11. Diablos Blancos C.F. 11 1 2 8 27:49 4

Čt 5.5.22 18:15 HANSP Sculpturo FC Orosený Paragraf   (HL7H)
Čt 5.5.22 19:30 HANSP Arabská Atletico Dělo SFC A   (HL6H)
Po 30.5.22 19:00 P3 England United FC Fugas CF B   (HL7A)
Po 30.5.22 20:15 P3 Pražští lvi O2 TV Sport   (HL6B)

19. 6. 22 20:15 STOD Sigma Churpos TJ Wildcats 11. 7:4 (3:0)
Rozhodčí se nedostavil. Wildcats se sešli pouze v pěti, domácí byli velice solidární a hráli rovněž 4+1. Průběh utkání byl bezproblémový, hráno v dobrém tempu. Domácí byli úspěšnější v koncovce a zaslouženě vyhráli. Borcům patří respekt.
Sigma Churpos TJ Wildcats
Antonín Nový – Patrik Janus, Teodor Lipovšek, Ondřej Maxa, Kryštof Příhoda, Hynek Soukup, Ondřej Stuchlík, Tomáš Tolimat, Erik Zahradil vs Radek Fleischer – Daniel Drahotínský, Vít Kulhánek, Čeněk Pekárek, Jiří Svoboda
49. Jiří Svoboda
5. 6. 22 17:45 METE1 Pětapůl TJ Sigma Churpos TJ 10. 3:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas rozhodla šťastná branka v síti hostů ze 54. minuty, na kterou už nedokázali odpovědět. Tomáš Andrle
Pětapůl TJ Sigma Churpos TJ
Michal Hladík – Václav Bednář, Josef Černý, Jakub Daňsa, Filip Dohnal, Vlastimil Janoušek, Michal Weidenthaler, Jakub Weiss vs Antonín Nový – Patrik Janus, Teodor Lipovšek, Ondřej Maxa, Kryštof Příhoda, Hynek Soukup, Ondřej Stuchlík, Tomáš Tolimat, Erik Zahradil
26., 46. Josef Černý
54. Filip Dohnal
20., 48. Teodor Lipovšek
29. 5. 22 20:00 ZAK Sigma Churpos TJ Diablos Blancos C.F. 9. 4:3 (4:1)
V první půli Churpos využili několik brejkových situací a zaslouženě 4:1 vedli, ve druhé půli Diablos začali dotahovat a v 58. minut bylo pouze o gól. Vyrovnat se ale hostům nepovedlo. Kuna
Sigma Churpos TJ Diablos Blancos C.F.
Antonín Nový – Patrik Janus, Teodor Lipovšek, Ondřej Maxa, Kryštof Příhoda, Hynek Soukup, Ondřej Stuchlík, Tomáš Tolimat, Erik Zahradil vs Marek Pixa – Zdeněk Beran, Barbara Boxanová, Vít Karpač, Matyáš Koranda, Vojtěch Kratochvíl, Jan Liška, Amon-Re Maria Müller, Vojtěch Pošík, Jan Průša, Daniel Růžička
2. OG
12. Kryštof Příhoda
14. Tomáš Tolimat
18. Patrik Janus
29., 58. Vojtěch Pošík
54. Matyáš Koranda
22. 5. 22 17:30 P1 Beerchester United Sigma Churpos TJ 8. 4:2 (3:0)
Zápas s množstvím chyb na obou stranách. Beerchester byl o něco lepší v zakončení, Sigma se snažila alespoň zkorigovat výsledek. Ševčík
Beerchester United Sigma Churpos TJ
Zdeněk Nesveda – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Štěpán Pavlíček, Pavel Štěpánek, Michal Vávra, Petr Vítek vs Antonín Nový – Patrik Janus, Teodor Lipovšek, Ondřej Maxa, Matouš Pčola, Kryštof Příhoda, Hynek Soukup, Ondřej Stuchlík, Tomáš Tolimat, Erik Zahradil
1., 23. Michal Vávra
19. Miroslav Čanecký
54. Pavel Štěpánek
31. Kryštof Příhoda
33. Teodor Lipovšek
15. 5. 22 20:00 MIKU3 Sigma Churpos TJ Kolomajzna TJ 7. 4:2 (2:1)
Pěkné utkání, celkově se lépe dařilo domácímu týmu. Martin Hošek
