Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 5.12.21 | 10:00 | BECH | Sever 1.FC Vozovna Hloubětín A | 11. | 15:4 |
Ne 21.11.21 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Samson Žižkov 1.FC | 10. | 0:6 k. |
Ne 14.11.21 | 17:30 | BECH | Gwern Nupaky Vozovna Hloubětín A | 9. | 9:0 |
Ne 7.11.21 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Kozlíkova 11 SK | 8. | 1:13 |
Ne 24.10.21 | 17:30 | BECH | Atomový veverky B Vozovna Hloubětín A | 7. | 4:4 |
Ne 17.10.21 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Améby AFC A | 6. | 1:5 |
Ne 10.10.21 | 10:00 | ZAK | Krabice Vozovna Hloubětín A | 5. | 10:2 |
Ne 3.10.21 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Dýně AC A | 4. | 3:3 |
Ne 26.9.21 | 15:00 | P2 | Terron AC Bozi B Vozovna Hloubětín A | 3. | 7:2 |
Ne 19.9.21 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Bruchos HFC | 2. | 4:4 |
Ne 12.9.21 | 17:30 | BECH | Vozovna Hloubětín A Strašný kouře FC | 1. | 0:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozlíkova 11 SK | 11 | 11 | 0 | 0 | 87:26 | 22 |
2. | Sever 1.FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 77:23 | 18 |
3. | Gwern Nupaky | 11 | 7 | 1 | 3 | 76:27 | 15 |
4. | Bruchos HFC | 11 | 5 | 2 | 4 | 50:31 | 12 |
5. | Krabice | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:26 | 11 |
6. | Terron AC Bozi B | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:43 | 11 |
7. | Améby AFC A | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:22 | 10 |
8. | Strašný kouře FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 35:46 | 8 |
9. | Samson Žižkov 1.FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:73 | 8 |
10. | Atomový veverky B | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:58 | 7 |
11. | Dýně AC A | 11 | 1 | 1 | 9 | 20:74 | 3 |
12. | Vozovna Hloubětín A | 11 | 0 | 3 | 8 | 21:83 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 12.9.21 | 15:00 | BECH | Světlušky Lucky team (HL5I) |
Ne 12.9.21 | 16:15 | BECH | Čanda bůráků Fernet team Říčany (HL5I) |
Ne 19.9.21 | 15:00 | BECH | Světlušky Tým Jakuba Harapáta (HL5I) |
Ne 19.9.21 | 16:15 | BECH | Lucky team Fernet team Říčany (HL5I) |
Ne 24.10.21 | 15:00 | BECH | Světlušky Čanda bůráků (HL5I) |
Ne 24.10.21 | 16:15 | BECH | Deers FC Alkmar (HL8L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Budař František | 8 | 4 |
Feigel Vratislav | 5 | 0 |
Hladík Martin | 7 | 0 |
Kubelka Zbyněk | 8 | 3 |
Mišovic Ján | 6 | 2 |
Pilař Rudolf | 8 | 0 |
Plaček Josef | 9 | 2 |
Růžička Antonín | 10 | 3 |
Shíbal Petr | 1 | 3 |
Steklý Stanislav | 6 | 0 |
Vacek Karel | 7 | 3 |