Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 14.6.22 | 20:15 | MIKU1 | Éro SK Viktoria Bítovská B | 11. | 6:3 |
St 1.6.22 | 19:30 | TEMPO | Budvarka B Éro SK | 10. | 1:4 |
Út 24.5.22 | 18:15 | SLIVE | Éro SK Žádný soupeř | 9. | 3:2 |
Út 17.5.22 | 18:00 | ZAK | Athletico KMF Éro SK | 8. | 2:2 |
Út 10.5.22 | 20:45 | CESMI | Éro SK Real Oranjes | 7. | 1:2 |
Út 3.5.22 | 19:15 | KORAB | 64! FC Kobylisy B Éro SK | 6. | 1:4 |
Út 26.4.22 | 20:45 | CESMI | Éro SK TJ Spoje Praha B | 5. | 5:2 |
Út 19.4.22 | 18:15 | HANSP | Rychlí banáni Éro SK | 4. | 5:3 |
Út 12.4.22 | 18:15 | SLIVE | Éro SK Pyramidáři | 3. | 0:0 |
Út 29.3.22 | 20:15 | P2 | GFC Regent B Éro SK | 2. | 2:6 |
Út 22.3.22 | 20:30 | STER2 | Éro SK Lazareth | 1. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real Oranjes | 11 | 9 | 0 | 2 | 65:26 | 18 |
2. | Rychlí banáni | 11 | 9 | 0 | 2 | 38:29 | 18 |
3. | Éro SK | 11 | 7 | 2 | 2 | 40:20 | 16 |
4. | Budvarka B | 11 | 7 | 0 | 4 | 51:38 | 14 |
5. | Lazareth | 11 | 6 | 1 | 4 | 54:43 | 13 |
6. | Pyramidáři | 11 | 5 | 3 | 3 | 38:28 | 13 |
7. | Athletico KMF | 11 | 4 | 3 | 4 | 29:37 | 11 |
8. | Žádný soupeř | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:45 | 9 |
9. | TJ Spoje Praha B | 11 | 3 | 1 | 7 | 52:58 | 7 |
10. | 64! FC Kobylisy B | 11 | 2 | 1 | 8 | 17:37 | 5 |
11. | GFC Regent B | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:47 | 4 |
12. | Viktoria Bítovská B | 11 | 2 | 0 | 9 | 18:49 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 6.5.22 | 18:00 | ZAK | Real Hagrid CF Kbelské vosy B (HL5G) |
Pá 6.5.22 | 19:15 | ZAK | Real Prd Memzmč (HL8J) |
Po 23.5.22 | 19:00 | P2 | Manchlastr FC Praetorians FC B (HL5A) |
Po 23.5.22 | 20:15 | P2 | Nounejm Pražští lvi (HL6B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dub Maxmilián | 5 | 1 |
Ehrenberger Adam | 3 | 0 |
Ehrenberger Erik | 9 | 2 |
Havlíček Matyáš | 7 | 4 |
Janoševič Miloš | 9 | 10 |
Janoušek Jan | 4 | 1 |
Kornacki Andrej | 2 | 0 |
Kotík Mikuláš | 4 | 2 |
Linha Václav | 9 | 2 |
Mareš Šimon | 7 | 4 |
Poláček Adam | 9 | 1 |
Pražský Lukáš | 9 | 0 |
Vaňač Ondřej | 10 | 7 |