Sigma Churpos TJ Kolomajzna TJ
Antonín Nový – Patrik Janus, Teodor Lipovšek, Ondřej Maxa, Matouš Pčola, Kryštof Příhoda, Hynek Soukup, Ondřej Stuchlík, Tomáš Tolimat, Erik Zahradil vs Karel Klíma – Ihor Basalyha, Daniel Čepelka, Vít Černý, Petr Houdek, Michal Košlík, Adam Paleček, Jiří Philipp
3., 10., 53. Kryštof Příhoda
43. Tomáš Tolimat
29., 57. Adam Paleček
8. 5. 22 18:45 MIKU4 Kanálpucers PL Sigma Churpos TJ 6. 2:6 (2:4)
Jak skóre napovídá, hosté měli zápas pevně ve svých rukou a zaslouženě vyhráli. Lukáš Milický, Matyáš Ulík
Kanálpucers PL Sigma Churpos TJ
Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Lubomír Bleha, Michal Hošek, Dominik Kalamár, Martin Kotaška, Dominik Kovacsik, Vojtěch Kumšta, Vít Ryboň, Lukáš Veselý vs Antonín Nový – Patrik Janus, Teodor Lipovšek, Ondřej Maxa, Matouš Pčola, Kryštof Příhoda, Hynek Soukup, Ondřej Stuchlík, Tomáš Tolimat, Erik Zahradil
22. OG
23. Lukáš Veselý
5. Hynek Soukup
7. OG
27., 39., 42. Patrik Janus
29. Ondřej Stuchlík
1. 5. 22 13:45 HANSP Sigma Churpos TJ Opat Praha FC 5. 4:2 (3:0)
Utkání plně pod taktovkou vítěze. Milan Husák
Sigma Churpos TJ Opat Praha FC
Ondřej Stuchlík – Patrik Janus, Teodor Lipovšek, Ondřej Maxa, Antonín Nový, Kryštof Příhoda, Hynek Soukup, Erik Zahradil vs Pavel Bočinský – Ondřej Boček, Jiří Chlum, Jiří Chroust, Jakub Hutr, Filip Koklar, Jakub Mareš, Martin Pleva, Michal Štěpáník
3. Ondřej Maxa
10. Patrik Janus
16. Ondřej Stuchlík
54. Hynek Soukup
37. Ondřej Boček
58. Martin Pleva
24. 4. 22 16:15 ZABEH Koza znezaneřáděná Sigma Churpos TJ 4. 0:7 (0:5)
Jednoznačná výhra hostů.
Koza znezaneřáděná Sigma Churpos TJ
Miroslav Cölba – Jan Barták, Ruben Berakchyan, Rafael Berakčjan, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Petr Piskáček, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka vs Antonín Nový – Patrik Janus, Teodor Lipovšek, Ondřej Maxa, Matouš Pčola, Kryštof Příhoda, Hynek Soukup, Ondřej Stuchlík, Tomáš Tolimat, Erik Zahradil
5., 20. Kryštof Příhoda
8., 45. Tomáš Tolimat
15. OG
17., 32. Matouš Pčola
10. 4. 22 16:15 HANSP Sigma Churpos TJ Ještěři FC 3. 1:1 (1:1)
Spravedlivá remíza, velmi pěkné utkání. Milan Husák
Sigma Churpos TJ Ještěři FC
Tomáš Tolimat – Patrik Janus, Teodor Lipovšek, Ondřej Maxa, Antonín Nový, Matouš Pčola, Kryštof Příhoda, Hynek Soukup, Ondřej Stuchlík, Erik Zahradil vs David Munk – Filip Čáka, Jakub Gelnar, Tomáš Krauz, Adam Krčmář, David Kryl, Jakub Švelbl, Max Traxmandl, Daniel Vlček, Tomáš Vondruška
7. Ondřej Maxa 25. Max Traxmandl
3. 4. 22 12:30 TEMPO Inter Urus Sigma Churpos TJ 2. 13:6 (5:1)
Utkání od začátku v režii Interu a plné branek, i kdyžoba týmy neproměnily spoustu šancí. Zdeněk Petr
Inter Urus Sigma Churpos TJ
Ondřej Gottwald – David Bernátek, Ondřej Kaplan, Jan Koclíř, Petr Krčmář, Ondřej Vaněk vs Hynek Soukup – Teodor Lipovšek, Ondřej Maxa, Antonín Nový, Matouš Pčola, Tomáš Tolimat, Erik Zahradil