Čt 31.3.22 19:00 MIKU3 Sean team B R.I.P. B   (HL7G)
Čt 31.3.22 20:15 MIKU3 F.C.K. Dromedarians Praha   (HL6H)
Út 19.4.22 19:15 MOTO1 El Barto H.K. 12   (HL6D)
Út 19.4.22 20:30 MOTO1 Colombia DHI   (HL8F)

19. 6. 22 17:30 MIKU2 Čanda bůráků Romania F.C. 11. 5:1 (4:1)
Ačkoliv výsledek tomu neodpovídá, tak zápas byl vyrovnaný, ale tým Romania měl špatnou koncovku. Jakub Plechšmíd
Čanda bůráků Romania F.C.
Pavel MelicharPavel Bareš, Michal Machurka, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Martin Šorma, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Andrei Rusu – Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Vadim Maistruc, Sergiu Miron, Pavel Stoian
4., 30. Martin Šorma
27. Dan Souček
29. Martin Ptáčník
45. Václav Voslář
8. Pavel Stoian
5. 6. 22 20:00 P2 Atomovej brouk B Čanda bůráků 10. 4:4 (3:3)
Utkání ve vysokém tempu. Zasloužená remíza. Pavel Hromadník
Atomovej brouk B Čanda bůráků
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Erik Chleborád, Josef Fárka, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund vs Vojtěch ŠtefanPavel Melichar, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček
37. Josef Münzberger
29. 5. 22 19:00 STOD Čanda bůráků Hattrick Prosek FC 9. 11:0 (7:0)
Hosté se snažili, ale domácí byli jednoznačně lepším týmem a vysoko zvítězili. David Kocman
Čanda bůráků Hattrick Prosek FC
Vojtěch Štefan – Pavel Melichar, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Martin Šorma, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Roman Slavík – Miroslav Bořil, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Miroslav Láník, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek, Michal Škába
3., 13., 39. Josef Münzberger
9. Pavel Melichar
10., 27., 35. René Souček
24. Martin Šorma
26., 44. Martin Ptáčník
60. Tomáš Münzberger
22. 5. 22 17:30 LITVI Ukradený širáci Čanda bůráků 8. 5:2 (1:0)
Rychlé utkání, ve kterém byli fotbalovější Širáci. O svém vítězství však rozhodli až v polovině druhé půle.
Ukradený širáci Čanda bůráků
Aslanbek Balkizov – Dmitrii Antipin, Jan Hazlbauer, Jakub Lerbletier, Artur Mukhadzhinov, Vladimír Novák, Andrei Petrov, Lev Rozhnenko, Vladislav Svetlichnyy vs Vojtěch Štefan – Pavel Melichar, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Martin Šorma, René Souček, Václav Voslář
13., 48. Artur Mukhadzhinov
33., 45. Lev Rozhnenko
37. Vladislav Svetlichnyy
36. Václav Voslář
42. Josef Münzberger
15. 5. 22 19:00 STOD Čanda bůráků Paraguay 7. 4:3 (1:2)
Paraguay nepochopitelně ztratila vítězné utkání v posledních dvou minutách. Grůša
Čanda bůráků Paraguay
Vojtěch Štefan – Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Martin Šorma, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Alexandr Kazda – Adam Aussenberg, Stanislav Drahoš, Václav Lancinger, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Szwarc
25. Josef Münzberger
57. OG
59. Dan Souček
60. René Souček
15., 17., 51. David Pochobradský
8. 5. 22 17:30 HANSP Mestek 97 FC Čanda bůráků 6. 1:5 (0:1)
V nervózním utkání hosté využili své příležitosti a vítězství si pohlídali. Liška
Mestek 97 FC Čanda bůráků
Petr Šuk – Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Roman Pavljuk, David Svoboda, Matěj Toman, Jakub Vagrčka, Vlastimil Zajíc vs Vojtěch Štefan – Pavel Melichar, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Martin Šorma, René Souček
40. Marek Horák 5. Martin Šorma
40., 43., 51. Josef Münzberger
45. René Souček
1. 5. 22 19:00 STOD Čanda bůráků Horst 1.FC 5. 9:0 (3:0)
Utkání na jednu branku. Výsledek mluví za vše. Martin Jedlička
Čanda bůráků Horst 1.FC
Vojtěch Štefan – Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Martin Šorma, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Jindřich Abeska – Lucián Baltaretu, Michal Hudák, Petr Kadlec, Jiří Radoušek, Vojtěch Schaffner, Jakub Šumanský, Zdeněk Uher, Dmytro Yakushevych
2. Pavel Melichar
9., 51. Josef Münzberger
28. Dan Souček
37., 44. René Souček
43. Martin Šorma
45., 50. Martin Ptáčník
24. 4. 22 19:00 STOD GJS FK Čanda bůráků 4. 5:3 (4:0)
Domácí si vytvořili náskok už v první půli a po přestávce vedení udrželi, i když hráli kvůli zranění velkou část druhého poločasu v oslabení.
GJS FK Čanda bůráků
Oskar Plechatý – Vojtěch Chocholouš, Filip Čmejla, Šimon Pokorný, Marek Witowski, Viktor Záruba vs Vojtěch Štefan – Michal Machurka, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Martin Šorma, Dan Souček
3. Vojtěch Chocholouš
8., 11., 25., 32. Viktor Záruba
46., 56. Dan Souček
57. Michal Machurka
10. 4. 22 19:00 STOD Čanda bůráků Babočka Admirál FC A 3. 4:6 (2:6)
V první polovině zápasu dali hosté gól skoro z každé šance. Přestávka probudila k větší aktivitě domácí, kteří korigovali skóre na 4:6. Mládek
Čanda bůráků Babočka Admirál FC A
Vojtěch Štefan – Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Martin Šorma, Dan Souček, Václav Voslář vs Prokop Vopařil – Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Gabriel Hévr, Matěj Jirsa, Petr Kroneisl, Jan Pecka, David Reinštein, Kryštof Verner