Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 13.6.23 | 19:30 | ASTR2 | Jemné a Solené 1.FC Akta-Rez | 11. | 5:2 |
Po 5.6.23 | 19:30 | ASTR1 | 1.PSKN Jemné a Solené 1.FC | 10. | 3:9 |
Po 29.5.23 | 19:30 | ASTR1 | Jemné a Solené 1.FC Real team Praha FC | 9. | 0:5 k. |
Út 16.5.23 | 20:00 | HAJE2 | Real 8 FC Jemné a Solené 1.FC | 7. | 6:5 |
Út 9.5.23 | 20:00 | HAJE1 | Jemné a Solené 1.FC PE3NY FC | 6. | 3:4 |
Út 25.4.23 | 20:00 | HAJE2 | Oranjes Praha FC Jemné a Solené 1.FC | 5. | 2:4 |
Út 18.4.23 | 20:30 | ASTR2 | Jemné a Solené 1.FC Loosy | 4. | 2:3 |
Út 11.4.23 | 19:30 | ASTR2 | Holota líná Jemné a Solené 1.FC | 3. | 6:7 |
Út 4.4.23 | 18:30 | ASTR2 | Jemné a Solené 1.FC Real Triky | 2. | 7:1 |
Út 28.3.23 | 20:00 | HAJE2 | Anbesorry Jemné a Solené 1.FC | 1. | 3:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oranjes Praha FC | 20 | 17 | 0 | 3 | 142:58 | 51 |
2. | PE3NY FC | 20 | 17 | 0 | 3 | 102:50 | 51 |
3. | Real team Praha FC | 20 | 14 | 1 | 5 | 140:71 | 43 |
4. | Real Triky | 20 | 11 | 1 | 8 | 112:100 | 34 |
5. | Holota líná | 20 | 11 | 1 | 8 | 107:121 | 34 |
6. | Jemné a Solené 1.FC | 20 | 9 | 1 | 10 | 78:85 | 28 |
7. | Real 8 FC | 20 | 6 | 1 | 13 | 84:118 | 19 |
8. | Akta-Rez | 20 | 6 | 0 | 14 | 71:106 | 18 |
9. | Anbesorry | 20 | 6 | 0 | 14 | 87:127 | 18 |
10. | Loosy | 20 | 4 | 3 | 13 | 60:112 | 15 |
11. | 1.PSKN | 20 | 4 | 2 | 14 | 114:149 | 14 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Jemné a Solené 1.FC | 8. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 11.4.23 | 20:30 | ASTR2 | Oranjes Praha FC PE3NY FC (FF1A) |
Út 18.4.23 | 19:30 | ASTR2 | TJ Bohemians Praha C Stromovka boys (FF2A) |
Út 9.5.23 | 19:00 | HAJE1 | TJ Bohemians Praha C Temosa AFC (FF2A) |
Po 29.5.23 | 18:30 | ASTR1 | England Revolution Stromovka boys (FF2A) |
Út 13.6.23 | 18:30 | ASTR2 | Oranjes Praha FC Holota líná (FF1A) |