7. Viktoria Bítovská VET A 9 4 0 5 25:29 8
8. Žalud United 1.PC VET 9 3 1 5 29:35 7

Ne 10.10.21 17:30 MIKU1 Pražská Stoka SČZP   (HL6L)
Ne 10.10.21 18:45 MIKU1 Sturm JM Mestek 97 FC   (HL6L)
Ne 10.10.21 20:00 MIKU1 Power WCC Komety FC A   (HL4F)
Po 22.11.21 19:00 MIKU4 Gládios FC PFC Kodymka B   (HL8A)
Po 22.11.21 20:15 MIKU4 Sanitka AS Jardovi Hřebíci   (HL6A)

18. 11. 21 20:15 ZABEH Jetoma FC Zachovalí 9. 3:8 (1:7)
Utkání, ve kterém hrála Jetoma bez střídání. To se podepsalo na průběhu utkání, i když ve druhém poločase dokázala Jetoma kosmeticky upravit výsledek. Aleš Mecner, Adam Jaroš
Jetoma FC Zachovalí
Martin Votruba – Martin Babička, Jiří Blažek, Petr Cízner, Patrik Gregor, Petra Kubisková, Jerzy Samiec, Jan Šedivý, Petr Študent, Martin Vávra, Jiří Žák vs Tomáš Dolínek – Václav Dvořák, Martin Kašpar, Martin Pačanda, Jiří Pak, Marek Pohanka, Jaroslav Rett, Marek Vondra
4. Jiří Žák
38., 58. Martin Vávra
2. Martin Kašpar
3., 56. Václav Dvořák
9., 13., 16., 24. Marek Vondra
30. Jiří Pak
4. 11. 21 18:15 HOSTI Zachovalí Viktoria Bítovská VET A 8. 9:2 (7:0)
V poli byla hra ještě jakžtakž vyrovnaná, ale ve finální fázi jasně dominovali hráči domácích a zaslouženě zvítězili.
Zachovalí Viktoria Bítovská VET A
Tomáš Dolínek – Jiří Cipra, Marcel Hrubant, Martin Kašpar, Jiří Pak, Marek Pohanka, Jaroslav Rett, Dušan Stádník, Marek Vondra vs Ján Daniž – Michal Černoch, Robert Hlubuček, Jan Novotný, Jan Petříček, Libor Petřina, Milan Vošta, Petr Želechovský
58. Petr Želechovský
28. 10. 21 20:45 ZAK 1.AK ALT VET Zachovalí 7. 1:1 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání se schylovalo k těsnému vítězství hostů, ale přišel vlastnák a byla z toho remíza. Hošek
1.AK ALT VET Zachovalí
Michal Vítek – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Gabriel Bugár, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, David Hlušička vs Tomáš Dolínek – Václav Dvořák, Martin Pačanda, Jaroslav Rett, Jan Slameň, Marek Vondra
59. OG 38. Václav Dvořák
21. 10. 21 18:15 HOSTI Zachovalí Hojivý typy 6. 5:1 (4:0)
Zasloužené vítězství domácích. Procházka
Zachovalí Hojivý typy
Tomáš Dolínek – Václav Dvořák, Marcel Hrubant, Martin Kašpar, Martin Pačanda, Marek Pohanka, Dušan Stádník, Marek Vondra vs Jiří Borovička – Radek Bouša, Pavel Kakačka, Petr Křikava, Rudolf Rubáš, Miloš Šemnický, Ivo Uhlík
7. Marek Vondra
10. Marek Pohanka
14., 26. Martin Pačanda
35. OG
45. Petr Křikava
7. 10. 21 19:15 MOTO4 Indiana Team VET Zachovalí 5. 1:9 (0:6)
V prvním poločase jasně lepší Zachovalí, ale na začátku druhého poločasu zvolnili a Indiana vyrovnala hru. Ke konci ale Indianě došly síly a Zachovalí trestali z brejků.
Indiana Team VET Zachovalí
Karel Plemeník – Antonín Chlum, Martin Litera, Ladislav Neumar, Pavel Šebek, Martin Volf, Jiří Zach vs Tomáš Dolínek – Jiří Cipra, Marcel Hrubant, Martin Kašpar, Martin Pačanda, Jiří Pak, Dušan Stádník, Marek Vondra
38. Martin Volf 1., 29. Marcel Hrubant
11., 19. Dušan Stádník
15., 51. Jiří Pak
24. Marek Vondra
54. Martin Kašpar
60. Martin Pačanda
30. 9. 21 18:15 HOSTI Zachovalí Brosway Team VET 4. 3:3 (1:2)
Pěkné utkání, zasloužená remíza. Kovařík
Zachovalí Brosway Team VET
Tomáš Dolínek – Jiří Cipra, Václav Dvořák, Marcel Hrubant, Martin Kašpar, Martin Pačanda, Jiří Pak, Marek Pohanka, Jaroslav Rett, Dušan Stádník, Marek Vondra vs Jaroslav Vávra – Pavel Háječek, Zdeněk Lvovský, Radoslav Mrakič, Vladimír Řezníček, Tomáš Rydvan, Tomáš Trachta
22. Jiří Pak
50. Marcel Hrubant
59. Martin Kašpar
1. Vladimír Řezníček
20., 51. Pavel Háječek
23. 9. 21 18:15 HOSTI Zachovalí Metro AFK VET 3. 6:3 (4:1)
Zápas v komorním tempu, korektní výkon obou družstev. Hezký zápas, který nakonec dobrou kombinací a týmovou hrou vyhráli domácí 6:3.
Zachovalí Metro AFK VET
Marek Pohanka – Jiří Cipra, Václav Dvořák, Marcel Hrubant, Martin Kašpar, Jaroslav Rett, Dušan Stádník, Marek Vondra vs Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Tomáš Burda, Petr Jahoda, Dušan Kratochvíl, Lukáš Nový