Út 29.3.22 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Purple Team AFK
Čt 31.3.22 19:00, 20:15 MIKU4 Sokol Picasso B
St 6.4.22 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Purple Team AFK
Út 12.4.22 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Trops 1.SK
St 20.4.22 18:15, 19:30 HANSP Břewnow boys KMK
St 20.4.22 19:00, 20:15 MIKU3 Texaské hyeny AC
Čt 28.4.22 18:00, 19:15, 20:30 SANC1 Domácí potřeby A
Ne 1.5.22 16:15, 17:30 LITVI Sokol Picasso B
Út 3.5.22 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Dvorce SK MPI
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Loni na podzim se Speciál Bráník s odřenýma ušima zachránil, o rok později si poprvé v historii zahraje druhou ligu. Před posledním kolem měl situaci ve svých rukou, potřeboval ale porazit Břewnow boys, kteří by za určité konstelace ještě mohli zaútočit na první místo. Dlouho vyrovnaný zápas zlomil na stranu Speciálu dvěma rychlými góly Tomáš Wolf a Bráník už si pak výhru 5:3 pohlídal. Wolf se proti Břewnowu trefil celkem čtyřikrát a zaokrouhlil počet svých jarních gólů na dvacet. Těsně pod vrcholem zůstaly Texaské hyeny, které přehrály stejným výsledkem Admiru. Té pokus o rychlý návrat do dvojky nevyšel a musela se spokojit s pátou příčkou. Břewnow přes porážku uhájil aspoň bronz díky lepšímu vzájemnému zápasu s Purple teamem. Všichni tři nováčci se drželi ve spodní polovině tabulky a před posledním kolem měli jistou záchranu jen Weekend Warriors. Ti pak podlehli Sokolu Picasso, který se tím také udržel. Rozhodovalo se tak na Korábě, kde Domácí potřeby přetlačily Trops a vrátily ho zpět do čtvrté ligy. Spolu s Trops sestupují Dvorce, které získaly své jediné "vítězství" až v poslední kole od vyloučené Bakery.

20. 6. 22 19:30 HANSP Sokol Picasso B Weekend Warriors FC 11. 4:1 (2:1)
Slušné utkání. Sokol měl celý zápas převahu a zaslouženě bere vítězství. Miroslav Kotek
Sokol Picasso B Weekend Warriors FC
Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jan Horníček, Jiří Lhotský, Petr Matějka, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika, Lukáš Zahradníček vs David Semerád – Petr Bartošík, Dávid Gubo, Matěj Hanousek, Jakub Hanuš, Martin Junek, Libor Matejka, Petr Vávra, Jakub Žák
11., 20. Lukáš Hora
43. Jaroslav Pronyšyn
50. Petr Matějka
27. Martin Junek
20. 6. 22 19:30 DEKAN Purple Team AFK Milenium Praha FC 11. 10:7 (5:4)
Oběma týmům už o nic nešlo a tak zápas připomínal spíš exhibici, kdy se moc nebránilo. Michal Košťál
Purple Team AFK Milenium Praha FC
Milan Trýb – Adam Havránek, Patrik Korger, Michael Kotrč, Michal Mikyska, Jan Páv ml., Martin Vondra, Jan Zich vs Marek Požár – Jakub Bára, Martin Hauft, Dominik Jackl, Tomáš Koranda, Jiří Šmolík, Petr Zdobinský