Čt 31.3.22 19:00 MIKU4 Dřevosprint SC Bránický tank VET   (VL3C)
Čt 31.3.22 20:15 MIKU4 Kelímci 3.FC Bandidoz   (HL6G)
Ne 1.5.22 16:15 LITVI Jabadabadoo Prosek Samson Žižkov 1.FC   (HL7J)
Ne 1.5.22 17:30 LITVI Ukradený širáci Romania F.C.   (HL5I)
St 8.6.22 19:00 P3 Spirit bar FC B Démoni   (HL5E)
St 8.6.22 20:15 P3 Po Útlumu 06 Gaučáci FC   (VL2B)

20. 6. 22 19:30 HANSP Sokol Picasso B Weekend Warriors FC 11. 4:1 (2:1)
Slušné utkání. Sokol měl celý zápas převahu a zaslouženě bere vítězství. Miroslav Kotek
Sokol Picasso B Weekend Warriors FC
Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jan Horníček, Jiří Lhotský, Petr Matějka, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika, Lukáš Zahradníček vs David Semerád – Petr Bartošík, Dávid Gubo, Matěj Hanousek, Jakub Hanuš, Martin Junek, Libor Matejka, Petr Vávra, Jakub Žák
11., 20. Lukáš Hora
43. Jaroslav Pronyšyn
50. Petr Matějka
27. Martin Junek
6. 6. 22 19:15 ZAK Milenium Praha FC Sokol Picasso B 10. 2:2 (1:0)
Sokol byl většinu času na míči a vytvořil si spoustu šancí, ale kvůli špatné koncovce a výbornému brankáře Milenia to stačilo jen na bod. Daniel Vostřez
Milenium Praha FC Sokol Picasso B
Marek PožárJakub Bára, Martin Hauft, Dominik Jackl, Tomáš Koranda, Tomáš Nosek, Jiří Šmolík, Petr Zdobinský vs Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Jiří Lhotský, Petr Matějka, Kamil Patkáň, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika
7. Jiří Šmolík
52. Tomáš Koranda
42. Ondřej Štika
56. Petr Matějka
30. 5. 22 19:15 ZAK Sokol Picasso B Břewnow boys KMK 9. 0:2 (0:2)
Hosté rozhodli zápas dvěma góly v první půli a pak je podržel brankář. Dvořák
Sokol Picasso B Břewnow boys KMK
Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Jiří Lhotský, Martin Molík, Kamil Patkáň, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika vs Jiří Parfus – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Martin Machata, Radovan Musil, Michal Šiškun
28 Martin Molík 15. Michal Haleš
19. Michal Šiškun
23. 5. 22 20:45 BECH Admira 97 Sokol Picasso B 8. 1:3 (1:3)
Góly padaly jen v první půli. Hosté si vytvořili náskok, který si pak už jen hlídali. Jozef Šarlina
Admira 97 Sokol Picasso B
Tomáš Panýrek ml. – Tomáš Hanzl, Pavel Juraš, Dominik Olišar, David Rohn, Michal Šrůtek, Václav Teller vs Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jiří Lhotský, Martin Molík, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika, Lukáš Zahradníček
28. Tomáš Panýrek ml. 9. OG
16. Martin Molík
23. Lumír Daniel Axthelm
16. 5. 22 19:15 ZAK Sokol Picasso B Texaské hyeny AC 7. 6:2 (1:1)
Zápas ve vysokém tempu, ve kterém se technicky vyspělejší Texaské hyeny nedokázaly prosadit. Sokol po přestávce začal lépe kombinovat a nakonec strhnul vítězství na svou stranu. Jan Gregorec
Sokol Picasso B Texaské hyeny AC
Václav Pěnkava – Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jiří Lhotský, Kamil Patkáň, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika, Lukáš Zahradníček vs Lukáš Semrád – Kristian Janko, Pavel Kalvas, Šimon Scharf, Jan Vondráček, Jan Záhorský
9. Václav Pěnkava
48. Daniel Douša
50. Jaroslav Pronyšyn
52. Jiří Lhotský
54. Filip Černý
25., 58. Jan Záhorský
2. 5. 22 19:15 ZAK Speciál Bráník A Sokol Picasso B 6. 4:2 (2:2)
Ofenzivní zápas z obou stran. Domácím lépe vyšla druhá půle a zaslouženě zvítězili. Dvořák
Speciál Bráník A Sokol Picasso B
Jakub Perník – Jozef Bubanec, Patrik Byrouti, Štěpán Černušák, Petr Dlouhý, Daniel Jirka, Michal Šálený, Jan Vojtěch, Tomáš Wolf vs Václav Pěnkava – Filip Černý, Lukáš Hora, Daniel Kučera, Jiří Lhotský, Martin Molík, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika, Lukáš Zahradníček
4., 12., 45. Tomáš Wolf
39. Petr Dlouhý
4., 26. Jaroslav Pronyšyn
25. 4. 22 19:15 ZAK Sokol Picasso B Purple Team AFK 5. 3:4 (2:1)
V prvním poločase se projevila početná lavička domácího týmu. Po přestávce padlo několik rychlých gólů a vypadalo to na remízu, nakonec ale rozhodla šťastná branka hostů v poslední minutě.
Sokol Picasso B Purple Team AFK
Michal Špírek – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Daniel Kučera, Jiří Lhotský, Martin Molík, Kamil Patkáň, Ondřej Štika, Lukáš Zahradníček vs Milan Trýb – Adam Havránek, Patrik Korger, Michael Kotrč, Michal Mikyska, Jan Páv ml., Martin Vondra
13. Lukáš Hora
14. Lumír Daniel Axthelm
39. Filip Černý
6., 38., 60. Michael Kotrč
34. Patrik Korger
11. 4. 22 19:15 ZAK Trops 1.SK Sokol Picasso B 4. 4:1 (1:1)
Po vyrovnaném a nerozhodném prvním poločase udeřili domácí a v závěru dvěma góly potvrdili výhru.
Trops 1.SK Sokol Picasso B
Filip Bartek – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, Lukáš Kotrba, Robin Procházka, Jan Rychetský vs Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Daniel Kučera, Jiří Lhotský, Martin Molík, Kamil Patkáň, Ondřej Štika
10., 53. Robin Procházka
36., 57. Jan Bezděk
5. Jiří Lhotský 57. Václav Pěnkava
4. 4. 22 20:15 MIKU1 Dvorce SK MPI Sokol Picasso B 3. 2:3 (0:2)
Krásný zápas plný šancí, vyhrál šťastnější. Roman Vobořil
Dvorce SK MPI Sokol Picasso B
Patrik Urban – Yevhen Hulevskyi, Jan Kraus, Michal Lanči, Oleksandr Larin, Tomáš Olmr, Dominik Vašut vs Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Lukáš Hora, Daniel Kučera, Jiří Lhotský, Martin Molík, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika
36. Tomáš Olmr
43. Oleksandr Larin
59 Michal Lanči 10. Jiří Lhotský
26., 38. Jaroslav Pronyšyn
28. 3. 22 19:15 ZAK Sokol Picasso B Domácí potřeby A 2. 4:5 (1:5)
Domácí potřeby jasně ovládly první poločas. Domácí se probudili pozdě a začali dávat góly až v posledních deseti minutách. Petr Jambor
Sokol Picasso B Domácí potřeby A
Václav Pěnkava – Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jiří Lhotský, Martin Molík, Kamil Patkáň, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika vs Jan Roule – Patrik Farkaš, Radek Farkaš, Miroslav Grobár, Adam Krmela, Lukáš Urban, Patrik Urban