10. AC SK Viktoria 1905 11 3 0 8 24:40 6

St 23.3.22 19:00 METE2 Demoliční četa VET Blesk VK VET A   (VL3B)
St 23.3.22 20:15 METE2 Prase FC VSK MFF UK Praha A   (HL7F)
St 11.5.22 18:15 HANSP Kovárna PC Nottoric Forest   (HL6E)
St 11.5.22 19:30 HANSP Druhej dech Pendula Bona AC VET   (VL3B)
Čt 2.6.22 19:15 TEMPO Inter Lotyšák VET A Bránický tank VET   (VL3C)
Čt 2.6.22 20:30 TEMPO Rumburaci B Může být   (HL8I)

14. 6. 22 20:30 MOTO4 RAF Jinonice Hoblina Jižák FC 11. 3:6 (0:2)
Hosté se dokázali vrátit do zápasu, kdy z jasného skóre snížili na rozdíl dvou branek, ale na víc se nezmohli. Dušan Melíšek
RAF Jinonice Hoblina Jižák FC
Michael Teplý – Petr Chudoba, František Čuba, Stanislav Holman, Daniel Keřlík, Martin Kubáň, Jakub Zeman vs Jan Carbol – Ondřej Benačan, Lukáš Černý, Jan Jelínek, Jakub Plaček, Jakub Vincenc
46. Martin Kubáň
48., 58. Jakub Zeman
29 Jakub Zeman 8., 23., 44. Jan Jelínek
35., 39., 60. Jakub Vincenc
31. 5. 22 20:30 STER2 Hoblina Jižák FC Karcinogenní 10. 2:1 (2:1)
Zápas byl velmi akraktivní, oba týmy měly kvalitu. Jan Velík, František Novotný
Hoblina Jižák FC Karcinogenní
Vilém Pacák – Ondřej Benačan, Lukáš Černý, David Dratva, Lukáš Mrkvička, Jakub Plaček, Roman Štěrba, Jan Zahradník vs Adam Brtna – Martin Beránek, Jakub Kupec, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Kryštof Petr, Jan Rot, Robert Šimek, Martin Tousek
1. Lukáš Mrkvička
30. David Dratva
4. Michal Mundl
24. 5. 22 19:15 HRAB2 DHL Brohemians Hoblina Jižák FC 9. 0:5 (0:2)
Zasloužená výhra hostů. Tomáš Procházka, Václav Dreksler
DHL Brohemians Hoblina Jižák FC
Esteban Ignacio Jenkins Quesada – Rupert Baltrock, David Janeček, Miloslav Kloz, Alvaro Llorente, Robert Millan, Juan Plaza Garcia, Jeremie Touret vs Lukáš MrkvičkaLukáš Černý, David Dratva, Jan Jelínek, Jakub Plaček, David Štěrba, Roman Štěrba, Jakub Vincenc
5., 29., 53. Jan Jelínek
34., 50. David Dratva
17. 5. 22 19:15 STER3 Hoblina Jižák FC AC SK Viktoria 1905 8. 5:3 (2:2)
Utkání začalo zcela vyrovnaně a tak také skončil poločas. Po poločase začali mít domácí navrch, převahu vyjádřili góly a zaslouženě zvítězili. Liška
Hoblina Jižák FC AC SK Viktoria 1905
Jan Carbol – Ondřej Benačan, Lukáš Černý, David Dratva, Jan Jelínek, Lukáš Mrkvička, Vilém Pacák, Jakub Plaček, Roman Štěrba, Jakub Vincenc vs Jan Karel Černý – Tomáš Albrecht, Roman Bartoň, Mikuláš Ferjenčík, Miroslav Hakl, Vojtěch Ondráček
58. Mikuláš Ferjenčík
10. 5. 22 19:15 HRAB3 1.FP Praha Hoblina Jižák FC 7. 2:1 (1:1)
Kvalitní fotbalové utkání ve vysokém tempu. Hosté udeřili před koncem poločasu a dostali se do vedení, které ve druhé půli navýšili. Hoblina sice snížila, ale skvěle chytající gólman hostů a dobře postavené tyče zabránily remíze. Dont
1.FP Praha Hoblina Jižák FC
Miroslav Korbel – Dinh Hieu Duong, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Petr Konečný, Ondřej Kuděj, Filip Novotný vs Lukáš Černý – Ondřej Benačan, Jan Carbol, David Dratva, Jan Jelínek, Lukáš Mrkvička, Jakub Plaček, Roman Štěrba, Jakub Vincenc, Jan Zahradník
8. Ondřej Kuděj
47. Vladimír Fojt
21. Jakub Vincenc 30. Roman Štěrba
3. 5. 22 19:15 MOTO4 Hoblina Jižák FC El Barto 6. 3:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém byli domácí efektivnější.
