Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 12.12.22 | 19:00 | P1 | Nounejm Blázinec 2 | 11. | 4:6 |
Po 5.12.22 | 20:45 | HOSTI | Nounejm BongoBongo AC | 2. | 1:5 |
Po 21.11.22 | 19:00 | P3 | Manchlastr FC Nounejm | 10. | 3:0 |
Po 7.11.22 | 19:00 | METE2 | Nounejm Sean team A | 9. | 2:2 |
Po 31.10.22 | 20:30 | SCBEC | Santovi Sobi Nounejm | 8. | 6:5 |
Po 24.10.22 | 19:00 | METE2 | Nounejm PPPO | 7. | 0:2 |
Po 17.10.22 | 17:00 | DEKAN | Tycho de Brahe FC A Nounejm | 6. | 6:5 |
Po 10.10.22 | 19:30 | DEKAN | Lokál United Nounejm | 5. | 0:3 |
Po 26.9.22 | 20:30 | MALES | Nounejm Kehar Club FC | 4. | 1:7 |
Po 19.9.22 | 20:30 | SANC1 | Habet Praha FŇ Nounejm | 3. | 2:2 |
Po 5.9.22 | 19:15 | SANC1 | Yugo FC Nounejm | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tycho de Brahe FC A | 11 | 8 | 2 | 1 | 55:32 | 18 |
2. | Manchlastr FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 49:29 | 18 |
3. | Blázinec 2 | 11 | 8 | 0 | 3 | 67:41 | 16 |
4. | Yugo FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 54:44 | 15 |
5. | BongoBongo AC | 11 | 6 | 0 | 5 | 60:51 | 12 |
6. | Sean team A | 11 | 4 | 3 | 4 | 46:47 | 11 |
7. | Habet Praha FŇ | 11 | 4 | 1 | 6 | 37:48 | 9 |
8. | Kehar Club FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 46:51 | 8 |
9. | Santovi Sobi | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:38 | 8 |
10. | PPPO | 11 | 3 | 0 | 8 | 27:52 | 6 |
11. | Lokál United | 11 | 3 | 0 | 8 | 19:44 | 6 |
12. | Nounejm | 11 | 1 | 3 | 7 | 25:41 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 22.9.22 | 18:00 | MALES | V.C. Lekfa UVL (UVL2B) |
Čt 22.9.22 | 19:15 | MALES | LDT Sopka Youngsters FC B (HL8H) |
Čt 22.9.22 | 20:30 | MALES | Pohoda FC A Catchers SC (HL6E) |
Út 18.10.22 | 18:00 | SCBEC | Červený vrch Bee Well Čelákovice (HL8A) |
Út 18.10.22 | 19:15 | SCBEC | Pražačka ultraseniors Radouč FC UVL B (UVL2A) |
Út 18.10.22 | 20:30 | SCBEC | Real Oranjes Pigs FC (HL7E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Gogolák Lukáš | 9 | 1 |
Kastner Jakub | 11 | 10 |
Krouský David | 9 | 1 |
Labský Martin | 2 | 0 |
Sýkora Miloslav | 5 | 4 |
Syřínek Jan | 9 | 2 |
Vodička Vladimír | 10 | 0 |
Zelinka Martin | 10 | 0 |
Zemančík Filip | 11 | 7 |