Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 2.12.21 | 18:15 | BECH | Proradost FK O2 TV Sport | 11. | 0:11 |
Čt 18.11.21 | 20:45 | CESMI | O2 TV Sport Panteři Buštěhrad | 10. | 6:1 |
Čt 11.11.21 | 18:00 | MALES | Orosený Paragraf O2 TV Sport | 9. | 3:9 |
Po 1.11.21 | 20:45 | STER3 | O2 TV Sport Orct FA | 8. | 0:6 k. |
Čt 28.10.21 | 18:15 | ARIT | O2 TV Sport Zavináč FC | 7. | 2:2 |
Po 18.10.21 | 20:30 | SANC2 | Černý koně TMK O2 TV Sport | 6. | 1:3 |
Po 11.10.21 | 19:15 | MOTO4 | O2 TV Sport BP AC | 5. | 5:4 |
Čt 7.10.21 | 18:00 | HRAB3 | Black Ballet O2 TV Sport | 4. | 6:6 |
Po 27.9.21 | 20:30 | MOTO4 | O2 TV Sport Rychlí banáni | 3. | 5:1 |
Čt 23.9.21 | 18:00 | HRAB1 | Real Oranjes O2 TV Sport | 2. | 2:7 |
Čt 16.9.21 | 18:00 | SANC1 | O2 TV Sport Prtzalona C.F. | 1. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý koně TMK | 11 | 9 | 1 | 1 | 71:16 | 19 |
2. | O2 TV Sport | 11 | 8 | 2 | 1 | 60:26 | 18 |
3. | Black Ballet | 11 | 6 | 3 | 2 | 69:36 | 15 |
4. | Zavináč FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 38:25 | 14 |
5. | Orosený Paragraf | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:33 | 14 |
6. | Orct FA | 11 | 5 | 2 | 4 | 43:35 | 12 |
7. | BP AC | 11 | 5 | 2 | 4 | 36:34 | 12 |
8. | Prtzalona C.F. | 11 | 3 | 4 | 4 | 31:37 | 10 |
9. | Proradost FK | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:47 | 9 |
10. | Real Oranjes | 11 | 2 | 3 | 6 | 43:48 | 7 |
11. | Rychlí banáni | 11 | 1 | 0 | 10 | 26:66 | 2 |
12. | Panteři Buštěhrad | 11 | 0 | 0 | 11 | 16:95 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 17.9.21 | 19:30 | BECH | Nalejto 1.FC Gólostroje FC (HL5G) |
Pá 17.9.21 | 20:45 | BECH | Korunka Běchovice FK Lužinýýý Boys (HL5G) |
Pá 8.10.21 | 19:30 | BECH | Notor Střešovice FC Nalejto 1.FC (HL5G) |
Pá 8.10.21 | 20:45 | BECH | Papíráci CF Korunka Běchovice FK (HL5G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Grebennikov Vladimír | 1 | 0 |
Horák Pavel | 8 | 4 |
Hýbel Jakub | 8 | 5 |
Maťašovský Michal | 7 | 7 |
Merkl Roman | 8 | 12 |
Pilný Václav | 7 | 9 |
Sobišek David | 2 | 0 |
Šotola Ondřej | 7 | 6 |
Šoufek David | 8 | 6 |
Štěrba Milan | 5 | 0 |
Štiegler Jan | 5 | 2 |
Zetek Tomáš | 5 | 2 |