Hanspaulská liga 5B

jaro 2022

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Po 13.6.22 19:30 DEKAN Sedm zbabělých B Blesk VK A 11. 2:5
Po 13.6.22 19:30 BECH Papíráci CF Kehar Club FC 11. 0:6 k.
Po 13.6.22 19:30 PLAM Torpedo Cannabis Kvantanámo 11. 3:3
Po 13.6.22 19:15 MALES Lokál United Výtržník HFC 11. 1:2
Po 13.6.22 19:15 ZAK Regio Team Jardovi Hřebíci 11. 0:6 k.
Po 13.6.22 19:00 MIKU4 Tycho de Brahe FC A V.S.P.S.V.S. 11. 0:5
Další výsledky

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Blesk VK A 11 9 0 2 76:31 18
2. V.S.P.S.V.S. 11 7 3 1 41:14 17
3. Regio Team 11 7 1 3 37:23 15
4. Kvantanámo 11 7 1 3 45:35 15
5. Jardovi Hřebíci 11 6 0 5 36:30 12
6. Kehar Club FC 11 5 2 4 40:41 12
7. Lokál United 11 5 0 6 22:25 10
8. Výtržník HFC 11 4 2 5 19:25 10
9. Tycho de Brahe FC A 11 4 1 6 27:33 9
10. Sedm zbabělých B 11 3 1 7 31:36 7
11. Torpedo Cannabis 11 3 1 7 35:50 7
12. Papíráci CF 11 0 0 11 0:66 0

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
13. 6. 22 19:30 DEKAN Sedm zbabělých B Blesk VK A 11. 2:5 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Zasloužení vítězství domácích. Nerad
Sedm zbabělých B Blesk VK A
Petr Kouble – Denis Fichtner, Tomáš Frýbert, Jakub Kadlec, Jan Kozel, Jan Řeřicha, Martin Šrámek, Tomáš Surmík, Lukáš Vajnar vs Martin Gallie – Šimon Fox, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, František Vencl
Góly Karty Góly Karty
38., 44. Lukáš Vajnar 37., 45. Jakub Stloukal
40., 49. Ondřej Šváb
42. Jiří Pechar
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
13. 6. 22 19:30 BECH Papíráci CF Kehar Club FC 11. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
13. 6. 22 19:30 PLAM Torpedo Cannabis Kvantanámo 11. 3:3 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Zasloužená remíza. David Kocman
Torpedo Cannabis Kvantanámo
Radovan Struhár – Maroš Anderko, Michal Bošela, Róbert Drál, Jaroslav Falat, Róbert Kicko, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Štefan Lipták, Dominik Matušinský vs Jakub Kotek – Jan Hořejš, Jakub Krampera, Dušan Kuzmík, Dominik Pavelka, Robin Poul, Jaroslav Sochor, Jan Stavinoha
Góly Karty Góly Karty
15. Dominik Matušinský
26. Štefan Lipták
31. Jaroslav Falat
33. Robin Poul
36., 57. Jan Stavinoha
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
13. 6. 22 19:15 MALES Lokál United Výtržník HFC 11. 1:2 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro Výtržník. Jakub Dobiaš
Lokál United Výtržník HFC
Ondřej Koláček – Martin Fulín, Tomáš Fulín, Petr Hostek, Tomáš Kloud, Zdeněk Lichnovský, Milan Mikulka, Vojtěch Neubauer, Filip Ságner, Vladimír Sejk, Marcel Šos, Rostislav Vocásek vs Pavel Libecajt – Jan Bohata, Matěj Mlčoch, Michal Novotný, Jakub Poříz, Daniel Šmídek, Petr Smutný, Patrik Šulek, Lukáš Vala, Filip Vlasák
Góly Karty Góly Karty
19. Rostislav Vocásek 9., 57. Patrik Šulek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
13. 6. 22 19:15 ZAK Regio Team Jardovi Hřebíci 11. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
13. 6. 22 19:00 MIKU4 Tycho de Brahe FC A V.S.P.S.V.S. 11. 0:5 (0:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Jasná záležitost hostí, kteří kontrolovali vývoj utkání. Michal Krejča
Tycho de Brahe FC A V.S.P.S.V.S.
Marek Klokočka – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Daniel Duda, Daniel Martiška, Martin Pánek, Jiří Runtsch vs Tomáš Starý – Jan Hrdlička, Martin Křivský, Štěpán Lukavec, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk, Petr Vokurka
Góly Karty Góly Karty
21. Richard Vaněk
26. Petr Vokurka
28., 58. Štěpán Lukavec
56. Vojtěch Šulc
30. Petr Vokurka

Statistika skupiny za jaro

Pořadí Jméno Tým Gólů
1. Ondřej Šváb Blesk VK A 16
2. Jakub Stloukal Blesk VK A 16
3. Šimon Fox Blesk VK A 16
4. František Vencl Blesk VK A 13
5. Lukáš Vajnar Sedm zbabělých B 10
6. Róbert Drál Torpedo Cannabis 8
7. Tomáš Lipan Kehar Club FC 8
8. Daniel Hromada Regio Team 7
9. Richard Vaněk V.S.P.S.V.S. 7
10. Tomáš Pergl Regio Team 7
11. Václav Mašek Kvantanámo 7
12. Martin Dražan Kehar Club FC 7
13. Denis Fichtner Sedm zbabělých B 7
14. Daniel Duda Tycho de Brahe FC A 7
15. Jan Sedlář Jardovi Hřebíci 6
16. Štěpán Lukavec V.S.P.S.V.S. 6
17. Milan Holobrada Kehar Club FC 6
18. Tomáš Slabý Jardovi Hřebíci 6
19. Michael Jirovský Jardovi Hřebíci 5
20. Rudolf Růžek Tycho de Brahe FC A 5
Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 6. 10. 22, 22:35