Hoblina Jižák FC El Barto
Lukáš ČernýOndřej Benačan, David Dratva, Jan Jelínek, Lukáš Mrkvička, Jakub Plaček, David Štěrba, Roman Štěrba, Jakub Vincenc, Jan Zahradník vs Patrik Janda – Mikuláš Barna, Jan Bělohradský, Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Ladislav Smatana, Petr Špaček, Albert Vízner
35. Jan Jelínek
45. David Štěrba
50. Jakub Plaček
40. Mikuláš Barna
42. OG
19. 4. 22 19:00 MIKU4 Hoblina Jižák FC Tajfun AC 5. 3:0 (1:0)
Domácí tým byl fotbalovější. Hosté si také vypracovali šance, ale gólman čaroval. Jakub Plechšmíd
Hoblina Jižák FC Tajfun AC
Vilém Pacák – Ondřej Benačan, David Dratva, Lukáš Mrkvička, Jakub Plaček, Roman Štěrba, Jakub Vincenc, Jan Zahradník vs Michal Nedbal – Martin Endršt, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Milan Lukeš, Radim Thiel, Jiří Tvrdoň
27. Jakub Plaček
54., 59. David Dratva
12. 4. 22 19:00 MIKU2 H.K. 12 Hoblina Jižák FC 4. 2:7 (1:1)
Vyrovnaný zápas s lepší koncovkou hostů. Milan Janča
H.K. 12 Hoblina Jižák FC
Leoš Novák – David Franěk, Lukáš Hrdý, Martin Klouček, Maximilián Palko, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Vilém Pacák – Lukáš Černý, David Dratva, Jan Jelínek, Jakub Plaček, Roman Štěrba, Jakub Vincenc
60. Roman Štěrba
5. 4. 22 19:30 HANSP Hoblina Jižák FC Petřiny 09 FC 3. 7:1 (3:0)
První poločas hosté drželi jakžtakž tempo, i tak ale prohrávali 0:3. Druhou půli už domácí kralovali. Milan Husák
Hoblina Jižák FC Petřiny 09 FC
Vilém Pacák – Ondřej Benačan, Jan Jelínek, Lukáš Mrkvička, Jakub Plaček, Roman Štěrba, Jakub Vincenc, Jan Zahradník vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
48. Filip Dvořák
29. 3. 22 20:30 STER1 Sipral Stars Hoblina Jižák FC 2. 0:10 (0:4)
Jednoznačný zápas pro hostující tým. Ševčík
Sipral Stars Hoblina Jižák FC
Pavel Knob – Jan Formánek, Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Adam Kruml, Rastislav Mariňák, Robert Ročkai, Zdeněk Rosenberg, Zoltán Schneider, Pavel Starý vs Vilém Pacák – Ondřej Benačan, Lukáš Černý, David Dratva, Jan Jelínek, Lukáš Mrkvička, Jakub Plaček, Roman Štěrba, Jakub Vincenc
7., 29., 39. Jan Jelínek
26., 53. Lukáš Mrkvička
30. Roman Štěrba
52., 60. Jakub Vincenc
52., 57. Jakub Plaček
22. 3. 22 18:15 HOSTI Hoblina Jižák FC Růžoví delfínci 97,2 1. 3:8 (2:3)
Zpočátku vyrovnané utkání s řadou šancí na obou stranách. Růžoví delfínci rozhodli ve druhé půli a domácí už neměli dost sil na zvrácení výsledku. Zdeněk Petr
Hoblina Jižák FC Růžoví delfínci 97,2
Lukáš ČernýDavid Dratva, Lukáš Mrkvička, Jakub Plaček, David Štěrba, Roman Štěrba, Jakub Vincenc, Jan Zahradník vs Jiří Vrzal – Roman Kabele, Jiří Mácha, Dušan Merta, Jan Schöbl, Jan Tumpach, Daniel Vrzal