12. Deportivo Estudiantil FC A 11 0 1 10 19:62 1

St 6.4.22 18:00 HRAB3 Anton aus Tirol STG Milovice   (VL2B)
St 6.4.22 19:15 HRAB3 FELace FK Koně FC   (HL8F)
Čt 28.4.22 19:00 MIKU2 UltraNova L.F.C. Tučňáci UVL   (UVL2B)
Čt 28.4.22 20:15 MIKU2 Credit Praha FC Tuční Gentlemani   (HL8I)
Čt 9.6.22 18:00 HRAB3 VZ Perpetis   (HL8E)
Čt 9.6.22 19:15 HRAB3 Zkama FC Sean team B   (HL7G)

21. 6. 22 17:45 ZABEH Friends Prague Zimbru Olymp A 11. 2:4 (1:1)
Bojovné utkání, vyhráli hosté. Miroslav Paleček
Friends Prague Zimbru Olymp A
Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Miroslav Blaha, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Martin Lukeš, Václav Macháň, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba vs Vladimir Šarapanovschi – Mykhailo Klevchuk, Artiom Pancratov, Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Anton Salaujov, Veaceslav Todorov
27. Michal Zajíček
60. Jan Číhal
23., 35. Ruslan Rata
52. Mykhailo Klevchuk
59. Veaceslav Todorov
7. 6. 22 19:00 METE2 Zimbru Olymp A Tak dort jo 10. 4:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější tým. Jiří Smetana
Zimbru Olymp A Tak dort jo
Mykhailo Klevchuk – Artjoms Jegorovs, Nikolozi Khornauli, Alexandr Nedostup, Artiom Pancratov, Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov vs František Hašpl – Marek Beneš, Radim Fořt, Jakub Harapát, Mikuláš Komárek, Jakub Němeček, Jakub Švejkovský
6. Denis Pazeniuc
27. Alexandr Nedostup
44. Anton Salaujov
56. Nikolozi Khornauli
6. Mikuláš Komárek
34. František Hašpl
31. 5. 22 19:15 STER2 Deportivo Estudiantil FC A Zimbru Olymp A 9. 0:3 (0:2)
Válek
Deportivo Estudiantil FC A Zimbru Olymp A
Nikolaos Antonatos – Eduardo Alarcon, Jesus Cabo, Jesus Castillo, Carlo de Leeuw, Djallel Dekhli, Luis Hernan, Guillermo Sebastian Menendez, Jakub Sládeček, Artiom Zavadovschi vs Eugeniu Marandici – Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov
5. OG
9. Anton Salaujov
37. Vladimir Šarapanovschi
45. Eugeniu Marandici
24. 5. 22 19:30 HOSTI Zimbru Olymp A Sorry FC 8. 3:1 (1:1)
Kvalitní zápas na obou stranách, Zápas v závěru rozhodli hráči domácích. Jiří Čapla
Zimbru Olymp A Sorry FC
Vladimir Šarapanovschi – Artjoms Jegorovs, Nikolozi Khornauli, Mykhailo Klevchuk, Alexandr Nedostup, Artiom Pancratov, Ruslan Rata, Anton Salaujov vs Dominik Šimek – Pavel Hájek, Tadeáš Kubíček, Vojtěch Máca, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda
3. Ruslan Rata
36. Artiom Pancratov
44. Nikolozi Khornauli
33 Artjoms Jegorovs 11. Gustav Ondrejčík 49. Michal Šístek
17. 5. 22 18:15 HOSTI AG team Zimbru Olymp A 7. 1:6 (1:3)
Fyzická kondice rozhodla utkání ve prospěch hostů. Robert Hlinák, Jaroslav Holdschik
AG team Zimbru Olymp A
Radek Šindelář – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, David Holub, Jan Šafrata, Dominik Šír, Kristian Tolkner vs Vladimir Šarapanovschi – Artjoms Jegorovs, Nikolozi Khornauli, Mykhailo Klevchuk, Alexandr Nedostup, Artiom Pancratov, Denis Pazeniuc, Anton Salaujov
2. Dominik Šír 12., 53. Denis Pazeniuc
18. Nikolozi Khornauli
30. Alexandr Nedostup
54., 59. Artjoms Jegorovs
3. 5. 22 20:15 METE2 Zimbru Olymp A Real Praha A 6. 3:0 (3:0)
