka, Jan Kutman, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Štěpán Malý, Jakub Sýkora, Ondřej Sýkora vs Jan Kroš – Vojtěch Engelmann, Milan Hanák, Michal Hořínek, Nicolas Husenský, Libor Kopecký, Ondřej Kopecký, Vladimír Křelina, Václav Kulhavý
20., 52. Libor Kopecký
20. 10. 21 19:00 MIKU1 Santa Tranta PC C AC SK FC 7. 3:3 (1:0)
Ofenzivní zápas z obou stran. Hosté měli lepší druhý poločas, ale nakonec je remíza zasloužená. Dvořák
Santa Tranta PC C AC SK FC
Jakub Janota – David Čejka, Zachary Max Parpel, Tomáš Platil, Jiří Řemenář, Marek Šebák vs Jan Doležal – Lukáš Feňa, Petr Filip, Petr Homolka, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Štěpán Malý, Petr Morávek, Jakub Sýkora
22., 45. Marek Šebák
57. Tomáš Platil
39 Tomáš Platil 37., 48. Lukáš Feňa
40. Petr Filip
20. Petr Morávek
13. 10. 21 20:15 MIKU1 AC SK FC Mystique Dynamo CF 6. 2:1 (2:1)
Hodně svižný a kvalitní zápas. V prvním poločase šli domácí zaslouženě do vedení. Pak ale přebralo iniciativu Dynamo a jen nepřesnost v zakončení mu zabránila v bodovém zisku.
AC SK FC Mystique Dynamo CF
Ondřej Rylich – Lukáš Feňa, Petr Filip, Petr Homolka, Jan Kutman, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Štěpán Malý, Jakub Sýkora, Ondřej Sýkora vs Jakub Domlátil – Jan Janík, Michal Lampír, Jan Lenz, Aleš Moravec, Tomáš Moravec, Lukáš Smetana
9. Petr Filip
27. Jan Lenz
6. 10. 21 19:30 PRKOP PAPE Dejvice AC SK FC 5. 0:5 (0:2)
I přes vyrovnaný úvod ovládli hosté zápas díky možnosti střídání. Prokop Sojka, Alex Mynář
PAPE Dejvice AC SK FC
Petr Hartman – Martin Bělčický, Jakub Mužík, Martin Svrček, Jakub Tesař, Tomáš Vostrovský vs Jan Doležal – Lukáš Feňa, Petr Filip, Jan Kutman, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Jakub Sýkora
16. Tomáš Linhart
21., 59. Jakub Sýkora
57. Pavel Málek
58. Jan Kutman
29. 9. 21 20:15 MIKU1 AC SK FC Queens Park Club 4. 3:0 (2:0)
Zápas ve vysokém tempu, kde byl hlavní postavou domácí brankář. Ten působil někdy až znuděným dojmem, ale chytil i nemožné. Petr Černík, Martin Petřina
AC SK FC Queens Park Club
Ondřej Rylich – Petr Filip, Petr Homolka, Jan Kutman, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Pavel Málek, Jakub Sýkora, Ondřej Sýkora vs Pavel Hrubeš – Roman Brodecký, Leoš Gajdošík, Karel Hrubeš, Karel Hrubeš ml., Jan Nebřenský, Javier Neruda, Vlastimil Plášek, Martin Prachař
8., 43. Ondřej Sýkora
28. Jakub Kyselka
18. Pavel Hrubeš
22. 9. 21 20:15 MIKU1 AC SK FC MVS Penguins 6:5 3. 5:2 (3:1)
Jednoznačné utkání.
AC SK FC MVS Penguins 6:5
Jan Doležal – Lukáš Feňa, Petr Filip, Petr Homolka, Jan Kutman, Jakub Kyselka, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Jakub Sýkora, Ondřej Sýkora vs Leoš Knap – Patrik Bečvář, Pavel Korabarov, Lukáš Kratochvíl, Miroslav Mora, Tomáš Šusta, Petr Veselý
12., 49. Pavel Málek
27. Petr Homolka
29. Michael Mácha
54. Jan Kutman
2. Petr Veselý
36. Tomáš Šusta
15. 9. 21 19:15 ZAK GFC Regent A AC SK FC 2. 5:2 (3:0)
Domácí utkání od začátku kontrolovali a zejména první půle byla jasně v jejich režii. Dvořák
GFC Regent A AC SK FC
Ondřej Soukup – Petr Blažek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Hanuš, Marcel Majer, Lukáš Radouš, Miroslav Rošťák, Ondřej Štryncl vs Ondřej Rylich – Jan Kutman, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Jakub Sýkora