Čt 8.9.22 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Kehar Club FC
Ne 11.9.22 16:15, 17:30 P1 Manchlastr FC
Ne 11.9.22 18:45, 20:00 P1 Habet Praha FŇ
Po 12.9.22 18:00, 19:15, 20:30 KORAB Tycho de Brahe FC A
Čt 22.9.22 18:00, 19:15, 20:30 MALES Nounejm
Ne 25.9.22 15:00, 16:15 P2 Manchlastr FC
Ne 25.9.22 18:45, 20:00 ZAK BongoBongo AC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Pokud bojujete do posledního kola o záchranu, tak to nejhorší, co vás může potkat je, že i nahoře je ještě o co hrát. Protože v souboji týmů z opačného pólu tabulky outsideři většinou nemají moc šancí. Takže Lokál nestačil na Yugo, které ovšem i tak skončilo čtvrté, a PPPO zas podlehlo postupujícímu Manchlastru. A do třetice Nounejm, ten byl zas krátký na Blázinec a z posledního místa se neodlepil. Všichni tři poražení si zahrají šestou ligu, protože Santovi Sobi měli o kousek snadnějšího soupeře. Ale i tak se proti Sean teamu dlouho trápili a potřebné dva body vydřeli až v posledních pěti minutách. Tycho de Brahe výrazně vylepšilo jarní devátou pozici a po výhře nad Habetem postupuje díky lepšímu skóre z prvního místa před Manchlastrem. Blázinec může hodně litovat zbytečné porážky s PPPO, která ho připravila minimálně o jistotu dodatečného postupu. Takhle ani 21 branek Vasyla Cherevka nestačilo na lepší než třetí místo.

12. 12. 22 19:30 HOSTI Kehar Club FC BongoBongo AC 11. 4:8 (0:3)
Slušné utkání, vyhráli hosté. Miroslav Kotek
Kehar Club FC BongoBongo AC
Petr Hanzl – Martin Dražan, Milan Holobrada, Tomáš Lipan, Petr Pergler, Jan Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd, Pavel Třmínek vs Stanislav Netolický – Lukáš Bejlovec, Dušan Brůček, Filip Černý, Jiří Chlebna, Jan Kolařík, Martin Koranda, Stanislav Netolický
58. Jiří Chlebna
12. 12. 22 19:00 ZABEH Lokál United Yugo FC 11. 2:5 (2:1)
Téměř do poslední minuty vyrovnaný zápas, ale nakonec vyhráli hosté. Pavel Potměšil
Lokál United Yugo FC
Tomáš Fulín – Radek Dvořáček, Martin Fulín, Jan Klár, Zdeněk Lichnovský, David Ulrich vs Nikola Kranjčevič – Dominik Juriga, Tomáš Kliment, Andrija Lazarevič, Mykyta Patramanskyi, Andrii Ponomarenko, Miloš Zrnić
8., 29. Martin Fulín 2., 56. Miloš Zrnić
31., 60. Andrija Lazarevič
59. Mykyta Patramanskyi
12. 12. 22 19:00 P2 PPPO Manchlastr FC 11. 2:4 (2:2)
Bojovné utkání, hosté rozhodli ve druhém poločase.
PPPO Manchlastr FC
Patrik Chrást – Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Martin Mareš, Martin Mikloško, Ondřej Navara, Petr Sluka, Petr Svatoň, Sebastián Tauchen, Jan Vyšín vs Jakub Tichý – Ctibor Jarkuliš, Václav Kobes, Jan Křemen, Arian Nadri, Radek Neveršil, Karel Temiak, Tomáš Velechovský, Matěj Veselý
4., 17. Ondřej Navara 10. Arian Nadri
13., 49. Radek Neveršil
42. Matěj Veselý
12. 12. 22 19:00 METE2 Santovi Sobi Sean team A 11. 3:2 (1:1)
Ve vyrovnaném utkání plném zvratů byli nakonec šťastnější Santovi Sobi. Adam Hřeben, David Pick
Santovi Sobi Sean team A
Jiří Rattay – Ondřej Bauer, Tomáš Drahorád, Jan Falc, Lukáš Fiala, Adam Houda, Prokop Houda, Prokop Vodrážka vs David Maršál – Jiří Dýnek, Vladislav Kejha, Ondřej Pokorný, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Smrček, Tomáš Záboj
7. Lukáš Fiala
56. Prokop Vodrážka
57. Jan Falc
13. Aleš Průša
41. Jiří Dýnek
12. 12. 22 19:00 MIKU4 Habet Praha FŇ Tycho de Brahe FC A 11. 2:5 (0:2)
Začátek byl opatrný, pak hosté váleli. Janda
Habet Praha FŇ Tycho de Brahe FC A
Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Jan Liška, Matouš Pinkava, Marek Piškula, Jakub Podlesný, Martin Škorík, Martin Tlustý vs Rudolf Růžek – Vladimír Chrástecký, Daniel Duda, Přemysl Dušek, David Hůlka, Daniel Martiška, Michal Němec, Jiří Runtsch, Sebastian Rygl
34. Martin Škorík
36. Matouš Pinkava
18., 45. Jiří Runtsch
20. Daniel Duda
40. Michal Němec
44. Vladimír Chrástecký
12. 12. 22 19:00 P1 Nounejm Blázinec 2 11. 4:6 (2:2)
Přes vyrovnaný první poločas dokázal Blázinec zabrat a v klidu vyhrát. Lukáš Krajči, Matouš Vacík
Nounejm Blázinec 2
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Miloslav Sýkora, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Ondřej Mazánek – Vasyl Cherevko, Adam Hojovec, Petr Mikeš, Karel Petřina, Jakub Pospíšil, Michal Sklenář