Vyrovnané utkání v poli. Domácí ale své šance dokázali využít, hosté nikoliv. Kamil Kohout
Zimbru Olymp A Real Praha A
Vladimir Šarapanovschi – Nikolozi Khornauli, Mykhailo Klevchuk, Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Anton Salaujov, Veaceslav Todorov vs Adam Činátl – Filip Bajcura, Petr Bělohoubek, Petr Kellner, Lukáš Rottenberg, Denis Štencl
18. Veaceslav Todorov
23. Mykhailo Klevchuk
29. Denis Pazeniuc
26. 4. 22 20:30 MOTO4 Zmanipulovanci Zimbru Olymp A 5. 5:4 (4:2)
Domácí byli v prvním poločase lepší, Zimbru se ale podařilo v druhém poločase vyrovnat. Nakonec se po gólu v závěru radovali Zmanipulovanci, což psychicky neunesl brankář hostů. Kotek
Zmanipulovanci Zimbru Olymp A
Michal Bažant – Nicolas Čermák, Karel Houha, Patrik Popovič, Richard Slanina, Ondřej Soukup, Štěpán Studnička vs Eugeniu Marandici – Nikolozi Khornauli, Mykhailo Klevchuk, Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov
60. Eugeniu Marandici
12. 4. 22 19:00 METE1 Zimbru Olymp A QARA 4. 1:4 (0:1)
Vcelku vyrovnané, místy zbytečně tvrdé utkání, dopadlo lépe pro tým QARA, který byl nebezpečnější. Nikolas Soumar, Daniel Borůvka
Zimbru Olymp A QARA
Eugeniu Marandici – Nikolozi Khornauli, Mykhailo Klevchuk, Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov vs David Draisaitl – Michael Draisaitl, Zdeněk Kašpárek, Vít Křivan, Petr Musil, Pavel Petrik, Marek Ustohal, Jakub Vaněk
46. Mykhailo Klevchuk 27 Eugeniu Marandici 21., 39., 40. Jakub Vaněk
59. Petr Musil
5. 4. 22 19:30 LITVI Black mamba IBD Zimbru Olymp A 3. 3:4 (1:3)
Domácí dali hned z první akce gól. Poté Zimbru ovládlo hru a otočilo skóre. Domácí zaslouženě v druhé půli vyrovnali, ale fatální chyba v rozehrávce rozhodla o bodech pro hosty. Kamil Kohout, Karel Kučera
Black mamba IBD Zimbru Olymp A
Tomáš Mašek – Petr Havlíček, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Radek Tuška, Martin Vašátko vs Eugeniu Marandici – Mykhailo Klevchuk, Artiom Pancratov, Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov
1., 44. Radek Tuška
42. Jiří Nadrchal
6. Veaceslav Todorov
9. Denis Pazeniuc
11. Ruslan Rata
51. Mykhailo Klevchuk
29. 3. 22 20:15 MIKU4 Zimbru Olymp A Prastará dáma 2. 2:1 (0:0)
V první půli měl oba týmy šance, ale bez výsledku. Druhá půle byla aktivnější, důraznější. Vyhrál domácí celek. Matěj Černý, Filip Běla
Zimbru Olymp A Prastará dáma
Eugeniu MarandiciMykhailo Klevchuk, Artiom Pancratov, Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov vs Tomáš Kříž – Lukáš Černý, Michal Chudoba, Karel Helman, Róbert Kuchár, Jan Vacíř, Matěj Veselovský, Martin Veselý, Adam Zilvar, Jan Žižka
48. Mykhailo Klevchuk
49. Anton Salaujov
32. Martin Veselý
22. 3. 22 20:45 BECH Tatran Válec Zimbru Olymp A 1. 1:3 (0:1)
Pěkný zápas s velkou bojovností na obou stranách. Vyhráli hosté. Petr Jambor ml., Němec
Tatran Válec Zimbru Olymp A
Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Dlouhý, Ondřej Havlas, Filip Koudelka, Zdeněk Krpata, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák, Petr Peřinka, Matěj Šplíchal vs Eugeniu MarandiciNikolozi Khornauli, Mykhailo Klevchuk, Artiom Pancratov, Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov