Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 13.6.22 | 19:00 | MIKU4 | Tycho de Brahe FC A V.S.P.S.V.S. | 11. | 0:5 |
Po 30.5.22 | 19:15 | HRAB3 | Výtržník HFC Tycho de Brahe FC A | 10. | 1:1 |
Po 23.5.22 | 19:30 | PLAM | Torpedo Cannabis Tycho de Brahe FC A | 9. | 5:2 |
Po 16.5.22 | 20:15 | MIKU4 | Tycho de Brahe FC A Sedm zbabělých B | 8. | 4:6 |
Po 9.5.22 | 19:15 | ZAK | Regio Team Tycho de Brahe FC A | 7. | 4:0 |
Po 2.5.22 | 20:45 | ARIT | Tycho de Brahe FC A Papíráci CF | 6. | 6:0 k. |
Po 25.4.22 | 20:45 | ARIT | Lokál United Tycho de Brahe FC A | 5. | 2:0 |
Po 11.4.22 | 19:15 | HRAB3 | Tycho de Brahe FC A Kehar Club FC | 4. | 4:2 |
Po 4.4.22 | 19:15 | HRAB2 | Jardovi Hřebíci Tycho de Brahe FC A | 3. | 0:2 |
Po 28.3.22 | 20:45 | TEMPO | Tycho de Brahe FC A Blesk VK A | 2. | 5:3 |
Po 21.3.22 | 18:15 | PLAM | Kvantanámo Tycho de Brahe FC A | 1. | 5:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blesk VK A | 11 | 9 | 0 | 2 | 76:31 | 18 |
2. | V.S.P.S.V.S. | 11 | 7 | 3 | 1 | 41:14 | 17 |
3. | Regio Team | 11 | 7 | 1 | 3 | 37:23 | 15 |
4. | Kvantanámo | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:35 | 15 |
5. | Jardovi Hřebíci | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:30 | 12 |
6. | Kehar Club FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 40:41 | 12 |
7. | Lokál United | 11 | 5 | 0 | 6 | 22:25 | 10 |
8. | Výtržník HFC | 11 | 4 | 2 | 5 | 19:25 | 10 |
9. | Tycho de Brahe FC A | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:33 | 9 |
10. | Sedm zbabělých B | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:36 | 7 |
11. | Torpedo Cannabis | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:50 | 7 |
12. | Papíráci CF | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 20.4.22 | 17:45 | MIKU1 | Cinda Fernet UVL Cormoran FC UVL (UVL2B) |
St 20.4.22 | 19:00 | MIKU1 | Black Ballet Atomový veverky A (HL6G) |
St 20.4.22 | 20:15 | MIKU1 | Medvídkova tlapička GE Team (HL5E) |
Út 10.5.22 | 18:00 | MALES | Kodymka Ultra Radouč FC UVL B (UVL2A) |
Út 10.5.22 | 19:15 | MALES | Pohoda FC A KKTNC On Tour (HL7D) |
Út 10.5.22 | 20:30 | MALES | Juggernauts Strahovská 10 A (HL7B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brugioni Adriano | 5 | 0 |
Chrástecký Vladimír | 7 | 2 |
Duda Daniel | 9 | 7 |
Dušek Přemysl | 3 | 2 |
Klokočka Marek | 10 | 0 |
Martiška Daniel | 7 | 2 |
Pánek Martin | 11 | 0 |
Runtsch Jiří | 11 | 1 |
Růžek Rudolf | 8 | 5 |
Rygl Sebastian | 9 | 2 |
Vrána Jan | 3 | 0 |