Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 12.12.22 | 20:15 | P3 | Santa Dominica Deko | 11. | 5:5 |
Po 21.11.22 | 20:15 | P1 | Deko TJ Spoje Praha A | 10. | 6:2 |
Po 14.11.22 | 20:30 | MALES | MFK Deko | 9. | 9:5 |
Po 7.11.22 | 20:15 | P1 | Deko Lucián FC A | 8. | 3:3 |
Po 31.10.22 | 19:00 | P1 | Les Miserables Deko | 7. | 0:6 k. |
Po 24.10.22 | 19:00 | P1 | Deko Klokan Perón club A | 6. | 3:4 |
Po 17.10.22 | 20:15 | P1 | Hoverla Zak Deko | 5. | 6:7 |
Po 10.10.22 | 20:15 | P1 | Deko G.I.C La Plate de Cünde | 4. | 3:8 |
Po 3.10.22 | 19:15 | MOTO1 | Flyers Jinonice FC Deko | 3. | 3:1 |
Po 19.9.22 | 20:15 | P1 | Deko Dynamo UK | 2. | 2:7 |
Po 12.9.22 | 20:15 | P1 | Deko Restaurace U Pecků A | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Santa Dominica | 11 | 9 | 1 | 1 | 62:19 | 19 |
2. | Lucián FC A | 11 | 8 | 2 | 1 | 52:24 | 18 |
3. | Hoverla Zak | 11 | 7 | 0 | 4 | 39:32 | 14 |
4. | Dynamo UK | 11 | 5 | 1 | 5 | 47:35 | 11 |
5. | Flyers Jinonice FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 51:40 | 11 |
6. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:34 | 11 |
7. | TJ Spoje Praha A | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:38 | 11 |
8. | Restaurace U Pecků A | 11 | 4 | 2 | 5 | 43:29 | 10 |
9. | Deko | 11 | 4 | 2 | 5 | 43:48 | 10 |
10. | MFK | 11 | 2 | 3 | 6 | 36:56 | 7 |
11. | Klokan Perón club A | 11 | 2 | 1 | 8 | 29:63 | 5 |
12. | Les Miserables | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:85 | 5 |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brabenec Vojtěch | 10 | 9 |
Černý Daniel | 3 | 0 |
Dvořák Daniel | 10 | 1 |
Dvořák Jiří | 10 | 0 |
Janoušek František | 10 | 2 |
Janoušek Václav | 6 | 1 |
Járka Ota | 9 | 0 |
Kocourek František | 7 | 1 |
Kocourek Ondřej | 2 | 3 |
Maštera Vlastimil | 2 | 0 |
Obermajer ml. Ladislav | 10 | 7 |
Studecký Martin | 9 | 10 |
Tomanec Matěj | 8 | 3 |