Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 1.12.21 | 19:00 | MIKU3 | Trops 1.SK Medvídkova tlapička | 11. | 7:4 |
St 17.11.21 | 20:15 | MIKU2 | Medvídkova tlapička STS Chvojkovice - Brod | 10. | 2:5 |
St 10.11.21 | 20:15 | MIKU1 | Klapzubova jedenáctka Medvídkova tlapička | 9. | 5:2 |
St 3.11.21 | 20:15 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Deportivo Estudiantil FC A | 8. | 5:4 |
St 20.10.21 | 20:15 | MIKU1 | Medvídkova tlapička Petrohradská BFK A | 6. | 2:5 |
St 13.10.21 | 20:15 | MIKU3 | Pendula Bona AC Medvídkova tlapička | 7. | 8:1 |
St 6.10.21 | 20:15 | MIKU3 | Medvídkova tlapička Vokra VV | 5. | 3:6 |
St 29.9.21 | 18:15 | BECH | Palouček AC Medvídkova tlapička | 4. | 12:8 |
St 22.9.21 | 20:15 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Bronx KKK A | 3. | 7:6 |
St 15.9.21 | 20:15 | MIKU1 | Homunculus Medvídkova tlapička | 2. | 6:6 |
St 8.9.21 | 20:15 | MIKU1 | Medvídkova tlapička Vládci Prahy | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vokra VV | 11 | 9 | 0 | 2 | 45:25 | 18 |
2. | Trops 1.SK | 11 | 8 | 2 | 1 | 55:38 | 18 |
3. | Klapzubova jedenáctka | 11 | 7 | 2 | 2 | 54:42 | 16 |
4. | Homunculus | 11 | 6 | 2 | 3 | 66:39 | 14 |
5. | Pendula Bona AC | 11 | 6 | 0 | 5 | 54:36 | 12 |
6. | STS Chvojkovice - Brod | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:36 | 12 |
7. | Bronx KKK A | 11 | 5 | 1 | 5 | 45:35 | 11 |
8. | Petrohradská BFK A | 11 | 3 | 3 | 5 | 35:41 | 9 |
9. | Vládci Prahy | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:32 | 8 |
10. | Palouček AC | 11 | 2 | 2 | 7 | 34:73 | 6 |
11. | Medvídkova tlapička | 11 | 2 | 1 | 8 | 40:70 | 5 |
12. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 1 | 1 | 9 | 26:51 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 11.10.21 | 18:00 | MALES | Deportivo bez Coruna A Oratoř Kobylisy (HL4A) |
Po 11.10.21 | 19:15 | MALES | Typos FC Restaurace U Pecků A (HL1A) |
Po 11.10.21 | 20:30 | MALES | Lucián FC A MFK (HL1A) |
Po 25.10.21 | 18:00 | MALES | Prohibice FKK SUP Berušky B (SVL2A) |
Po 25.10.21 | 19:15 | MALES | Sparta Pankrác Restaurace U Pecků A (HL1A) |
Po 25.10.21 | 20:30 | MALES | Saens 1.FC A MFK (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brož Jaroslav | 9 | 3 |
Dostál Jakub | 1 | 0 |
Janoušek Filip | 3 | 0 |
Kajaba Michal | 7 | 7 |
Lajda Pavel | 4 | 0 |
Malina Tomáš | 8 | 0 |
Nehasil Tomáš | 5 | 4 |
Neveršil Luboš | 10 | 17 |
Psutka Ondřej | 8 | 1 |
Rapant Daniel | 5 | 0 |
Rözler Adam | 8 | 6 |
Šourek Ondřej | 9 | 2 |
Štangel Tomáš | 1 | 0 |
Szatmari Daniel | 1 | 0 |