Jan Soušek – Martin Neumann, Michal Novák, Václav Plecitý, Jan Špatenka, Tomáš Voděsil vs
5. 6. 22 12:15 KORAB Plameňáci 1.FC A Botič FC 10. 4:4 (3:0)
Čisté utkání, zasloužená remíza. Pavlo Valihurskyi, Pavlo Lazurko
Jiří Maroušek – Vojtěch Bánovčin, Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Jan Malý, Karel Pavlišín, Adam Řehoř, Karel Růžička, Jiří Zazadzi vs Jan Soušek – Vojtěch Jiroušek, Martin Neumann, Michal Novák, Václav Plecitý, Jan Špatenka, Tomáš Voděsil
35. Michal Novák
38., 49. Jan Špatenka
59. Martin Neumann
28. 5. 22 10:00 BECH Botič FC Hoptajch team 9. 7:1 (4:1)
Pohledné a velmi ohleduplné utkání, které bylo herně vyrovnané, domácí ale byli mnohem úspěšnější v koncovce. Březina
Botič FC Hoptajch team
Richard Kliment – Jakub Jiroušek, Martin Jiroušek, Vojtěch Jiroušek, Martin Neumann, Jan Soušek, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil vs Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Daniel Kačírek, Dominik Koláček, Robert Nykl, Robert Nykl
26. Robert Nykl
22. 5. 22 17:30 P3 Tropa de Elite Botič FC 8. 4:5 (0:4)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Botič si vytvořil čtvyřbrankový náskok a domácí pak mocně dotahovali. Zdeněk Petr
Tropa de Elite Botič FC
Štěpán ChládekMichal Frisch, Ondřej Libra, Jan Malý, Miloš Rybanský, Martin Seget, Aleš Vestfal vs Richard Kliment – Jakub Jiroušek, Martin Jiroušek, Václav Plecitý, Jan Soušek, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil
35. Jan Malý
45. Ondřej Libra
54., 56. Michal Frisch
33 Michal Frisch 5., 25. Tomáš Voděsil
18., 29., 52. Jakub Jiroušek
15. 5. 22 17:30 P2 Botič FC Callida CS 7. 0:7 (0:1)
Botič byl na balónu stejně kvalitní jako Callida, ale nižší věkový průměr a lepší proměňování šancí rozhodly jasně ve prospěch Callidy. Pavel Hromadník
Botič FC Callida CS
Jan Soušek – Martin Jiroušek, Michal Novák, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil, Michal Vomáčka vs David Martinec – Anatolii Kharinchuk, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Martin Rulíšek, Lukáš Zmatek
14. Marek Michálek
38. Dušan Kundrát
40., 41., 56. Dominik Kundrát
47., 54. Anatolii Kharinchuk
8. 5. 22 18:45 TEMPO United clans Botič FC 6. 3:5 (3:1)
Zápas rozhodla fantastická druhá půle v podání Botiče. Lukáš Krajči, Jakub Dobiaš
United clans Botič FC
Jiří Flekač – Ondřej Bílý, Martin Časar, Martin Denovský, Tomáš Flekač, Matěj Holeček, Martin Soudný, Gejza Trgiňa, Karel Winter vs Richard Kliment – Jakub Jiroušek, Martin Jiroušek, Michal Novák, Václav Plecitý, Jan Soušek, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil
3. OG
14. Martin Soudný
17. Ondřej Bílý
21. Jakub Štochl
41., 47., 50. Jakub Jiroušek
55. OG
1. 5. 22 08:45 HANSP Alej FK A Botič FC 5. 0:7 (0:3)
Silná lavička domácích nehrála žádnou roli, Botič i bez střídání došel ke snadnému vítězství. Martin Hošek
Alej FK A Botič FC
Martin Kačena – Petr Beneš, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek vs Jan Špatenka – Jakub Jiroušek, Martin Jiroušek, Martin Neumann, Michal Novák, Tomáš Voděsil
10., 41., 50. Jakub Jiroušek
12. Martin Neumann
19., 46. Tomáš Voděsil
58. Michal Novák
24. 4. 22 18:45 ZAK Botič FC Sokol Vysočany A 4. 2:4 (1:1)
Pěkný zápas, který rozhodly dva rychlé góly v průběhu druhého poločasu. Botič sice vzápětí snížil, ale vyrovnat nedokázal, naopak v poslední minutě ještě inkasoval. Černoch
Botič FC Sokol Vysočany A
Jan Soušek – Jakub Jiroušek, Martin Neumann, Michal Novák, Václav Plecitý, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil vs Jakub Maršálek – Matyáš Coňk, Martin Dvořák, Michal Gabík, Tomáš Pavlata, Ondřej Ryšlavý, Yury Sarkisyan, Vítězslav Soukup, Jiří Velička
19. Tomáš Voděsil
41. Jakub Jiroušek
18., 40. Yury Sarkisyan
39. OG
60. Matyáš Coňk
10. 4. 22 18:45 TEMPO Drny FC Botič FC 3. 2:6 (0:4)
Zápas ovlivněný nedostatkem hráčů domácích. Botič byl výborně sehraný a zaslouženě vyhrál. Lukáš Krajči, Jakub Dobiaš
Drny FC Botič FC
Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Lukáš Krýda, Jan Kubík, Jakub Šlégl, Štěpán Sršeň vs Richard Kliment – Martin Neumann, Michal Novák, Václav Plecitý, Jan Soušek, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil
55., 58. Tomáš Čebiš 6. Martin Neumann
17., 27., 32. Tomáš Voděsil
29., 38. Václav Plecitý
3. 4. 22 18:45 P3 Botič FC Sací komando Modřany 2. 2:1 (0:0)
Filip Dvořák
Botič FC Sací komando Modřany
Jan Soušek – Jakub Jiroušek, Martin Jiroušek, Michal Novák, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil, Michal Vomáčka vs Kryštof Nedvídek – Ondřej Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Denis Hozák, Jonáš Kos, Tomáš Strnad, Dominik Štrop
45., 57. Michal Novák 39. Lukáš Hlavatý
27. 3. 22 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Botič FC 1. 1:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, ale hraje se na branky a těch dal víc Botič. Kocman
Lord Mayor Idiot Botič FC
Vlastimil Váňa – Pavol Bendík, Petr Burget, Josef Černý, Daniel Kinnert, Jarmil Králíček, Tung Pham, Michal Schneider, Petr Sedláček vs Richard Kliment – Jakub Jiroušek, Martin Jiroušek, Michal Novák, Václav Plecitý, Jan Soušek, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil, Michal Vomáčka