Ne 17.10.21 12:15 KORAB Callida CS Plameňáci 1.FC A   (HL4F)
Ne 17.10.21 13:30 KORAB Plameňáci 1.FC B Černý pumy   (HL6K)

5. 12. 21 20:00 MIKU3 Hosthunters Řežem to United 11. 3:4 (1:2)
Oba týmy hrály pěkný fotbal, ale hosté dali o gól víc a vyhráli.
Petr Gabriel – Martin Adámek, Jan Červenka, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Jan Suchý vs Adam Přadka – Jiří Hrubý, Jakub Kouba, Tomáš Paszyc, Daniel Škorpil, Pavel Sulek, Lukáš Svoboda, Petr Topol
18. Lukáš Svoboda
30., 55. Petr Topol
44. Pavel Sulek
21. 11. 21 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Hosthunters 10. 0:8 (0:4)
Od první minuty byli hosté lepším týmem, Chlapi nedokázali skórovat ani z penalty. Kohout
Normální Chlapi Hosthunters
Jan Varga – Jiří Andrle, Jan Dont, Michal Kabelka, Ivan Kolodii, Jakub Novotný, Petr Poláček, Vojtěch Zvěřina vs Petr Gabriel – Martin Adámek, Jan Červenka, Ondřej Hašlar, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Suchý
1. Jan Červenka
2., 29., 34., 48. Milan Mařík
16., 40. Jan Suchý
49. Martin Adámek
38. Martin Petružálek
14. 11. 21 13:45 HANSP Hosthunters Alej FK A 9. 3:4 (0:1)
První poločas byl herně vyrovnaný. Rozhodovalo se v závěrečné čtvrthodině a těsně vyhráli hosté. Dvořák
Hosthunters Alej FK A
Petr Gabriel – Martin Adámek, Jan Červenka, Ondřej Hašlar, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Suchý vs Petr Malec – Matej Hudec, Petr Karhan, Karol Kehér, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
47. Jan Kolařík
49., 56. Milan Mařík
26., 35. Matej Hudec
42. Tomáš Pořízek
54. Karol Kehér
7. 11. 21 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Hosthunters 8. 7:3 (4:1)
Vyhrocené utkání dopadlo lépe pro domácí. Oby týmy byly velmi kvalitní.
Úžas 1.FFS Hosthunters
Martin Štros – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Martin Moravec, Martin Mráz, Václav Plášil, David Šefara, Jan Šťovíček, Lukáš Woitek vs Petr Gabriel – Martin Adámek, Jan Červenka, David Dorničák, Michal Klíč, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Suchý
51., 56. Jan Červenka
31. 10. 21 20:00 MIKU2 Hosthunters U.G.A.R. FC 7. 0:0 (0:0)
Zápas probíhal bez problémů.
Hosthunters U.G.A.R. FC
Petr GabrielMartin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Suchý vs Grygorii Bondar – David Ardbelava, Denis Dudnik, Vladislav Gorbunov, Sándor Kohán, Ridan Muradov, Vladyslav Shulga
24. 10. 21 20:00 ZAK Power Rangers Hosthunters 6. 1:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas, ve kterém všechny branky padly během pěti minut. Domácí bojovali až do konce, ale marně. Jambor
Power Rangers Hosthunters
Michal KocourekDavid Anděl, Tomáš Dobrý, Jan Hanzálek, Petr Lupínek, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach vs Petr GabrielMartin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Jan Suchý
26. Pavel Novanský 22. Milan Mařík
24. Martin Petružálek
16. 10. 21 11:15 P1 Hosthunters Legion Aliena A 5. 2:5 (2:4)
Vyrovnané, důrazné utkání, hosté byli lepší v kombinaci. Ve druhém poločase zachytal domácím brankář. Kohout
Hosthunters Legion Aliena A
Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Suchý vs Rostyslav Kushney – Adilet Abdikhanov, Ivan Bilotserkovets, Dias Kaibar, Vasyl Karaslai, Nazariy Shukatka, Evgenii Smirnov, Mykyta Ziukyn
14. Jan Červenka
21. Milan Mařík
29 Milan Mařík
29 Petr Gabriel
17., 29., 59. Vasyl Karaslai
22., 25. Dias Kaibar
10. 10. 21 20:00 ZAK United clans Hosthunters 4. 2:4 (0:1)
Hosté většinu čas kontrolovali výsledek, po dvojitém snížení Clans v závěru ale rozhodli definitivně až v poslední minutě.
United clans Hosthunters
Luboš Koudelka – Martin Časar, Martin Denovský, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Dalibor Križan, Martin Soudný, Filip Soukup vs Petr Gabriel – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála
54., 56. Tomáš Flekač 21., 60. Milan Mařík
37. Jan Skála
39. Michal Jaroš
26. 9. 21 20:00 P1 Bruins FC Hosthunters 3. 1:1 (1:1)
Bojovné utkání, zasloužená remíza.
Bruins FC Hosthunters
Ivan Bareika – Nikita Bychkov, Kyrylo Linov, Andrey Polyakov, Vladimir Pushkarev, Dan Rusu, Mykhailo Saveliev, Stepan Suprun, Dzianis Yatsenka vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík
28. Vladimir Pushkarev 4. Jan Červenka
17. 9. 21 20:00 TEMPO Hosthunters Hodkovičky United FC 2. 3:4 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Hosthunters Hodkovičky United FC
Petr Gabriel – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek vs Štěpán Obrusník – Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
4., 32. Michal Jaroš
57. Martin Adámek
29., 45. Dominik Pechar
34., 52. Tomáš Pechar
12. 9. 21 16:15 P1 Hustec Hosthunters 1. 0:2 (0:0)
Zápas měl náboj. Technická hra, šance na obou stranách. Hustec nedokázal překonat hostujícího gólmana, a proto prohrál.