30. 5. 22 20:30 MOTO4 Tatra 04 Vojenské lesy 9. 2:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, které proběhlo v klidu. Tulach
Tomáš Sloup – Pavel Jirsa, Ondřej Mach, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Jan Štěpnička, Petr Svoboda vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Jan Křemen, Richard Peer, David Radosta, Marek Vašák, Radim Záruba
23. Radim Záruba
29., 50. Martin Dlouhý
39. Jan Křemen
24. 5. 22 18:15 PRKOP Debakl FC Tatra 04 8. 0:0 (0:0)
Nervózně hrané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Michal Antonický, Evžen Krajina
Debakl FC Tatra 04
Pavel Soukup – David Chvál, Matěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Jan Štoncner, Kamil Výborný vs Tomáš Sloup – Ondřej Mach, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht
16. 5. 22 19:15 SANC2 Tatra 04 Stará dáma 7. 8:2 (1:1)
Pěkné utkání z obou stran. Po vyrovnaném prvním poločase přidala Tatra na obrátkách a jasně vyhrála. Hosté nezachytili vstup do druhé půle a bez možnosti střídání neměli šanci dobře organizovanému soupeři vzdorovat. Miroslav Kotek
Tatra 04 Stará dáma
Tomáš Sloup – Ondřej Mach, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Souček, Jan Štěpnička, Petr Svoboda, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Jan Kroš – Ondřej Brusch, Štěpán Fiker, Nicolas Husenský, Ondřej Kopecký, Václav Kulhavý
13., 36., 52., 60. Lukáš Oslzla
38., 58. Tomáš Pojkar
41., 49. Petr Svoboda
28. Štěpán Fiker
54. Ondřej Kopecký
9. 5. 22 20:15 P1 Deko Tatra 04 6. 4:2 (0:1)
Pěkné, vyrovnané utkání, se šancemi na obou stranách. Deko v závěru strhlo výhru na svou stranu. Petr Kovařík, Petr Kruml
Deko Tatra 04
Dominik Cingel – Daniel Dvořák, Ota Járka, František Kocourek, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Martin Studecký vs Tomáš Sloup – Ondřej Mach, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Jan Štěpnička, Petr Svoboda, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
31., 60. Martin Studecký
48., 49. Daniel Dvořák
10. Lukáš Oslzla
48. Jan Štěpnička
2. 5. 22 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Tatra 04 5. 3:5 (0:4)
Hosté od úvodu diktovali tempo. Domácí v druhém poločase snížili, ale Tatra si nakonec pojistila výhru. Dvořák
Ujde to 1980 SK Tatra 04
Martin Houdek – Michal Ferenc, Ondřej Hroch, Tomáš Jablonský, Nikola Langer, Tomáš Manhart, Petr Moučka, Tomáš Slavík vs Tomáš Sloup – Pavel Jirsa, Ondřej Mach, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Souček, Petr Svoboda, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
41. Tomáš Souček
25. 4. 22 19:00 ZABEH Tatra 04 Holosmetky FC A 4. 3:4 (1:3)
Velmi napínavé utkání, ve kterém hosté celkem jasně vedli, nakonec ale museli bránit těsný náskok až do poslední minuty.
Tatra 04 Holosmetky FC A
Tomáš Sloup – Ondřej Mach, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Souček, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Lukáš Chalupa, Ondřej Halbich, David Minha, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
7. Tomáš Souček
43. Vladimír Pešata
47. Jan Štěpnička
29 Petr Winkler 15., 20., 37. Štěpán Vošta
28. Tomáš Birma
43. Lukáš Chalupa
11. 4. 22 19:30 TEMPO Smutný potapěči Tatra 04 3. 5:3 (2:3)
První půle vyšla lépe Tatře, která hrála dobře kombinačně. Domácí se chytili gólem do šatny a po přestávce už na hřišti vládli. Ševčík
Smutný potapěči Tatra 04
Martin Vrzal – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jáchym Trajhan, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Jiří Žalud vs Martin Mika – Ondřej Mach, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Petr Svoboda, Petr Winkler
51. Tomáš Pojkar
4. 4. 22 20:30 SANC1 Tatra 04 Hertha ZMZ 2. 4:6 (2:1)
Domácí na svého soupeře vletěli a v poločase zaslouženě vedli. Nicméně postupně se projevila větší individuální kvalita na straně Herthy. Pavel Potměšil
Tatra 04 Hertha ZMZ
Martin Mika – Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Tomáš Souček, Jan Štěpnička, Petr Svoboda, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Matyáš Kasal – Nikolas Krenciv, Jaroslav Novotný, Josef Prokeš, Ondřej Suchan, Gabriel Tomek, Filip Ulman
20. Petr Svoboda
28. Tomáš Sloup
33., 56. Lukáš Oslzla
15., 38., 48. Gabriel Tomek
42., 58. Ondřej Suchan
46. Filip Ulman
28. 3. 22 19:30 STOD Amfora restaurant Tatra 04 1. 2:4 (1:1)
Hoté měli mírnou územní převahu a v druhém poločase si v přesilovce vytvořili rozhodující náskok. Tomáš Andrle
Amfora restaurant Tatra 04
Karel Třesohlavý – Petr Dyrc, Radim Faltus, Miroslav Hochmann, Michal Klouda, Daniel Musil, Jiří Počta vs Tomáš Sloup – Ondřej Mach, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Souček, Jan Štěpnička, Petr Svoboda, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler